خلاقیت در طراحی سایت حرفه ای

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

برای طراحی سایت خود و حرفه شما خیلی بهتر است تا انتقادات خود را از طرف دوستانه به صورت آشکارا مطرح کنید تا بعدا از یک مشتری آن را بشنوید! به دوستانتان گوش دهید و نظرات طراحی سایت خود را به صورت مناسب ترکیب کنید. در ابتدا، در هر نیوتایک کمی دشوار نخواهد بود. من به شما قول میدهم که با زمان و تمرین ساده تر شود. شما باید خود را از کار خود جدا کنید متوجه شوید که این یک پیشرفت مستقیم از شما نیست. در عوض، این نتیجه فرآیند طراحی سایت خلاق شما است که به طور مداوم طراحی سایت در حال پیشرفت است. بنابراین انتقاد از کار انتقاد از توانایی های شما نیست این نشان می دهد که چه چیزی می تواند بهبود یابد.

زیرا بقیه طراحی سایت خیلی خوب است توجه داشته باشید که آنها آن را می گویند و آنچه آنها نمی گویند بسیاری از مردم خودشان را بیان می کنند خودم شاملشان هستم. در بالای آن، مردم نمیخواهند نادان باشند، و معمولا نمیخواهند شما را توهین کنند. این واقعیت های طراحی سایت خود را در آنچه مردم نمی گویند نشان می دهد. روش دیگر، اینها خود را در چگونگی بازخورد طراحی سایت مردم بیان می کنند. نحوه ایجاد طراحی سایت کاربرپسند که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

اهمیت وبلاگ نویسی در طراحی سایت

شاید طراحی سایت شما دوست خود را متوجه چیزی کنید، اما سکوت می کنید. یا شروع به چیزی بگو فقط بعد از آن به عقب بر گردیم. یا با خوب یا من آن را دوست دارم به طراحی سایت پاسخ دهید، اما با صدای بلند یا تند. این ها همه نشانه هایی از فرصت های از دست رفته برای بازخورد سازنده است. این شخص چیزی است که بالقوه فوق العاده مفید است اما نمی گوید. این همان بدی است که می شود؛ آنها وقت و مال طراحی سایت شما را خراب می کنند آنچه که شما باید انجام دهید این است که فرد به راحتی فورا قرار داده شود. آنها را به خاطر انتقاد کردن از آنها طبیعی کنید.

برای انجام این کار طراحی سایت ابتدا با انتقاد از کار خود به طرز نجیبانه شروع کنید تا آنها متوجه شوند که شما فکر نمی کنید و کار شما همواره مظهر کمال است. سپس مودبانه اطمینان حاصل کنید که شما به طراحی سایت ویژه می خواهید برای دریافت بازخورد منفی، و دوباره از آنها بپرسید آنها یک نمونه اولیه کار در صورت امکان همانطور که در پست محبوب در این وبلاگ طراحی سایت نوشتم، نمونه اولیه کار مزایای متعددی نسبت به مدل های مختلف دارد و یکی از آنها بازخورد بسیار بهتر است.

 

 

اهمیت مرورگر ها در طراحی سایت

مرورگر طراحی سایت شما نه تنها می تواند درک درستی از احساس و واقع بودن سایت را با استفاده از آن در مرورگر خود داشته باشد، بلکه می توانید از نحوه استفاده از آن در زمان واقعی نیز تماشا کنید! آنها را به باز کردن سایت و رفتن از طریق صفحات طراحی سایت و بخش های آن. توجه داشته باشید هر مشکلی که آنها پیدا کرده اند در همه چیز، و یا دانستن آنچه که آنها باید انجام دهند. نگه داشتن آنها را در تمام طول زمان صحبت کنید شاید آنها حتی آنچه را که انجام می دهند روایت کنند و در هر مرحله از طراحی سایت روند فکر کنند. از آنها سؤال کنید تا آنها را ادامه دهید مانند هدف این صفحه طراحی سایت چیست.

یک منبع عالی طراحی سایت برای یادگیری نحوه استفاده بیشتر از کاربر تست و طراحی رابط کاربری ساده و آسان برای استفاده استیو کروگ را نفهمید شما از آنچه که می توانید از یک جلسه طراحی سایت آزمایش دقیقه ای تجربه استفاده کنید، شگفت زده خواهید شد. شما با آنچه که می توانید از یک جلسه تجربه پنج دقیقه ای با یک نمونه اولیه یاد بگیرید، شگفت زده خواهید شد حرکت به جلو دریافت طراحی سایت بازخورد ارزشمند است برای به دست آوردند.

 

 

آشنایی با دیدگاه های طراحی سایت

دیدگاه های مختلف و نظرات طراحی سایت در طرح های خود را، و کشف گسل های که چشم خود را به حال عادت کرده است. با این حال، برای به حداکثر رساندن مزایایی که از بازخورد دریافت می کنید، مهم است که محیطی را ایجاد کنید که فردی که انتقاد می کند راحت باشد. آیا شما تکنیک های بازخوردی طراحی سایت را که من از دست داده ام یا برخی از این ها را امتحان کرده اید و می خواهید به ما اطلاع دهید که آنها چگونه رفتند من دوست دارم در مورد آنها در نظرات زیر بشنوم. من مطمئن هستم که پاسخ خواهم داد همیشه نمونه های اولیه را بر روی مدل ها انتخاب کنید کلیدی را برای کارآیی طراحی سایت کارآمدتر و فرایند بازبینی کشف کنید.

نمونه اولیه پاسخگو و تعاملی روند طراحی سایت پیدا کردن گردش کار طراحی مناسب می تواند کمی از چالش باشد و اغلب نیاز به ارتباط قابل توجهی بین مشتریان، طراحان و توسعه دهندگان دارد اما لازم نیست دل مویی بهترین راه حل نیست قبل از اینکه شما در مورد راه حل عالی به شما بگویم، اجازه دهید یک تصویر از مشکل نه چندان سرد را بنویسم. طراحان معمولا طرح های طراحی سایت را با استفاده از فتوشاپ یا با استفاده از لایه ها و فایل های مختلف برای ایجاد صفحات مختلف طراحی سایت حالت های شناور و اندازه صفحه نمایش، طراحی می کنند.

 

 

آشنایی با سبک های جدید طراحی سایت

سپس پس از بحث مکرر طراحی سایت و در انتظار تصویب طرح ها یا توسط طراح اجرا می شوند یا به یک توسعه دهنده غیر مرتبط منتقل می شوند هنگامی که آنها در مورد جزئیات طراحی سایت خود توضیح می دهند، هنگامی که در نهایت به محدودیت های فنی اشاره می کنند، و به سادگی زمانی که آنها از طراحی به عنوان تجویز شده است، مورد نیاز است بسته به میزان تغییرات، مشتری طراحی سایت ممکن است مجددا مشغول به کار شود، که منجر به گسستن سه نفره گاه به گاه آزار دهنده می شود. این ناکارآمد است به عقب و جلو تکراری می تواند به راحتی زمان توسعه طراحی سایت و وب سایت خود را چندین بار افزایش دهد.

درمان طراحی سایت همانطور که ممکن است شما حدس بزنید، این است که ماکاپ ها را با یک نمونه اولیه کاملا کاربردی، در این مورد، یک وب سایت و طراحی سایت تعاملی واقعی جایگزین کنید. این فوق العاده قدرتمند است زیرا نمونه های اولیه کار می کنند نزدیک به محصول نهایی است، بنابراین سریع تر از طراحی تایید شده تا سایت نهایی حرکت می کند. در محیط طراحی سایت مشابه محصول نهایی بنابراین، همه چیزهایی که در نمونه اولیه خود ساخته اید، با بر خلاف فتوشاپ به دست می آید.

 

 

آشنایی با تعاملات طراحی سایت

بصری و تعاملی طراحی سایت مشتریان و افراد به طور کلی دشوار است که یک محصول نهایی را بر اساس تصاویر استاتیک به نمایش بگذارند. بهتر است برای اجرای پاسخگویی طراحی سایت شما می توانید نمونه اولیه را بر روی دستگاه های مختلف باز کنید و آنها را مستقیما بدون کورکورانه نشان دهید آزمایش کنید فرض کنید نقاط شکست طراحی سایت شما منطقی در محیط های دنیای واقعی هستند. برای مشتری بیشتر جالب و هیجان انگیز است. شما می توانید انیمیشن های جالبی و شکوفایی را برای زنده ماندن از طراحی اضافه کنید. با توجه به ویژگی های تعاملی طراحی سایت قدرتمند این اغلب یک افزونه واقعا سرگرم کننده و بدون سر و صدا است.

بیایید به این مزایا طراحی سایت شیرجه بزنیم و توضیح دهیم که چرا آنها برای شما، مشتری شما و سلامت عمومی شما به عنوان طراحی سایت بسیار ارزشمند هستند. هرچه بیشتر بتوانید از نمونه اولیه زندگی خود قدردانی کنید، بیشتر به عادت به کار رفته با استفاده از آنها و خوشبختانه مشتریان خود خواهید رسید نمونه های اولیه به محصول نهایی نزدیک می شوند هنگامی که یک نمونه اولیه توسط مشتری طراحی سایت تایید شده است، آن را فوق العاده سریع برای جمع کردن سایت و ارائه نهایی نهایی به دلیل نمونه اولیه تقریبا برای شروع است.

 

 

عقد قرارداد رسمی برای طراحی سایت

این طراحی سایت به طور قابل توجهی سریعتر از آن است که شما باید هر دو قراردادی یک توسعه دهنده برای اجرای طرح های خود را در کد، و یا خودتان انجام دهید. اجتناب از ساختن طراحی سایت دو بار، یک بار در فتوشاپ و یکبار در کد در فتوشاپ، هنگام استفاده از فتوشاپ، می توانید عناصر طراحی سایت ایجاد کنید که واقعا با استفاده از و امکان پذیر نیستند به طور بالقوه شما را مجبور به طراحی سایت مجدد آنها می کند زمانی که شما شروع به ساخت سایت واقعی کنید. بسته به اینکه تغییرات چقدر بزرگ است، این حتی می تواند مجددا تصویب مشتری طراحی سایت را دوباره دریافت کند که نه تنها می تواند زمان توسعه را افزایش دهد، بلکه باعث می شود.

که آنها اعتماد به نفس طراحی سایت شما را از دست بدهند با استفاده از و برای ایجاد نمونه اولیه تضمین می کند که همه چیز شما طراحی سایت شده است در محصول نهایی ممکن است. همچنین در زمانی که محصول نهایی و نمونه اولیه تقریبا یکسان ظاهر می شوند، مشتری هیچ تعجبی ندارد، که در هنگام ترجمه نسخه های استاتیکی به وب سایت ها عادی نیست. فونتها مخصوصا برای فتوشاپ و طراحی سایت بسیار متفاوتند، که اغلب منجر به تغییر فونت در آخرین لحظه می شود که ممکن است به مشتری نرسد. این به ما می انجامد

 

 

آشنایی با نمونه های اولیه طراحی سایت

نمونه های اولیه طراحی سایت ساده تر هستند تجسم یک محصول نهایی می تواند بسیار دشوار باشد. مطمئنا، طراحان می توانند به راحتی یک محصول نهایی طراحی سایت را از یک مدل نمایش داده شوند. با این حال، به طور متوسط، فرد با دیدن فراتر از نمایندگی ساده، به منظور درک بالقوه برای زیبایی و عملکرد، مشکل دارد. این جایی است که نمونه های اولیه کار می کنند. به جای دادن مشتریان طراحی سایت خود مجموعه ای از ها، تصاویر و یا نقاشی ها که همه چیز ثابت و بی روح است به آنها یک مثال زنده می دهد که می توانند با آن بازی کنند. مهم است که اجازه دهید.

مشتریان طراحی سایت شما بر روی دکمه ها و لینک های طراحی سایت کلیک کنند تا آنها بتوانند ببینند که چگونه آنها را تغییر می دهند و به کجا لینک می دهند تا آنها را به پوشه ای از هایی که نیاز دارند هدایت کنند تا کل داستان را دریافت کنند. ساده تر این است که مشتریان بتوانند از کار طراحی سایت خود قدردانی کنند، شادتر از آن ها هستند و بیشتر دوست دارند که با آنها کار کنند نمونه های اولیه طراحی برای واکنش آسان تر می کنند.