بهینه سازی طراحی سایت موبایل فرندلی

 

طراحی سایت طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

آیا می دانید دقیقا شبکیه چیست آیا می دانید چه چیزی شگفت انگیز و یا چه چیزی را برای طراحان و برنامه نویسان در طراحی سایت کابوس می سازد؟ به خوبی از فناوری و روش های مختلفی که می توانید تصاویر را به شبکیه چشم آماده کنید و در طراحی سایت به خوبی بخوانید. منظور از نمایش طراحی سایت در شبکیه چشم چیست در ساده ترین حالت، نمایش شبکیه چشم به معنی یک نمایشگر طراحی سایت با کیفیت بالا است. اما قبل از رفتن به جزئیات در مورد چگونگی ایجاد تصاویر آماده برای حفظ، شما باید تکنولوژی پشت آنها را در طراحی سایت درک کنید.

شرایط لازم جهت نمایش طراحی سایت پیکسل دستگاه کوچکترین واحد فیزیکی در طراحی سایت نمایش داده شده است. تراکم پیکسل تعداد پیکسل های نمایش داده شده در طراحی سایت در یک فضای مشخص شده است. تعداد پیکسل ها در سراسر عرض یا ارتفاع یک دستگاه است. پیکسل در هر اینچ، پیکسل یا نقطه در اینچ، مقدار پیکسل هایی است که شما وقتی فضای فیزیکی صفحه نمایش را با تعداد پیکسل های افقی طراحی سایت نمایش داده شده تقسیم می کنید. بالا یک تراکم صفحه نمایش پیکسل در هر اینچ یا بیشتر در طراحی سایت است. نحوه تولید محتوا در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

ضرورت سئو در طراحی سایت

بنابراین با آن گفت، شما می توانید اپل و یک مانیتور دسکتاپ قدیمی با همان اندازه فیزیکی، اما تراکم پیکسل های مختلف در طراحی سایت داشته باشید. اپل پیکسل های بیشتری را در داخل فضای خالی قرار می دهد و به همین دلیل نمایشگر با کیفیت بالاتر و تعریف بالاتر از کیفیت بالای در طراحی سایت برخوردار خواهد بود. بنابراین از لحاظ شبکیه چشم، این همان مفهوم دقیق است: اندازه صفحه نمایش همان، اما بیشتر پیکسل، که به معنی صفحه نمایش بالا است. بیشتر تصاویر در برای نمایش های استاندارد ساخته شده و در طراحی سایت هنوز ساخته شده اند. با این حال، شبکیه چشم بسیار بیشتر است و این تصاویر ظاهرا تاریک خواهد بود اگر آنها در قطعنامه خود سازگار نیستند. به همین دلیل است که شما باید تصاویر خود را برای دستگاه های بالا در طراحی سایت بهینه سازی کنید.

 

 

VS شبکیه استاندارد در طراحی سایت

بیایید خلاصه کنیم: پیکسل های کوچکتر و هر چه آنها نزدیکتر می شوند، برای تصاویر بسیار بهتر، شکل دهنده و با کیفیت بالا در طراحی سایت ساخته می شوند. نمایش شبکیه چشم نیاز به دو برابر پیکسل برای نمایش تصویر همان تصویر نمایش استاندارد تعریف شده است. بنابراین، حتی اگر و همان اندازه صفحه نمایش فیزیکی در طراحی سایت داشته باشند، اپل دارای وضوح پیکسل با پیکسل است، در حالی که  دارای وضوح پیکسل با پیکسل است. حالا که متوجه شدید که چرا تصاویر آماده مورد نیاز هستند، وقت آن است که روش های مختلفی برای چگونگی بهینه سازی تصاویر خود را برای چنین نمایش هایی در طراحی سایت یاد بگیریم. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

 

بررسی تصاویر راکتیو در طراحی سایت

یک ردیف یا  بر اساس ساختار داده های ماتریس نقطه است که به این معنی است که بر اساس یک شبکه مستطیل شکل از پیکسل ها در طراحی سایت است. رایج ترین فایل های ریدر  و هستند. تصاوير راديويي توسط پيکسل ارائه شده توسط پيکسل مشخص مي شود که هر پيکل به طور جداگانه با يک رنگ خاص، اشباع، روشنايي، کدورت و موقعيت در کل تصوير طراحی سایت مطابقت دارد. یکی از نکات مهم در مورد تصاویر شطرنجی این است که آنها قطعنامه وابسته هستند، به این معنی که آنها می توانند بدون افزایش کیفیت صفحه نمایش در طراحی سایت افزایش می یابد. آه، اما آنها می توانند در مقیاس کوچک است که این است که چگونه شما به دست آوردن تصاویر شسته و رفته آماده رتینا. در رزولوشن استاندارد، یک پیکسل 1 بیتی یک تصویر شطرنج معادل 1 پیکسل دستگاه در طراحی سایت است.

 در نمایش شبکیه چشم، یک پیکسل1 بیتی یک تصویر شطرنج معادل 4 پیکسل دستگاه است. به منظور جایگزینی برای تغییر، صفحه نمایش شبکیه چشم یک بیت مپ پیکسل را با چهار برابر می کند. حتی اگر تصویر به همان اندازه در طراحی سایت نمایش داده شود، در واقع کشش است که باعث می شود که تصویر به نظر تار شود. پس چه می توانید در مورد این کار انجام دهید؟ اول، شما باید یک تصویر دو برابر اندازه داشته باشید و آن را برای اندازه نمایش داده شده و به اندازه اصلی در نظر گرفته شده و با کد در طراحی سایت بپردازید. در اینجا سه ​​روش معمول برای انجام این کار در طراحی سایت وجود دارد.

 

 

HTML و CSS در طراحی سایت

شما می توانید با استفاده از و یک اندازه تصویر را به نیمی از آنچه در واقع دارد در طراحی سایت اعلام کنید. بنابراین، اگر تصویری داشته باشید که بزرگ باشد و بلند باشد. شما باید این تصویر را در واقع بلند و گسترده است. از طریق شما می توانید تصویر را به نصف آن اندازه در طراحی سایت مشخص کنید. همانطور که می بینید، این یک مفهوم بسیار ساده و ساده است. با این حال، شما همچنین می توانید از CSS برای تعیین اندازه تصویر در طراحی سایت استفاده کنید. بنابراین، یک بار دیگر، اگر شما تصویری دارید که پیکسل با پیکسل است، اما قرار است در پیکسل با پیکسل نمایش داده شود، سعی کنید عرض و ارتفاع آن را مانند این توضیح دهید: لطفا توجه داشته باشید که دارای ویژگی تصویر پس زمینه در طراحی سایت است. به عنوان نام نشان می دهد، آن را اندازه پس زمینه را تعریف می کند، فقط برای امن بودن تعریف عرض و ارتفاع برای عنصر به عنوان اندازه پس زمینه همیشه در طراحی سایت پشتیبانی نمی کند. آنچه که شما همچنین می توانید در امتحان کنید این است که عرض و ارتفاع تصاویر را تعریف کنید. این می تواند از طریق یک کلاس انجام شود.

اگر می خواهید فقط تصاویر خاصی را هدف قرار دهید یا اگر می خواهید آن را برای همه تصاویر در طراحی سایت بکار ببرید، فقط از برچسب استفاده کنید. با کمک ، شما می توانید تصاویر نقطه و نیمی از عرض و ارتفاع خود را. این همان شیوه ای است که به عنوان مثال CSS با ضخامت عرض و ارتفاع در طراحی سایت کار می کند. داستان های رسانه در طراحی سایت راه دیگری برای انجام این کار این است که تصاویر را بر اساس اینکه آیا دستگاه مورد استفاده برای مشاهده طراحی سایت یک دستگاه مجهز به شبکیه چشم است یا نه، مبادله می کند. راه این کار این است که شما دو مجموعه از تصاویر، تصویر منظم و یکی دو برابر آن در طراحی سایت است. سپس از پرس و جوی رسانه استفاده کنید تا نقطه پین ​​را نشان دهید که اگر این دستگاه یک شبکیه چشم است، از تصویر بزرگتر در طراحی سایت استفاده کنید.

 

 

گرافیک برداری مقیاس پذیر در طراحی سایت

بردارها بر خلاف تصاویر ردتر، SVG، یا فقط بردارها، مزایای زیادی برای نمایش شبکیه چشم در طراحی سایت دارند که این می تواند در مقیاس بزرگ، پایین و به سمت بالا و در عین حال خوب ظاهر شود. شیوه بردارها ساختن از طریق ابتدایی های هندسی مانند خطوط، نقاط، شکل ها یا منحنی ها است که فقط بیان ریاضی هستند و این چیزی است که به آنها توانایی مقیاس می دهد بدون آنکه در طراحی سایت تحریف شده و به دنبال تار شود. ها به دلیل توانایی های پویشگر بی نهایت خود، "اثبات آینده" نامیده می شوند. به عنوان یک ، تصویر با هر تراکم پیکسل در طراحی سایت سازگار خواهد بود؛ به این ترتیب هیچ چیزی برای انجام آن وجود ندارد و به سادگی تصویر را به قالب بندی کنید تا اندازه ای که می خواهید آن را تغییر دهید و خود را با وضوح در طراحی سایت تنظیم کنید باید باشد این است و این دقیقا همین دلیل است که شما می خواهید استفاده از بردار بیش از تصاویر شطرنجی اگر شما در طراحی سایت می توانید.

 

نمایشگرهای در طراحی سایت همانطور که می بینید نمایشگرهای می تواند یک کابوس برای حمایت باشد؛ با این حال، من امیدوارم که شما آن را در طراحی سایت انتخاب کنید حمایت از آن به عنوان نمایش بالا زیبا برای نگاه کردن و حمایت از شبکیه چشم اجازه می دهد تا برای تجربه بسیار بهتر برای افرادی که از این دستگاه استفاده کنید. من متوجه شدم که هر تصویر نمی تواند یک باشد و از آن آسان تر است، مانند عکس ها، به همین دلیل من بیش از اندازه تصاویر شطرنجی را در طراحی سایت به طور کامل رفتم. علاوه بر این، این تنها راه برای نمایش روی صفحه نمایش شبکیه نیست، این تنها دو روش بزرگ برای انجام این کار در طراحی سایت است.