اصول  سئو و بهینه سازی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

آیا می دانید سئو وبهینه سازی طراحی سایت چقدر باعث ارتقاء جایگاه شما در طراحی سایت و موتورهای جستجو است. سئو شامل چه فعالیت هایی می شود؟ سئو طراحی سایت شامل دوبخش است. بهینه سازی داخلی صفحات طراحی سایت به سئو داخلی معروف است و دیگری سئو خارجی طراحی سایت نام دارد در ادامه به معرفی هر بخش می پردازیم.

 

سئو در طراحی سایت چیست ؟

سئو وبهینه سازی طراحی سایت به مجموعه فرآیند هایی گفته می شود که سبب می شود شما درنتایج جستجو گوگل در صدر جدول قرار بگیرید. فعالیت هایی نظیر طراحی سایت، برنامه نویسی طراحی سایت، بهینه سازی صفحات وب براساس قوانین وقواعد جستجوی گوگل سئو داخل صفحه و سئو خارج از صفحه این فعالیت به صورت جداگانه اما در یک راستا و با هدف مشخص انجام می شود و نتیجه آن افزایش تعداد بازدید کنندگان طراحی سایت از طریق نتایج جستجو گوگل است و به حضور شما در گوگل و افزایش فروش کالا وخدمات شما به میزان چشمگیری خواهد بود.

 

 

سئو داخلی صفحه یا پیج سئو در طراحی سایت

شامل طراحی سایت  نامناسب ، ساختار هدفمند ایجاد محتوا مفید و بهینه سازی صفحات از نظر سرعت لود و هر آنچه که در طراحی سایت قرار می گیرد می شود .موارد فوق همگی باید بر اساس قواعد گوگل صورت بگیرد تا هر چه بهتر بتواند طراحی سایت شما را مورد برسی قرار بدهد و اولین قدم در سئو و بهینه سازی داخلی طراحی سایت خواهد بود و در حقیقت بستر اصلی برای شروع اقدامات خواهد بود. طراحی سایت و سئو وردپرس که از بهترین و جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

سئو خارجی یا سئو آف پیج در طراحی سایت

به تمام عملیات هایی که خارج از طراحی سایت شما در راستای ارتقاء رتبه طراحی سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجو قرار می گیرد گفته می شود .برخلاف سئو داخلی که تمام عملیات خارج از طراحی  سایت انجام می شود دریافت بک لینک و فعالیت در شبکه های اجتماعی ، تحلیل رقبا ، دیجیتال مارکتینگ و... بخشی از سئوطراحی سایت  به شمار می رود.

 

انواع سئو در طراحی سایت

سئو بر دو نوع است سئو سفید و سئو سیاه .سئو سفید یا همان کلاه سفید به روشی در طراحی سایت  گفته می شود که در آن قواعد و قوانین اعلام شده توسط موتور جستجو استفاده و تبعیت می شود که معمولا در این روش ریسک پایینی دارد .ولی احتمال موفقیت و پایداری آن بسیار زیاد است . در سئو سیاه یا همان کلاه سیاه از تکنیک متعددی استفاده می شود که با فریب موتورهای جستجو طراحی سایت در صدر نتایج قرار می گیرد .در این روش سئو کاردر طراحی سایت با انواع روش های و ترفند ها مختلف سعی می کنید طراحی سایت را مفید و موجه جلوه دهید.

این تکنیک های سئو بعضا موفق می گردند با این حال سئو هروز تکنیک ها را شناسایی کرده ودر صد جلوگیری از ان بر می آید .به همین دلیل توصیه می شود که از روش سئو کلاه سفید استفاده شود چرا که اگر روش سئو کلاه سیاه اگر امروز بر ملا نشود در آینده نزدیک بالاخره فاش می شود یا با جریمه های سنگین گوگل مواجه خواهد شد.