رتبه یک شدن سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بعداز مدتها تلاش وممارست در عبارت کلیدی مورد نظرتان که احتمالا رقابت بسیار نیز داشته است به رتبه یک گوگل رسیدید حالا نوبت به این رسیده که نفس راحت بکشید و منتظر افزایش بازدید کننده و در پی ان کسب در آمد خواهد شد اما بهتر است بدانید کسب رتبه مسئولیت های شما را سنگین تر خواهد کرد.

 

چگونه رتبه یک گوگل شویم ؟

برای حفظ رتبه یک طراحی سایت درگوگل ابتدا بهتر است کمی درباره چگونگی کسب رتبه توضیح بدهیم برای رسیدن به رتبه یک گوگل باید مراحلی مختلفی را طی کنیم .طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد که گوگل و کاربران براحتی وبا سرعت بالا بتوانند در صفحات مختلف آن جابه جا شده و مطالب شما را بخوانند .طراحی سایت شما باید محتوایی داشته باشد که کاربران به دنبال ان باشند .در واقع طراحی سایت شما زمانی مورد بازدید قرار می گیرد که بتواند تمام خواسته ها ونیازمندی های کاربران در فیلد مورد نظرشان را تامین کند.

شاید شما بتوانید برای طراحی سایت خود اعتباری کسب کنید دیگران باید متقاعد شوند که به شما لینک بدهند و مطالب شما باید در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود کیفیت انجام مراحل بالا بستگی کامل به میزان رقابت در عبارت کلیدی مورد نظر شما و سپس بودجه کمپین سئوی شما دارد هر چقدر کلمات کلیدی شماسخت تر باشد محتوا کامل تر و به اعتبار بیشتری نیاز دارد تا بتواند در رقابت با رقبای قویتر پیروز شوید.

 

 

چگونه رتبه یک را حفظ کنیم

برای ماندن در بالاترین جایگاه گوگل و نگهداری طراحی سایت از اعتباری که گوگل به شما داده است باید موارد زیرا رعایت کنید .

  • دسترسی به طراحی سایت شما نباید قطع شود .هم گوگل و هم کابران باید بتوانند به سرعت محتوای شما را بخوانند و به طراحی سایت شما دسترسی داشته باشند.
  • همیشه محتوای طراحی سایت خود را بروز کنید هیچ چیز بیشتر از محتوای قدیمی و منقضی شده باعث کاهش علاقه کاربران به طراحی سایت شما نخواهد شد .
  • دقت کنید همیشه بک لینک های معتبر داشته باشید .
  • همیشه پروفایل بک لینک های خود را در طراحی سایت چک کنید .آنها برای گرفتن جایگاه شما انگیزه های بسیار دارند .مراقب بک لینک های خود باشید .
  • همیشه پورفایل طراحی سایت خود را چک کنید و دقت کنید همه چیز مرتب باشد .
  • نرخ کلیک ، نرخ خروج و زمانی که کاربران در طراحی سایت شما بسر می برند از پارامترهای بسیار برای حفظ رتبه خود می باشد
  • نفر اول گوگل شدن از کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

نرخ کلیک نرخ خروج و زمانی که کاربران در طراحی سایت شما بس می برند از پارامترهای بسیار مهم برای حفظ رتبه می باشد اگر شما در کمتر از رتبه گوگل کلیک بگیرید وبه عبارتی ctrشما از رتبه بعدی شما کمتر باشد اگر کاربران زیادی از طراحی سایت شما خارج شوند وقت آن رسیده که فکری به حال محتوای طراحی سایت خود کنید.