استفاده از پلاگین کَش وردپرس در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

ورد پرس چیست ؟ ورد پرس سیستم مدیریت محتوای متن بازی است که به وسیله ی آن می توان هر گونه طراحی سایت را طراحی نمود. زبان برنامه نویسی ورد پرس ، پی اچ پی می باشد و توسط مای اس کیوآل پشتیبانی می شود. پلاگین (افزونه ) ورد پرس چیست ؟ پلاگین یا افزونه به نرم افزارهای کوچکی گفته می شود که برای برنامه های اصلی، امکانات مضاعف و تکمیلی اضافه می نماید . پلاگین ورد پرس نیز برای بهبود و افزایش امکانات و کارایی ورد پرس به آن افزوده می شود و یکی از دلایل محبوبیت طراحی سایت ورد پرس ، داشتن افزونه های زیاد آن می باشد که قابلیت های بی شماری را به این سیستم مدیریت محتوا طراحی سایت می دهند و نصب و حذف آن ها نیز آسان می باشد.

 

پلاگین یا افزونه ی کَش طراحی سایت چیست ؟

کَش به مجموعه ای از داده های موقت گفته می شود که جهت پاسخ گویی سریع طراحی سایت به درخواست کاربران در سیستم بازدید کننده ذخیره می شوند.  پلاگین یا افزونه ی کَش  نیز همین کار را برای ورد پرس انجام می دهد و داده ها را به سرعت ذخیره سازی می کند تا در وقت معین بتوان به آن دسترسی پیدا کرد. که این عمل موجب افزایش سرعت بارگذاری طراحی سایت و در نتیجه بهبود سرعت طراحی سایت و سئو می شود. استفاده از تصاویر در طراحی سایت یکی زا جدیدترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

مزایای استفاده از پلاگین یا افزونه ی کَش ورد پرس در طراحی سایت :

1.پلاگین کَش از مود ری رایت طراحی سایت برای انجام سریع ترین کش استفاده می کند .

2.این پلاگین کش را از کل طراحی سایت به صورت اتوماتیک وار تولید می کند .

3.این پلاگین در هنگام انتشار نوشته ، برگه یا محصول جدید ، کَش طراحی سایت را به روز رسانی می نماید .

4.مدیر طراحی سایت می تواند تنها با فشردن یک کلیک طراحی سایت را آپدیت یا حذف نماید .

5.این پلاگین امکان بهینه سازی و فشرده سازی فایلهای جی اس و سی اس اس طراحی سایت را دارد .

6.شما می توانید در صورت تمایل هر نوشته یا برگه ای را که می خواهید کَش نکنید و الزاما این پلاگین همه ی موارد را کَش نمی کند و حق انتخاب را به طراح یا مدیر طراحی سایت می دهد .

7.این پلاگین امکان مدیریت و تعیین زمان برای کَش طراحی سایت را دارد .

8.این پلاگین قابلیت فعال یا غیر فعال کردن کَش طراحی سایت برای کاربران در وردپرس را دارد. همچنین کَش را می توان بر روی موبایل و تبلت نیز فعال یا غیر فعال نمود .

9.این پلاگین از گواهینامه امنیتی اس اس ال و اچ تی تی پی وردپرس پشتیبانی کامل می کنند .

10.این پلاگین از سی دی ان ها پشتیبانی کامل می نماید .

11.پلاگین کَش یوزر اجنت ها را برای افزایش سرعت وردپرس حذف می نماید .