طراحی سایت ارزش محور

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

این موضوع کاملا هویدا ست که هیچ کس نمی داند در پایان طراحی سایت قرار است چه پروژه ای را تحویل بگیرد. چقدر هزینه بردار است اصلا سایتی که قراره تحویل بگیره خوب است یا بد. اگر قرار باشد از زاویه دیگری به طراحی سایت نگاه کنیم و هیچ کدام از خطراتی که در بالا گفتیم نداشته باشد فقط باید راهی پیدا کنیم که زودتر به هدف برسیم و اصلا در تئوری هیچ سایتی نباید نیاز به بازسازی داشته باشد.

 

اصول ارزش گذاری طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

  • در حقیقت روش قدیمی طراحی سایت و مدیریت طراحی سایت شکست خورده است بهینه سازی وب سایت می تواند خطرات بسیار جدی رابرای کسب وکار آنلاین شما داشته باشد .
  • هزینه کردن بالابرای طراحی سایت که در ابتدای امر با توجه به این موضوع که اصلا نمی دانید قرار است چه سایتی را تحویل بگیرید .
  • خدمات مبهم وپیچیده با توجه به پیچیدگی طراحی سایت شما و وب سایت شما هیچ کس از همان اول همه چیز را نمی داند .
  • هزینه کردن برای منابع مورد نیاز بازسازی طراحی سایت هر شرکت مستلزم انرژی ووقت زیاد است و شما برای موفقیت در کسب وکار خود به همه این موارد نیاز دارید.
  • تاخیر در هزینه های پیش بینی نشده همانطور که کار طراحی سایت پیچیده است در وسط کار یک سری هزینه ها هم اضافه می شوند که اصلا قابل پیش بینی نیست و زمان انجام کار را بیشتر می کند همین امر باعث عدم بازگشت سرمایه در زمان کوتاه می شود .
  • تصمیم گیری سلیقه ای برای طراحی سایت که هر کسی این موضوع را بر اساس سلیقه شخصی انجام می دهد.
  • یکی از موارد مهم دیگر اینکه طراحی سایت تا آخر انجام پروژه چقدر طول خواهد کشید و چقدر هزینه بردار خواهد بود .

 

 

بازسازی طراحی سایت بدون هزینه

شاید شما فکر می کنید برنامه دنباله دار برای طراحی سایت  شما دارای هزینه زیادی است و پول هایی که قرار است در این قسمت خرج کنید را جمع کنید تا هر چند سال یک بار صرف هزینه باز سازی آن شود وبا این روش سایت شما برای همیشه به روز است و دیگر نیاز به بازسازی ندارد طراحی سایت ارزش محور همانطور که از اسمش پیداست طراحی سایت ارزش محور برای ایجاد تمرکز بیشتر در طراحی سایت صورت می گیرد تا شما بتوانید خطراتی که کسب وکار شما را تهدید می کند به حداقل برسانید. طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس از بهترین خدمات وب سایت ایده سافت می باشد که در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت برای مشتری های عزیز قابل اجرا می باشد.