نفر اول گوگل

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

آیا آرزو دارید طراحی سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرید؟ آیا می دانید چگونه باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید؟ می خواهید بدانید با انجام چه کارهایی طراحی سایت شما می تواند لینک لاول گوگل باشد؟ هزینه به صفحه اول آمدن گوگل چقدر است؟ یا به عبارتی چه هزینه هایی رابرای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باید پرداخت کرد. تقریبا این یک آرزوی بزرگ برای صاحبان مشاغل است که باید برای آن چالش های زیادی را طی کرد. ما در این مقاله به شما می گوییم با انجام چه کارهایی در صفحه اول گوگل قرار می گیرید.

 

چگونه طراحی سایت در صفحه اول گوگل قرار گیرد

شاید به خاطر داشته باشید کوچکتر که بودیم جواب سوال هایی که با چطور شروع می شد همیشه به سختی بود اما واقعا جواب این سوال که طراحی سایت ما چگونه صفحه اول گوگل قرار می گیرد؟ به سختی است. به همان اندازه که کلمه مد نظر شما پر رقابت باشد زمان بیشتری را نیز باید در گوگل صرف کنید. پس با توجه به این موضوع جواب این سوال در گوگل با تلاش وسعی بسیار است. ترفند های افزایش بازدید طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

  

 

انتخاب نام و پسوند دامنه مناسب در گوگل در طراحی سایت

استفاده از تگ متای مناسب در طراحی سایت استفاده از طرح هدر برای جاگزاری کلمات مهم در منوی اصلی در طراحی سایت معرفی سایت به موتورهای جستجو گوگل استفاده صحیح از کلمات کلیدی در محتوا استفاده از متا تگ های مفید برای وعرفی صفحات به موتور جستجو ساخت پروفایلهای شبکه اجتماعی و قراردادن لینک صفحات تجاری شبکه اجتماعی در طراحی سایت لینک بیلدینگ در صفحات اجتماعی و طراحی سایت های پر بازدید است.

 

تاثیر طراحی سایت بر کسب و کار

افزودن طراحی سایت به دایرکتوری های محلی افزودن طراحی سایت در گوگل وبمستر ساخت طراحی سایت مپ و درج آن در بخش طراحی سایت گوگل ساخت طراحی سایت و کسب و کار در گوگل مپ استفاده از گوگل آنا لایتکس استفاده از تصاویر یونیک با نام گذاری درست وبهینه سازی سایت طراحی سایت به صورت ریسپانسیو طراحی سایت کاربر پسند لینک سازی داخلی با رعایت استانداردهای آنکرتکست های بسیار تاثیر گذار از ویدئو برای نگه داشتن کاربر و توضیح خدمات و یا محصولات استفاده کنید بالا بودن سرعت طراحی سایت.

 

 

اهمیت بخش وبلاگ در طراحی سایت

زمانی که صحبت از نفر اول گوگل شدن در طراحی سایت است یعنی ما بتوانیم تمام موارد که مربوط به سئو و بهینه سازی طراحی سایت است را بدانیم و بروی طراحی سایتمان انجام دهیم .ما به دنبال اخرین راه کارها برای کنار زدن رقبای خویش هستیم. ما در ابتدا باید راهکارهای سئو را بیاموزیم .بعد از آشنایی کامل با سئو و مفاهیم آن و راهکارهای و ترفندهای که دربخش آموزش سئو است باید چند راز کوچک در موردطراحی سایت و سئو رانیز بدانیم.

 

راز مهم برای بودن طراحی سایت در صفحه اول گوگل

دانستن یک راز مهم  برای بودن طراحی سایت  در صفحه اول گوگل این است که باید بدانید تولید محتوای ارزشمند به شما کمک بسیار خواهد کرد ونکته مهم دیگر برند سازی اینترنتی است شما به راحتی می توانید  با برند سازی به بازدید کنندگان طراحی سایت خود کمک بسیار کنید در اکثر مواقع سئو بدون برند سازی تاثیر چنذانی در فروش ندارد برند سازی باعث اعتماد بیشتر مشتری به طراحی سایت شما می گردد.