بررسی عملکرد نسخه پشتیبان در طراحی سایت 

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

طراحی سایت ها هر روز هک می شوند. کلمه عبور ما به ندرت قوی است، همانطور که فکر می کنیم. گاهی اوقات ما (یا مشتریان ما) پرونده اشتباهی را حذف می کنیم یا یک تغییر را ایجاد می کنیم که چیزی را در طراحی سایت از بین می برد. در مورد یک بیدار شدن از خواب، فقط برای کشف طراحی سایت شما هک شد. یا بدتر از همه، میزبان طراحی سایت شما به طور تصادفی طراحی سایت شما را حذف کرد. از آنجا که یک نسخه پشتیبان در دسترس نیست، به این معنی است که شما مجبورید از ابتدا طراحی سایت خود را دوباره توسعه دهید. با این حال، اگر یک نسخه پشتیبان در دسترس بود، شما به سادگی می توانستید نسخه پشتیبان را بازیابی کرده و طراحی سایت خود را مجددا راه اندازی کنید.

وردپرس مسلما سیستم مدیریت محتوای برتر برای ساخت طراحی سایت ها است. با توجه به محبوبیت آن، هدف آن برای هکرها، رباتها و اسپم ها بوده است. با توجه به سازش مکرر و هک کردن طراحی سایت ها توسط هکرها و ربات های مخرب، مهم است که ما طراحی سایت های خود را به صورت منظم پشتیبان گیری کنیم، به ویژه هنگامی که با تعدادی افزونه پشتیبان وردپرس آسان است. در این مقاله، ما بیش از شش پلاگین پشتیبان و ویژگی های خود را به منظور کمک به انتخاب یکی از مواردی که مناسب شما است که در طراحی سایت انتخاب می کنیم.

 

 

منظور از برنامه ریز پشتیبان گیری در طراحی سایت چیست؟

این افزونه ی پشتیبان تهیه شده مورد علاقه من بوده است، زیرا شروع به استفاده از وردپرس کردم، که به صورت رایگان در دایرکتوری پلاگین در طراحی سایت در دسترس است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان با استفاده از این افزونه، شما می توانید نسخه پشتیبان از کل طراحی سایت خود را پوشه ها، فایل ها و یا پایگاه داده برنامه ریزی کنید.

تنظیم کنید که اغلب شما می خواهید افزونه را به نسخه پشتیبان طراحی سایت خود برگردانید، انتخاب کنید که پشتیبان چگونه برای مثال ذخیره شود در طراحی سایت محلی، به عنوان یک پیوست به یک آدرس ایمیل فرستاده می شود یا در از یک سرور دور ذخیره می شود. آیا طراحی سایت شما چندین وردپرس را اجرا می کند؟ آرام باش، پوشیده ای.

 

 

 

روند پشتیبان گیری وردپرس در طراحی سایت

تمام طراحی سایت شما، از جمله پایگاه داده شما و تمام فایل های خود را بر اساس برنامه ای که برای شما مناسب است، پشتیبانی می کند. این فوق العاده آسان برای استفاده است، با کمی یا بدون تنظیم در طراحی سایت مورد نیاز است. ویژگی های این پلاگین پشتیبان شامل توانایی عملکرد با استفاده از حافظه کم، محیط های مشترک میزبان گزینه هر فایل پشتیبان برای شما ایمیل می شود، در سرورهای لینوکس و ویندوز در طراحی سایت کار می کند و توانایی حذف فایل ها و پوشه ها از پشتیبان گیری شما. پشتیبان گیری وردپرس به دراپ باکس ایجاد شده است.

تا به شما آرامش خاطر ببخشد که وبلاگ شما به صورت منظم در طراحی سایت پشتیبانی می شود. فقط یک روز، زمان و چند بار که بخواهید تهیه پشتیبان انجام شود را انتخاب کنید و فایل های طراحی سایت شما و پایگاه داده پایگاه داده به حساب دراپ باکس شما ذخیره می شود. شما می توانید جایی که می خواهید پشتیبان خود را در دراپ باکس و در سرور خود ذخیره کنید و همچنین انتخاب کنید چه فایل ها یا دایرکتوری ها، در صورت وجود، شما را از پشتیبان گیری در طراحی سایت حذف کنند.

 

 

امنیت طراحی سایت

ولت پرس سرویس پشتیبان گیری و امنیت اسکن در زمان واقعی (حق بیمه) طراحی شده و ساخته شده در طراحی سایت است، همان شرکت که بیش از 25 میلیون طراحی سایت را در وردپرس اداره می کند. همچنین آسان برای نگهداری نسخه پشتیبان تهیه شده از طراحی سایت شما با هم همگام سازی روزانه و هم زمان در تمام محتوای وردپرس شما می باشد. به منظور اطمینان از امنیت طراحی سایت خود، روزانه امنیت اسکن می کند و تهدیدات را بررسی و رفع می کند.

نقش افزونه پشتیبان در طراحی سایت ساده سازی و پشتیبان گیری وردپرس را در طراحی سایت ساده می کند. پشتیبان همچنین می تواند به یک سرور وب افقی از طریق یا در طراحی سایت ذخیره شود. با یک کلیک، پشتیبان می تواند در یک زمان کوتاه بازسازی شود. سایر ویژگی های ذکر شده شامل پشتیبان گیری از فایل ها و پایگاه داده می تواند برنامه های جداگانه ای داشته باشد، آپلود های شکست خورده به صورت خودکار از سر گرفته می شود و دوباره در طراحی سایت اجرا می شود و توانایی انتخاب مولفه های پشتیبان برای بازیابی.

 

 

 

ضرورت استفاده از پلاگین حقوقی در طراحی سایت

بک آپ بادی یک پلاگین حقوقی برای پشتیبان گیری از طراحی سایت های وردپرس، بازگرداندن تهیه نسخه پشتیبان و انتقال وردپرس به سرور وب جدید است. با استفاده از این افزونه می توانید پشتیبان گیری های پایگاه داده را برای پشتیبان گیری سریع، کوچک و مکرر انجام دهید یا پشتیبان گیری کامل را در طراحی سایت انجام دهید تا همه تصاویر، تم ها، پلاگین ها و هر چیز دیگری به مکان امن مانند سرور خاورمیانه، خدمات ذخیره سازی ابر و جعبه ایمیل در طراحی سایت است.

بررسی ویژگی های دیگر این افزونه در طراحی سایت اسکن بدافزار رایگان طراحی سایت شما به صورت خودکار اسکن و تعمیر مسائل رایج با پایگاه داده شما مشاهده، حذف و یا دستی کارهای برنامه ریزی شده وردپرس کورن را در طراحی سایت اجرا کنید بازگرداندن فایل پشتیبان فردی جستجو و جایگزینی متن توده ای.

 

 

 

منظور از حالت نگهدارنده در طراحی سایت

هنگام ارتقاء یک طراحی سایت به یک طراحی جدید، انجام اصلاحات باگ در بک اند و به روزرسانی طراحی سایت CMS اصلی، تم ها و پلاگین ها بهتر است زمانی که طراحی سایت در حالت نگهداری در هنگام کار شما قرار می گیرد. هنگامی که یک طراحی سایت در حالت تعمیر و نگهداری است، دسترسی عمومی مسدود شده و یک صفحه چلپ چلوپ اطلاع دادن بازدید کنندگان که طراحی سایت برای تعمیر و نگهداری پایین است نمایش داده می شود.

اگر طراحی سایت شما توسط وردپرس طراحی شده باشد، قرار دادن آن در حالت تعمیر و نگهداری به آسانی نصب و فعال سازی پلاگین است. با استفاده از شما می توانید یک صفحه تعمیر و نگهداری را به وبلاگ خود اضافه کنید که به بازدیدکنندگان امکان می دهد تا زمانیکه هزینه نگهداری آنها کم است، یا یک صفحه به زودی برای یک طراحی سایت جدید اضافه کنید. فقط کاربران دارای مجوزهای مدیریت اجازه دسترسی کامل به وبلاگ از جمله قسمت جلویی می دهند.

 

 

بررسی ویژگی های حالت نگهدارنده در طراحی سایت

کاملا قابل تنظیم با گزینه های برای تغییر تصویر پس زمینه، رنگ، فونت و متن فرم اشتراک برای ضبط بازدید کنندگان ایمیل در حالی که در حالت تعمیر و نگهداری تایمر شمارش معکوس به طراحی سایت روزانه عملیاتی خواهد شد پشتیبانی کامل از وردپرس چند طراحی سایت آیکون های رسانه های اجتماعی. در صفحه تنظیمات افزونه زیر برگه نگهداری، دکمه فعال رادیو را فعال کنید تا حالت نگهداری در طراحی سایت فعال شود.

برگه عمومی حاوی گزینه های قابل تنظیم دیگر مانند: نقش کاربر است که مجاز به دسترسی به پشت صحنه و جلوی طراحی سایت می باشد، به غیر از اینکه گوگل طراحی سایت را قادر به ثبت نام طراحی سایت می کند. به برگه طراحی سایت بروید تا صفحه تعمیر و نگهداری را تغییر دهید مانند تغییر عنوان صفحه، عنوان و متن تعمیر و نگهداری؛ تغییر رنگ فونت؛ و گزینه ای برای آپلود تصویر پسزمینه سفارشی یا استفاده از یک عکس پس زمینه از پیش تعریف شده.

 

 

زبانه ها و نقش آن ها در طراحی سایت

همانطور که قبلا ذکر شد، افزونه نیز دارای تایمر شمارش معکوس، فرم اشتراک و آیکون های اجتماعی در طراحی سایت است. این ویژگی ها و بیشتر برای پیکربندی در برگه ماژول ها در طراحی سایت در دسترس هستند تبادل ماژول در طراحی سایت ما امیدواریم این آموزش مفید در تنظیم پلاگین برای طراحی سایت شما مفید باشد ضرورت مشاوره در طراحی سایت مشاوره مبتنی بر تحقیق جامع در حوزه کسب و کار، مالی و مشاوره است.

این محصول متناسب با نیازهای شما و انتظارات مشتریان در طراحی سایت است. ویرایش محتوا و نوشتن پوسته صفحه با یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن. پوسته های چهار رنگ و چهار پوسته هدر یک فریم کامل برای محتوا را ارائه می دهند. انتخاب قالب ها، نمودارهای پایه، نمودار ها و نوارهای پیشرفت به شما طیف وسیعی از گزینه های پویا و قانع کننده ای برای نمایش داده ها را در طراحی سایت می دهد. مشاوره سازگار و ترجمه در طراحی سایت آماده است.

 

 

نتیجه گیری

ایجاد پشتیبان از طراحی سایت شما سرگرم کننده نیست این نیاز به یک بخش بزرگی از زمان و دانش فنی دارد. خوشبختانه، اگر طراحی سایت شما توسط وردپرس طراحی شده باشد، پلاگین های زیادی وجود دارد که به طور مرتب پشتیبان گیری می کنند. با گزینه های بسیاری، انتخاب یک افزونه پشتیبان برای استفاده می تواند ناامید کننده باشد. با این حال، بررسی شش بهترین پلاگین پشتیبان گیری در این مقاله می تواند مفید باشد هنگام تصمیم گیری. به غیر از موارد ذکر شده، چه پلاگین های پشتیبان دیگری در طراحی سایت استفاده می کنید؟ لطفا در قسمت نظرات ما را مطلع کنید. انتخاب قالب مناسب برای طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.