سئو سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

سئو چیست ؟ سئو مخفف شده ی یک عبارت انگلیسی به معنای بهینه سازی موتور جستجو گر می باشد و شامل مجموعه ای از اقدامات برنامه ریزی شده و مشخص برای افزایش رتبه ی طراحی سایت در گوگل می باشد . سئو سایت می بایست توسط متخصص سئو انجام بشود . افزایش تعداد ورودی طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

سئو سایت چیست ؟

سئو سایت در واقع رعایت استاندارد های کیفی طراحی سایت می باشد ، هر سایتی برای این که در رتبه ی بالایی در گوگل قرار بگیرد ، می بایست در اقدام اول ، از فاکتور های گوگل که الگوریتم نام دارند ، پیروی نمایند ، که پیروی از این الگورتیم ها ، خود کاری دشوار می باشد ، زیرا همه روزه استاندارد های جدیدی به گوگل افزوده می شود و گوگل شامل پنالتی هایی برای جریمه ی طراحی سایت هایی که در مسیر اشتباه و خلاف الگوریتم هایش ، سئو انجام می دهند ، دارد که این پنالتی ها نتیجه ی معکوس برای سایت خواهند داشت ، یعنی سئو سایت اگر به نادرستی انجام شود نه تنها رتبه ی سایت در گوگل بالاتر نمی رود بلکه پایین تر نیز می آید و اگر این موضوع ادامه پیدا کند طراحی سایت از دسترس خارج می شود و یا سرعت لود شدن صفحات آن پایین می آید .

 

 

عوامل مؤثر در سئو سایت به شرح زیر می باشد:

1.استفاده از کلمات کلیدی مؤثر

2.ترافیک سایت و بالا بودن میزان بازدید از طراحی سایت

3.لینک سازی هدف مند و اشتراک لینک های طراحی سایت در سایت های معتبر با توجه به الگورتیم های گوگل

4.استفاده از عکس ، فیلم ، فایل و سایر موارد دانلودی

5 بازار یابی محتوایی شامل آنالیز سایت رقبا ، تولید محتوای ارزشمند و غیر تکراری ، بر چسب گذاری (تگ ) برای مطالب ، لینک سازی های داخلی و ...

سئو سایت چه مزایایی دارد ؟

 

 

با استفاده از سئو سایت

1.از رقیبان خود جلوتر خواهید بود زیرا سایت شما در رتبه ی بالاتری  در گوگل قرار می گیرد و بازدید بیشتری از آن صورت خواهد گرفت .

2.فروش بیشتری نیز خواهید داشت ، زیرا کاربران بیشتری از طراحی سایت شما بازدید کرده اند .

3.می توانید برای کسب و کار خود برند سازی داشته باشید ، زیرا سایتی که در رتبه ی بالایی در گوگل قرار بگیرد می تواند با داشتن نام و لوگوی حرفه ای و مناسب ، به برند تبدیل شود و همه آن را بشناسند .

4.در واقع تبلیغات گسترده ای برای کسب و کار شما انجام می شود که نیاز شما را برای سایر تبلیغات کمتر می کند و در هزینه های شما صرفه جویی می شود .

5.سرعت طراحی سایت شما افزایش پیدا می کند .

6.طراحی سایت شما به صورت شبانه روزی فعال می باشد و رشد خواهد کرد که برای طراحی سایت های فروشگاهی ، این به روز رسانی ها و فعال بودن های شبانه روزی بسیار با اهمیت می باشد .