طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک امروزه از سایت های پر ترافیک می باشند که حتی ترافیکی را از کاربران از دیگر کشورها را خواهید دید زیرا که می تواند اطلاعاتی را در خصوص انواع ملک در دیگر کشورها را فراهم نماید. طراحی سایت املاک در دسته بندی های خود انواع املاک مانند آپارتمان ، خانه ، مغازه ، باغ ئو غیره را می تواند درج نماید و ویژگی های مختلف مانند قیمت ، متراژ ، منطقه و دیگر ویژگی هایی که می تواند در زمان خرید تاثیر گذار باشد را درج نمایید. همچنین می توانید تصاویری از ملک را نیز درج نمایید که خود می تواند در زمان خرید ملک اثرگذار باشد.

طراحی وب سایت املاک

طراحی وب سایت املاک می تواند در خود امکان جستجو را درج نماید که به واسط آن نمایشی از املاک را متناسب با ویژگی هایی که مورد نیاز شما می باشد را انتخاب نمایید. وجود امکان جستجو در طراحی سایت املاک در جهت راحتی بیشتر کاربران می باشد تا آگهی هایی که مشاهده می نمایند متناسب با آنچه آنها در نظر دارند باشد. امروزه طراحی سایت املاک ترافیک های بالایی را برای خود جذب نموده اند و کاربران بسیاری به واسط طراحی سایت املاک به فروشنده ملک و املاک ارتباط برقرار می نمایند و بهترین خریدار را برای ملک خود می یابند. در واقع طراحی سایت املاک موجب راحتی کاربران در ارائه اگهی های بیشتر خواهد شد که مشتریان بیشتری را در اختیار قرار می دهد.

امکانات در طراحی سایت املاک

در طراحی سایت املاک می توانید امکاناتی همچون جستجو ، امکان درج آگهی توسط کاربران ، امکان مشاهده سه بعدی از خانه تمامی مواردی هستند که موجب می گردد طراحی سایت املاک شما ترافیک بیشتری را در خود گنجانند و این ترافیک می تواند درآمدزایی را برای مالک طراحی سایت املاک داشته باشد و همچنین در جهت راضیتمندی بیشتری را برای کاربران سایت داشته باشد زیرا که خریدار با مبلغی که دارد تعداد آگهی های بیشتری را در اختیار خواهد داشت که قدرت خرید را بیشتر می نماید.

 

طراحی سایت املاک

 

مزایای استفاده از طراحی سایت املاک

همان طور که می دانید حضور در دنیای مجازی بدون داشتن طراحی سایت ممکن نیست. با طراحی سایت املاک توسط شرکت نونگارپردازش می توانید در بازار رقابتی یکه تاز بوده و درآمد بیشتری را از کسب و کارتان به دست بیاورید. طراحی سایت املاک شما را قادر می سازد تا در زمان کوتاه و به راحتی به تمامی فایل های موجود دسترسی پیدا کنید. همچنین با ساخت سایت بدون داشتن هر گونه محدودیت زمانی و مکانی می توانید کسب و کار خود را به تمام کاربران معرفی نموده و از بهترین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ بهره مند شوید.

شرکت طراحی سایت املاک

هدف از طراحی سایت رسیدن به قله ی موفقیت است. حال برای فتح این قله داشتن طراحی سایت حرفه ای توسط دیجیتال مارکتینگ تنها راه حل می باشد. شرکت نونگارپردازش با سال ها تجربه و تخصص در زمینه ی طراحی سایت حرفه ای یک انتخاب خوب برای شما عزیزان است. تیم متخصص نونگار با در نظر گرفتن تمام نیازها و خدمات درخواستی کارفرمایان و با رعایت تمام اصول و استانداردها، طراحی سایت حرفه ای منحصر به فردی را برایتان ایجاد می نماید. اگر تا به امروز هیچ گونه اقدامی به ساخت سایت نکرده اید بدون معطلی با ما تماس بگیرید مشاوران ما آماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما در حوزه ی طراحی سایت می باشند.

سئوسایت در طراحی سایت املاک

سئو یکی از مباحث مهمی است که هر شرکت طراحی سایت حرفه ای و چه غیر حرفه ای باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد. سئو سایت عباتند از قرار گرفتن طراحی سایت در صفحه اول گوگل با بالاترین رتبه. داشتن یک طراحی سایت حرفه ای بدون سئو عملا بی فایده است. شرکت نونگارپردازش با استفاده از بهترین سئوکاران به سئو سایت اصولی شما می پردازد تا بتوانید به خوبی در صفحات اول گوگل خودنمایی کنید و با قدرت هر چه تمام برای رسیدن به اهداف خود گام بردارید.

ویژگی های طراحی سایت املاک عبارتند از:

• امکان ایجاد صفحه ی مجزا برای هر ملک در طراحی سایت املاک
• امکان ایجاد گالری عکس در طراحی سایت املاک
• امکان مقایسه فایل ها با یکدیگر در طراحی سایت املاک
• امکان عضویت در طراحی سایت املاک
• امکان اضافه و یا حذف فایل ها در طراحی سایت املاک
• امکان اتصال به درگاه های بانکی در طراحی سایت املاک
• امکان دسته بندی در طراحی سایت املاک

 

 طراحی سایت املاک

 

سوالات متداول در زمینه ی طراحی سایت املاک به شرح زیر است:

تعرفه ی طراحی سایت املاک توسط نونگار چقدر است؟
ما هیچ گونه ادعایی بر ارزان بودن و گران بودن تعرفه های طراحی سایت خود نداریم چرا که بیان یک قیمت قطعی برای طراحی سایت به هیچ وجه ممکن نیست. برآورد قطعی تعرفه طراحی سایت در گرو تعیین امکانات و خدمات درخواستی شما عزیزان است.

چرا طراحی وب سایت املاک توسط نونگارپردازش؟
نونگار پردازش با بیش از 18 سال سابقه جزوء یکی از ده شرکت برتر طراحی سایت حرفه ای در ایران می باشد. کافی است به منوی نمونه پروژه های انجام شده نونگار مراجعه نمایید. با طراحی وب سایت حرفه ای توسط نونگار در صفحه اول گوگل بدرخشید.

چرا به طراحی سایت املاک نیاز داریم؟
با پیشرفت علم و تکنولوژی، اینترنت به یکی از ابزارهای مهم ارتباطی در دنیا مبدل شده است. بنابراین حضور تمامی مشاغل و افراد در این عرصه امری ضروری است. خوشبختانه همه ی ما به شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیس بوک و... دسترسی داریم و هر روز با پیج های تبلیغاتی بسیاری مواجه می شویم که با حضور فعال خود ما را به خرید و فروش و یا حتی بازدید از محصولات مجاب می نمایند. بنابراین جای تامل نیست با طراحی سایت املاک شما می توانید ضمن معرفی کسب و کارتان به کاربران بدون محدودیت جغرافیایی موفقیت شغلی چشمگیری را به دست بیاورید.