سئو تضمینی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

یکی از سوالاتی که متخصصین سئو و طراحی سایت  دائم با ان مواجه هستند این عبارت است آیا شما سئو تضمینی هم دارید ؟یا به عبارتی تضمین شما برای رسیدن طراحی سایت به صفحه اول گوگل چیست ؟ با توجه به این صحبت ها هیچ شرکت شناخته شده ای در طراحی سایت به صورت تضمینی سئو به مشتریان خود ارائه نمی دهد و حتی در تبلیغات خود هیچ اشاره ای به این موضوع نمی کند . پیاده سازی طراحی سایت های حرفه ای که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

سئو تضمینی طراحی سایت ذهنیت بدی را به همراه دارد

با توجه به اینکه در شش سال اخیر که در طراحی سایت سئو به صورت حرفه ای فعال بوده است اصلا شعار سئو تضمینی ،برای مشتریان به هیچ عنوان مشوق خوبی برای جذب مشتری محسوب نمی گردد ونتایج خوبی را نیز به همراه نداشته است .به همین دلیل سئو تضمینی در طراحی سایت  بار معنایی خود را از دست داده است و شاید یکی از دلایل ایجاد شبهه و نگرانی در خصوص مشتریان خواهد شد . ممکن است گاهی در گوگل با این موضوع در مورد سئو تضمینی مواجه گردیم در حالی که پشت پرده این سئو تضمینی در طراحی سایت شرایط خاصی وجود دارد.

آنچه پشت پرده این سئو تضمینی وجود دارد با خواست مشتری کلی تفاوت دارد. به عنوان مثال سئو تضمینی در طراحی سایت برای 20 کلمه کلیدی و رتبه اول گوگل است .تا اینجا کار کاملا منطقی و اصولی است ولی باید برسی کنید که میزان رقابت و اتظار ورودی گوگل از کلمه مورد نظر چه قدر است .

 

 

هشدار گوگل نسبت به سئو تضمینی طراحی سایت

با توجه به توضیحات گوگل در زمینه موتورهای جستجو در طراحی سایت هیچ سایتی نمی تواند رتبه اول گوگل را تضمین کند نکته مهم دیگری که از این جمله می توان دریافت کرد عدم ارتباط گوگل با شرکت های سئو کار است .در حقیقت گوگل در طراحی سایت به شما اعلام می کند که هیچ همکاری با شرکت ها و نمایندگی های شرکت ها  برای انجام فعالیت سئو ندارد .کاربران نباید فریب سئو تضمینی در طراحی سایت را با تکیه بر نمایندگی یا ارتباط با شرکت های گوگل را بخورند و شما با شنیدن سئو تضمیی گول شرکت سئو کاردر طراحی سایت  را نخواهید خورد چرا که عملا این کار امکان پذیر نیست .

 

در سئو رتبه بندی طراحی سایت کافی نسیت

مطمئن باشید رتبه خوب شما در طراحی سایت با چند کلمه کلیدی به معنای بازدید و ورود از گوگل نیست و سئو تضمینی برای کلمات کلیدی نیازمند دقت وبرسی همه جانبه دارد ولی در کل ورود بازدید کنندگان قدم اول است و درنهایت رضایت آنها از محتوا و محیط طراحی سایت شما است که موجب ارتباط بهتر و حضور بیشتر در صفحات می شود . در حقیقت استراتژی شما نیازمند پتانسیل لازم در طراحی سایت است چرا که ممکن است شما به رتبه اول طراحی سایت برسید ولی با عدم رضایت مشتری و خروج سریع آنها از طراحی سایت به رتبه پایین سقوط کنید .