نمایش طراحی سایت در صفحه اول گوگل

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

مطمئنا بودن طراحی سایت در صفحه اول گوگل برای همه کسب وکارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما در این قسمت تکنیک ها ی قرار گرفتن طراحی سایت را در صفحه اول گوگل را برای شما بیان خواهیم کرد. آرزوی هر صاحب کسب و کار و مالک هر طراحی سایت است که در صفحه اول گوگل قرر بگیرد .با توجه به این موضوع که در صفحه اول گوگل ده نتایج اول دید ه می شود بری اینکه در نتایج صفحه اول گوگل قرار بگیرید باید کاملا اساسی و اصولی مراحل سئو را بپیمایید. به خصوص اینکه کلمه کلیدی را که انتخاب می کنید در طراحی سایت جز کلمات پر بازدید وتک کلمه ای باشد .

 

صفحه اول گوگل برای طراحی سایت

برای قرار گرفتن لینک در صفحه اول گوگل باید طراحی سایت شما بر اساس موتورهای جستجو بهینه شود .گوگل در چند سال اخیر الگوریتم های متعددی را معرفی کرده است  سازگار بودن با هر الگوریتم به راحتی به شما کمک می کند در سریع ترین زمان رتبه طراحی سایت خود را افزایش دهید و بعد از مدتی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید .البته باز هم تاکید می کنیم این مسئله به انتخاب نوع کلمه کلیدی شما بستگی دارد.  تکنیک های قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به شرح زیر می باشد.

 

 

انتخاب نوع دامنه طراحی سایت

نام دامنه ای که در طراحی سایت  انتخاب می کنید باید کوتاه باشد البته همیشه این مسئله مهم نیست .هر چند دارای نام دامنه بلند  باشد اما از نظر مفهومی کمک بسیاری می تواند به برندینگ شدن آن کند .اما مهمتر از نام دامنه مطابقت مفهومی آن با محتوای طراحی سایت است یعنی استفاده از کلمات کلیدی اصلی به موتور جستجو و کاربران تا بتوانند علاوه بر فهمیدن موضوع صفحه راحت تر آنرا به خاطر بسپارند .با توجه به اینکه امروزه موتورهای جستجو علاوه براینکه محتوای طراحی سایت شما را در هنگام جستجو کاربر برسی می کنند دامنه را نیز مورد کاوش قرار می دهند استفاده از کلمات کلیدی معادل انگلیسی آن به بهینه سازی طراحی سایت شما کمک می کند چرا که اولین مکانی که گوگل برسی می کند نام دامنه است.

 

متا تگ عنوان در طراحی سایت

یکی از مهم ترین متا تگ در سئو که تاثیر مهمی در برقراری طراحی سایت در صفحه اول گوگل دارد ویکی از مکان هایی که توسط گوگل مورد برسی قرار می گیرد عنوان صفحه است عنوان صفحه باید بین 30تا 60 کارکتر باشد و کلمات کلیدی اصلی نیز در آن به کار رفته باشد و بهتر است بین کلمات کلیدی و کارکتر فاصله انداخته شود . سئو تضمینی طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

متا تگ توضیحات در طراحی سایت

متا تگ توضیحات در صفحه طراحی سایت شما دیده نمی شود اما یکی از عوامل قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است این متا تگ فقط درنتایج جستجو گوگل نمایش داده می شود وباید در آن شما بیان کنید که محتوای اصلی این طراحی سایت در مورد چه چیزی است .و طول این متا تگ باید بین 70تا 150 کارکتر باشد.