پلاگین های تکمیلی ووکامرس وردپرس در طراحی سایت فروشگاهی

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

وردپرس چیست؟ وردپرس سیستم مدیریت محتوای متن بازی است که از آن برای انواع طراحی سایت استفاده می شود. این سیستم مدیریت محتوا با زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته می شود و به دلیل امکانات فراوان و همچنین رایگان بودن آن بسیار مورد توجه طراحان سایت قرار گرفته است. الگوهای طراحی سایت پاسخگو از جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

کاربرد وردپرس در طراحی سایت چیست

ووکامرس پلاگین(افزونه) ای برای وردپرس می باشد که به زبان پی اچ پی نوشته شده است که به شما امکان طراحی سایت فروشگاهی را می دهد. شما با استفاده از ووکامرس وردپرس امکان قرار دادن تصاویر و اطلاعات محصولات خود در طراحی سایت فروشگاهی را پیدا خواهید کرد و همچنین مشتریان شما می توانند از طریق درگاه های بانکی ، خرید خود را در طراحی سایت فروشگاهی شما به صورت آنلاین انجام داده و درب منزل تحویل بگیرند. ووکامرس خود نیاز به پلاگین(افزونه) های تکمیلی دیگری دارد که شما می توانید با نصب این پلاگین ها، طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای خود را راه اندازی نمایید، در این مقاله چند پلاگین تکمیلی ووکامرس را به همراه کاربرد آنها به شما معرفی خواهیم نمود.

 

 انواع پلاگین تکمیلی ووکامرس وردپرس در طراحی سایت فروشگاهی

1.پلاگین درگاه بانکی ووکامرس در طراحی سایت

شما با استفاده از این پلاگین می توانید درگاه های بانکی متعددی را به طراحی سایت فروشگاهی خود اضافه نمایید.

 

2.پلاگین صدور پیش فاکتور و فاکتور ووکامرس در طراحی سایت

با استفاده از این پلاگین برای مشتریان طراحی سایت فروشگاهی خود پیش فاکتور و فاکتور ارسال نمایید که این امر موجب رضایت و اطمینان بیشتر مشتریان نیز می گردد.

 

3.پلاگین همیاری در فروش ووکامرس در طراحی سایت

این افزونه به شما در بازاریابی آنلاین و افزایش فروش کمک می کند و اشخاصی که قصد درآمد زایی از طریق اینترنت را دارند می توانند از این طریق با شما همکاری داشته باشند.

 

4.پلاگین تخفیف ووکامرس در طراحی سایت

این افزونه به شما امکان ارائه ی تخفیف برای خرید های گروهی و پیشنهادات ویژه برای مشتریان طراحی سایت فروشگاهیتان فراهم می نماید و قابلیت هایی نظیر مقدار تخفیف ، مدت زمان قرار دادن تخفیف و ... را نیز دارد.

 

5.پلاگین ساخت اپلیکیشن موبایل ووکامرس در طراحی سایت

با استفاده از این افزونه می توانید اپلیکیشن موبایل را برای گوشی های اندروید و آی او اس راه اندازی نمایید و در نتیجه فروش بیشتری نیز داشته باشید.

 

6.پلاگین ارسال پیام کوتاه ووکامرس در طراحی سایت

برای استفاده از این افزونه می بایست ابتدا سرویس پیامک خریداری نمایید و این افزونه به شما این امکان را می دهد تا تمامی سفارشات ، خرید ها و عملیات دیگر مشتریان در طراحی سایت فروشگاهی به گوشی همراه شما ارسال شود.

 

7.پلاگین نوار مدیر ووکامرس در طراحی سایت

این افزونه مخصوص مدیر طراحی سایت فروشگاهی می باشد که امکان مدیریت آسان تر و سریع تر را برای وی فراهم می نماید.

 

8.پلاگین مقایسه ی محصولات ووکامرس در طراحی سایت

این افزونه برای مشتریان طراحی سایت فروشگاهی نصب می شود که امکان مقایسه ی بین محصولات مختلف طراحی سایت فروشگاهی را به صورت یکسان داشته باشند.

 

9.پلاگین استعلام پست الکترونیک ووکامرس در طراحی سایت

این افزونه پل ارتباطی ای میان صاحب طراحی سایت فروشگاهی و کاربران می باشد و به  شما این امکان را می دهد تا محصولات جدید خود و یا هر گونه اطلاع رسانی برای فروش را از طریق پست الکترونیک به اطلاع کاربران برسانید.