چگونه طراحی سایت فروشگاهی موفق داشته باشیم

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی چیست ؟ طراحی سایت فروشگاهی به طراحی سایتی گفته می شود که درآن تمامی محصولات به صورت دسته بندی شده و همراه با تصاویر و اطلاعات در خصوص قیمت ، جنس ، کاربرد ، کشور ساخت و سایر توضیحات ضروری درون طراحی سایت قرار می گیرند و درون طراحی سایت فروشگاهی نرم افزارهایی وجود دارد که امکان خرید آنلاین برای مشتریان را فراهم می نماید. ساخت سایت فروشگاهی در تهران از بهترین خدمات وب سایت ایده سافت می باشد که در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت برای مشتری های عزیز قابل اجرا می باشد.

 

انواع طراحی سایت فروشگاهی چیست 

1.طراحی سایت فروشگاهی کالای فیزیکی ( حقیقی )

این طراحی سایت برای انواع کالا هایی که حقیقی و ملموس می باشند ، راه اندازی می شود.

2.طراحی سایت فروشگاهی کالای مجازی (غیر حقیقی )

در طراحی سایت فروشگاهی مجازی ، کالاها شامل انواع فیلم ، ، برنامه های کامپیوتری ، بازی ، موسیقی ، کتاب های صوتی و یا پی دی اف شده ، مطالب ، تصاویر و هر آنچه که قابلیت دانلود دارد ، به فروش می رسد.

 

 

مزایای استفاده از طراحی سایت فروشگاهی چیست ؟

1.شما با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی می توانید تمامی کالاهای خود را به صورت یکجا به مشتریان نمایش بدهید .

2.برخی از مشتریان فرصت خرید حضوری را ندارند و به آسانی می توانند از طریق طراحی سایت فروشگاهی شما سفارش خود را به صورت آنلاین انجام داده و درب منزل تحویل بگیرند که این امر موجب افزایش مشتریان شما و رضایت خاطر آنها می گردد .

3.شما می توانید فروش خود را در مراحل بعدی در سطح جهانی داشته باشید ، و کالاهای خود را به سایر کشور ها نیز صادر نمایید .

4.مشتریان شما به صورت 24 ساعته می توانند از کالاهای شما بازدید کرده و سفارش خود را انجام بدهند .

5.شما با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی در بسیاری از هزینه های مضاعف خود صرفه جویی می نمایید . به عنوان مثال نیاز به استخدام کارمندان کمتری دارید و حتی می توانید فروشگاه کوچک تری داشته باشید و یا کالاهای خود را در انبار نگه داری کنید و از خیلی از هزینه های دیگر خود بکاهید. برای داشتن یک طراحی سایت فروشگاهی موفق و حرفه ای چه اقداماتی را می بایست انجام دهیم ؟

 

 

 

در این مقاله سعی بر آن داریم تا شما را با چند نکته ی ضروری برای داشتن طراحی سایت فروشگاهی موفق آشنا سازیم که شامل موارد زیر می باشند :

1.محصولات خود را به صورت کامل و بدون ابهام توضیح بدهید .

2.محصولات را به صورت مجزا دسته بندی نمایید و با برچسب گذاری بر روی هر نوع محصول ، دسترسی سریع تر و آسان تر مشتریان به آنها را فراهم نمایید .

3.برای محصولات خود تصاویر واضح  و با کیفیت در طراحی سایت قرار بدهید .

4.برای محصولات خود در بازه های زمانی مشخص وخاص تخفیف اعمال نمایید تا مشتریان بیشتری را جذب طراحی سایت فروشگاهی خود نمایید .

5.بخشی را به عنوان جدید ترین یا پر فروش ترین و یا ویژه ترین محصولات خود قرار دهید .

6.آفر های ویژه یه مشتریان خود بدهید .

7.ایمیل مشتریان را در هنگام ثبت نام دریافت نمایید و در صورت تمایل آنها ، آفرهای جدید و تخفیفات و سایر اخبار طراحی سایت فروشگاهی خود را برای آنها ایمیل نمایید .

8.سرعت طراحی سایت فروشگاهی بسیار مهم می باشد زیرا امکان دارد مشتریان در صورت معتل شدن ، از خرید منصرف بشوند . اذا از طریق اقدامات لازم سرعت طراحی سایت خود را بالا ببرید .

9.طراحی سایت های فروشگاهی بسیار زیادی در اینترنت وجود دارند و رقابت در این عرصه بالاست . سئو و بهینه سازی طراحی سایت به شما کمک می کند ، از رقیبان پیشی بگیرید . علاوه بر این خدمات رسانی و پشتیبانی طراحی سایت فروشگاهی خود را نیز تقویت نمایید تا با جلب رضایت و اعتماد مشتریان ، فروش بیشتری داشته باشید .