عوامل عدم موفقیت طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

شاید شما در طراحی سایت به این موضوع برخورد کرده باشید که برخی از سایت ها بسیار درهم و نامنظم هستند وممکن است فکر کنید بی شک مدیرطراحی  سایت خوبی نداشته ولی سوال اینجاست که با این همه بهم ریختگی چگونه توانسته به موفقیت دست پیدا کند چه عواملی به منزله شکست یا عدم موفقیت طراحی سایت محسوب می گردد؟ راه های درآمدزایی از طریق طراحی سایت یکی از جذاب ترین و کارآمد ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

یکی از عوامل عدم موفقیت در طراحی سایت فونت است

در طراحی سایت ممکن است شما از فونت ها مختلفی برای خواندن مطالب استفاده کنید و فونت های گوناگون افراد را دچار سردرگمی خواهد سعی کنید از فونتی استفاده کنید که مشتری را دچار سر درگمی نکند چرا که در طراحی سایت استفاده از فونت کوچک باعث ایجاد خستگی زود رس کاربر خواهد شد و همین موضوع با عث ترک کاربر ازطراحی  سایت می گردد.یا برعکس استفاده از فونت بزرگ ،در کل سعی کنید برای طراحی سایت خود از یک فونت ساده استفاده کنید که ایجاد یک نواختی بروی سایت شود و قابل استفاده برای همه کاربران باشد.

 

 

استفاده بی مورد از کلید واژه در طراحی سایت

بی شک اکثر افرادی که تصمیم به طراحی سایت می گیرند دوست دارند هنگام جستجوی موتور گوگل در رتبه نخست قرار بگیرند و فکر می کنند با ایجاد وقرار دادن کلید واژه بی جهت د ارتقاء طراحی سایت خود کمک کرده اند در صورتی که این کار باعث ایجاد خستگی در کاربر و ترک سریع آن از سایت می شود . در نهایت طراحی سایت خود را شامل جریمه های گوگل می کنید. انتخاب گزینه بیش از حد در طراحی سایت اگر هدف شما از طراحی سایت افزایش فروش و ارتباط گرفتن با کاربر است این بخش را در طراحی سایت خود پر رنگ کنید ولی از قرار دادن دکمه و فرم های بی مورد کاملا خوداری کنید که این کار فقط باعث سر درگمی مشتری خواهد شد .

اجرای خودکار فیلم و موسیقی در طراحی سایت

برخی از افراد احساس می کنند با قرار دادن فیلم و تصاویر که به صورت خودکار باز می شود باعث ایجاد عناصر جذابیت در طراحی سایت خود می شوند و سایت شان به نظر حرفه ای تر می آید ولی در اصل این موضوع باعث اذیت کاربر می شود و شما باید اجازه بدهید به کاربر هرزمان که خود نیاز داشت برای فعال یا غیر فعال کردنش تصمیم بگیرند .

 

 

مشکلات تصاویر در طراحی سایت

اگر شما از تصاویر بی کیفیت با کادرهای نامناسب در طراحی سایت خود استفاده کنید این اطمینان را داشته باشید که درطراحی سایت خود به موفقیت نخواهید رسید اگر توانایی گرفتن عکس با کیفیت را دارید این کار را خود شما انجام دهید در غیر این صورت یک عکاس حرفه ای استخدام کنید این موضوع که ممکن است هر کسی طراحی سایت خود را مدیریت کند کاملا صحیح است ولی شما به عنوان یک حرفه ای باید عمل کنید.