طراحی سایت تخصصی در تهران 

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

طراحی سایت دقیقا چه مفهومی دارد؟ آیا شما جزء آن دسته از افرادی هستید که از طراحی سایت خوب و اختصاصی اطلاع دارند با خبر هستید؟ طراحی سایت اختصاصی چیست؟ پاسخ به این سوال ممکن است به نظر خیلی ساده بیاید ولی اگر بخواهید نگاهی به این معنا داشته باشید پاسخ دادن به این سوال زیاد وقت شما را نمی گیرد طراحی سایت اختصاصی همان به معنی طراحی سایت و بهینه سازی سایت است. ما در این مقاله به شما می گوییم طراحی سایت اختصاصی چیست وبه چه درد می خورد؟ و طراحی سایت اختصاصی نیاز به چه دانشی دارد؟ برای طراحی سایت اختصاصی از کجا باید شروع کنیم ؟

 

 

تاریخ به وجود آمدن اولین طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت های اختصاصی زیادی در جهان وجود دارند اما قدمت آنها زیاد نیست اولین طراحی سایت تخصصی در 6 آگوست 1991توسط تیم  برنزلی به وجود آمد. با مراجعه به اولین طراحی  سایت اختصاصی مشاهده خواهید کرد که وب سایت های دیگر به پیروی از همین طراحی سایت به وجود آمده اند و در ابتدا طراحی سایت خاصی نداشتند و در آن ها از المانهایی مثل تصویر ، ترکیب رنگ یا فایل صوتی خاصی استفاده نشده است ولی رفته رفته با معرفی مرور گرها مختلف توسط طراحان سایت و شکل و شمایل دادن جاوااسکریپ در این سال ها به مرور این اتفاق افتاده است. به نظر می رسد ماکروسافت در این سال ها تاثیر بسیار زیادی بروی این اتفاق داشته است. در سال 2000 با ارائه اولین نسخه کامل پشتیبانی خود را در این زمینه طراحی سایت آغاز کرده که انقلاب عظیمی در مرورگرها طراحی سایت به وجود آمده است.

 

 

آشنایی با عملکرد طراحی سایت تخصصی

با توجه به این موضوع که طراحی سایت اختصاصی در چه پروسه ای درگیر است به صورت کلی نیاز داریم به اطلاعات تخصص طراحی سایت اختصاصی یا همان بسک اند طراحی و راه اندازی یک سایت با یک فرد یا یک تیم طراحی سایت کسی که مسئولیت نوشتن کدها را بر عهده دارد همان طراح سایت است این کدها همان چیزی است که ازدید باز دید کنندگان یک طراحی سایت پنهان است و بیش از وبیش از هر چیز وظیفه راه اندازی طراحی سایت را برعهده دارد و وظیفه یک طراح سایت توسعه وب و کدهای طراحی سایت است. رتبه بندی شرکت های طراحی سایت که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.