ساخت سایت فروشگاهی در تهران

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

ممکن است شما هم مانند بسیاراز افراد دیگر زمانی که به یک طراحی سایت فروشگاهی در اینترنت برخورد کنید به ذهن شما نیز ایده طراحی سایت خطور کند و شاید شروع ساخت طراحی سایت های فروشگاهی همین مسئله بوده و بنابراین شروع به جستجو در اینترنت برای آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی کامل رایگان می کنید و شما در اینترنت با حجم وسیعی از مقالات و روش های گوناگون ساخت طراحی سایت فروشگاهی مواجه خواهید شد. البته این موضوع باعث سر در گمی بسیاری از کاربران خواهد شد. طراحی سایت ثبت آگهی از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشناد می کنیم.

ما دراین مقاله شما را با ساخت طراحی سایت فروشگاهی آشنا می کنیم . آموزش صفر تاصد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی طراحی سایت وساخت فروشگاه اینترنتی دارای مراحل خاص خودش است که باید به ترتیب اجرا گردد.درزمان ساخت وطراحی سایت  فروشگاه آنلاین باید به این موضوع اهمیت بدهید که نهایت کار شما چه خواهد شد چرا که همین موضوع در نتیجه کار شما تاثیر گزار خواهد بود

 

 

انتخاب محل مناسب برای طراحی سایت فروشگاهی

زمانی که شما قصد ساختن وطراحی سایت یک فروشگاه را دارید بی شک در ابتدا به دنبال جایگاهی برای ساخت آن فروشگاه می گردید و یکی از بهترین انتخاب های شما محلی خواهد بود که پر رفت و امد وپر تردد باشد . از لحاظ دسترسی نیز دسترسی عالی داشته باشد . در طراحی سایت وساخت فروشگاه مجازی نیز انتخاب هاست مناسب دارای اهمیت ویژه ای است که سرعت لود بالا و پشتیبانی از حجم اطلاعات بارگزاری شده را داشته باشد. معمولا شرکت هایی که در زمینه هاست فعالیت دارند در ابتدا به مشتریان توصیه می کنند که در ابتدا کار طراحی سایت از فضای کمتری استفاده کنند تا هزینه کمتری را متحمل شوند.

 

انتخاب نام مناسب برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

بی شک شما که قصد ساخت طراحی سایت فروشگاهی را دارید باید یک نام مناسب برای دامنه خود انتخاب کنید که با فعالیت شما ارتباط داشته باشد و هم شما وهم دیگران به راحتی بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید .در اصل نام فروشگاه به عنوان کارت ویزیت کسب وکار شما محسوب می گردد.که نقش مهمی در معرفی وجذب مشتریان دارد.

 

 

طراحی و ساخت نمای داخلی طراحی سایت فروشگاهی

بعد از انتخاب هاست ودامنه باید به سراغ ساخت طراحی سایت رفت و با طی مراحل ساخت سایت ، طراحی سایت فروشگاهی را راه اندازی کنیم. از آنجایی که انتخاب سیستم طراحی سایت ساز یک طرفه قضیه است باید بهترین سیستم طراحی سایت ساز را انتخاب کنیم .این مرحله به عنوان cms یا سیستم مدیریت محتوا شناخته شده است. در سیستم مدیریت محتوا باید امکانات زیر وجود داشته باشد .

  • امکان مقایسه محصولات وخدمات فروشگاهی در طراحی سایت
  • امکان نقدو برسی محصولات وخدمات فروشگاهی در طراحی سایت
  • امکان سیستم نظر دهی کاربران در طراحی سایت
  • امکان ارسال مقالات در طراحی سایت فروشگاهی
  • امکان درج و افزودن محصولات و لیست خرید فروشگاه در طراحی سایت
  • امکان دسته بندی و برند محصولات در طراحی سایت