رتبه یک گوگل شدن

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

چگونه رتبه یک گوگل را کسب کنیم همانطور که می دانیم داشتن یک جایگاه خوب در گوگل می توتند به موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی شما کمک کند. با داشتن رتبه خوب در گوگل می توانید ترافیک بالایی را در روز برای طراحی سایت خود دریفت کنید. اگر رتبه یک گوگل کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد مسلما کسب وکارخودرا متحول کرده اید و ترافیک فوق العاده را می توانید دریافت کنید و در نتیجه می توانید مشتری های بیشتری را برای طراحی سایت خود جذب کنید. ما دراین مقاله سعی داریم درباره چگونگی کسب رتبه یک گوگل صحبت کنیم و مواردی که به شما کمک می کند رتبه یک گوگل را بدست بیاورید بیان می کنیم.

 

چرا در گوگل کسب رتبه نکرده ایم

قبل از هر موردی باید این موضوع را بررسی کنیم که چرا اصلا رتبه ای در گوگل ندارید یا اینکه نسبت به رقبای خود در جایگاه بدتری قرار دارید. برای برسی این موضوع ابتدا باید سئو محتوای طراحی سایت خود ا مورد بررسی قرار دهید و فاکتورهای زیادی در برسی سئو محتوا مد نظر است که ما دراین مقاله به تعدادی اشاره خواهیم کرد به عنوان مثال طول محتوا، عنوان محتوا، تعداد لینک داخلی در محتوا، خوانایی محتوا، عنوان محتوا طراحی سایت و موارد دیگر شامل آن می شود. آوردن سایت به صفحه اول گوگل که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

بررسی موارد مورد نیاز کسب رتبه گوگل

در گام بعدی در طراحی سایت رقبا را باید مورد برسی قرار داد باید بفهمید رقبایتان از چه کلماتی کلیدی استفاده کرده اند و مقالات و محتوای طراحی سایت انها به چه صورتی است و تعداد بک لینک ها و کیفیت ان ها را برسی کنید تعداد لینک های داخلی در محتوا طراحی وب سایت و مواردی که جزء برسی رقبا است را حتما مورد برسی قرار دهید. نکته بعدی فعالیت طراحی وب سایت شما در شبکه های اجتماعی است که باز تاکید می کنم فعالیت و بازاریابی در شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید و سعی کنید همیشه فعالیت در شبکه های اجتماعی شما ادامه دار باشد. فعالیت شما در شبکه های اجتماعی از اهمیت بالا یی برخوردار است.

نکته مهم بعدی بک لینک های طراحی سایت شما است که باید مورد بررسی قرار بگیرد که بک لینک های طراحی وب سایت شما تا حدی با کیفیت و با اعتبار باشد. بک لینک از طراحی سایت با آتوریتی بالا و مرتبط با طراحی سایت شما به سئو طراحی وب سایت شما کمک به سزایی می کند. نکته بعدی که بسیار مهم است وباید مورد برسی قرار بگیرد مشکلات فنی طراحی سایت است سعی کنید طراحی وب سایت شما در هر شرایطی خوب کار کند و برای بازدید کنندگان به راحتی قابل دسترس باشد و سرعت لود طراحی سایت شما و همیشه بالا بودن طراحی سایت شما نکته بسیار مهمی است که تاثیر بالایی در سئو سایت شما دارد.