شرکت سئو سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

تمامی مدیران سایت ها می دانند که برای داشتن سایتی پر بازده نیاز به دیده شدن و داشتن سایتی با نرخ ترافیک بالا دارند. به این ترتیب طراحی سایت تنها گام اول برای رونق کسب و کار به شمار می رود و اقدامات و فعالیت های پس از آن میزان موفقیت شما را از طراحی سایت تضمین می کند. به منظور رسیدن به صفحه ی اول گوگل نیازمند سئو قدرتمند برای سایتتان هستید چرا که در غیر این صورت طراحی سایت شما بی ثمر خواهد بود و برداشتن مثبتی که از آن تصور داشتید محال می شود. اما تنها به جایگاه سایت نباید اکتفا کرد چرا که برخی از شرکت های سئو گاهی به دلیل انجام غیر اصولی سئو رتبه های برتر نتایج جستجو را ازآن شما می کنند اما این رتبه ها به سرعت از دست خواهد رفت. در ادامه مقاله انواع سئو توضیح داده شده است.

 

 

انواع سئو عبارتند از:

سئوی کلاه سفید:

در این روش تمامی استاندارد های گوگل رعایت می شود و احتمال جریمه شدن طراحی سایت شما توسط گوگل به صفر می رسد. در سئوی سفید می بایست صبور باشید چرا که نمودار افزایش بازدید کنندگانتان به صورت آهسته افزایش می یابد اما خیالتان آسوده است که تمامی بازدید کنندگان طراحی سایت واقعی هستند و افت ناگهانی نخواهید داشت.

 

سئوی کلاه سیاه:

در این روش سئو کاران با دور زدن قوانین گوگل اقدام به افزایش نرخ ترافیک به طور یک دفعه می کنند. این روش که در ابتدا خوشایند به نظر می رسد پس از مدتی با جریمه شدن طراحی سایت از سوی گوگل افت ناگهانی این نمودار رشد را به دنبال دارد.

 

سئوی کلاه خاکستری:

بیشترین مدیران طراحی سایت ها این روش را انتخاب می کنند که ترکیبی از سئو سیاه و سفید است. مزیت این روش رشد سریع تر نمودار نرخ ترافیک و جریمه ی کمتر از گوگل می باشد.

 

 

چگونه یک شرکت سئو خوب برای طراحی سایت خود انتخاب کنیم؟

برخی از مدیران طراحی سایت ها بر این باورند که سئو می بایست توسط تیم خودشان انجام شود. اما برخی دیگر به دلایل مختلف مانند نداشتن دانش و زمان کافی مسئولیت این کار را به دست شرکت های سئو می سپارند. به یاد داشته باشید که اگر سئو سایت به صورت حرفه ای و استاندارد پیاده سازی نشده باشد نتیجه ی مثبتی نخواهد داشت. یک شرکت سئو کار قدرتمند اقدامات زیادی شامل ساخت بک لینک های با کیفیت استفاده از محتوای مفید شرکت در شبکه های اجتماعی گوناگون بهینه سازی تصاویر طراحی سایت و... را برای شما انجام می دهد و به بررسی امنیت طراحی سایت سرعت لود شدن صفحات طراحی و سایت ریسپانسیو بدون طراحی سایت شما می پردازد و متناسب با آن ها اقدام به سئو و بهینه سازی سایت شما می کنند. به منظور داشتن انتخابی صحیح در این زمینه نمونه کارهای قبلی شرکت مورد نظر را بررسی کنید و حتی الامکان با کارفرمایان قبلی ارتباط برقرار کنید و میزان رضایت آن ها را جویا شوید. سئو سایت که از بهترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.