صفحه فرود در طراحی سایت چیست

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در طراحی سایت به صفحه فرود صفحه جذب مخاطب هم گفته می شود برای طراحی سایت از ضروریات محسوب می گردد با این صحبت ها اکثر شرکت ها به اندازه کافی صفحه فرود درست نمی کنند و به جای آن توجه بیشتری به صفحه اصلی طراحی سایت می کنند البته با توجه به این که صفحه اصلی اولین فضای در ویترین مجازیه که کاربر وارد آن می شود .تحقیقات نشان می دهد که نرخ تبدیل مشتری برای یک سایت را انجام می دهد و حجم ترافیک طراحی سایت خود را بالا می برد. طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

  

وارد شدن کاربر به صفحه فرود طراحی سایت

در سا لیان قبل تمام  طرحان سایت  تمرکز ووقت خود را گذاشته بودند برای هدایت کاربر به سوی سایت و هیچ  توجهی به این موضوع نداشتند که بازدید کننده ها به چه صورت واردطراحی  سایت شوند ولی در حال حاضر به این نتیجه رسیده اند که از طریق بازار یابی ایمیلی این کار را انجام دهند و روش بازار یابی آنلاینی را به مکان های مشخص صفحات فرود ارسال کنند.

با توجه به تمام این توضیحات متوجه این موضوع شدیم که صفحه فرود در طراحی سایت به بازدید کننده می گوید که شما می خواهید چه کاری را انجام بدهید و چرا باید این کار را انجام بدهید و این صفحه البته بروی یک کار خاص تمرکز ندارد مسلما صفحات اصلی طراحی سایت برای هدایت ترافیک عالی هستند. ولی ما خودمان می توانیم نحوه وارد شدن کاربر به طراحی سایت را مشخص کنیم و بهتر است آنها را به صفحه فرود هدایت کنیم.

 

 

در طراحی سایت هیچ وقت از صفحه اصلی سایت به عنوان صفحه فرود استفاده نکنید

در طراحی سایت سعی کنید از صفحه اصلی طراحی سایت به عنوان صفحه فرود استفاده نکنید حتی اگر صفحه اصلی و فرعی طراحی  سایت شما به نحو ه احسن طراحی شده باشد. باز یک صفحه فرود مجزا طراحی کنید و از طریق تبلیغات آنلاین خود مشتری را به این صفحه بفرستید. به این ترتین هم فروشتان بالا می رود و هم تعداد مخاطب طراحی سایت  شما بیشتر می شود صفحات فرود در طراحی سایت معمولا باید شامل موارد زیر باشد.

  • حاوی یک تیتر اصلی و در صورت نیاز دارای یک تیتر فرعی نیز باشد.
  • باید یک توضیح مختصر در مورد محصولاتی که قراره عرضه بشود.

 

قرار دادن تصاویر در طراحی سایت

قرار دادن حداقل یک عکس یا فیلم کوتاه در مورد چیزی که قراره در طراحی سایت عرضه بشود در صفحه فرود مسیر یابی اضافی را حذف یا کم کنید معمولا در طراحی سایت صفحه فرود برای یک منظور طراحی می گردد و آن هم تشویق بازدید کننده برای باقی ماندن درطراحی  سایت واگر مسیر یابی در سایت داشته باشید کاربرها بدون اینکه حواسشان به صفحات دیگر پرت شود مستقیم وارد صفحه فرود در طراحی سایت  می شوند .