برند شدن کسب و کار از  طریق طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت 

برای طراحی سایت روایت کردن داستان برند شدن بهترین گزینه است و با قرار دادن یک عکس از خود وافراد شرکت در صفحه درباره ما در طراحی سایت می توانید  خودرا در دید گاه کاربرمتمایز نشا بدهید. این در صورتی است که آن چیزی که می تواند وجه تمایز شما از سایر رقبا در طراحی سایت باشد جذابیت و چگونگی داستان برند شما است که می تواند سایر شرکت ها را ترغیب به رقابت با شما کند. روایت داستان باید به گونه ای باشد که علاوه بر اینکه برای خود شما جذاب است برای کاربر دارای جذابیت دوچندان باشد.

 

 

روایت تاریخچه شرکت در طراحی سایت

مسلما طراحی سایت شرکت شما با هدف خاصی انجام شده است و تنها دلیل طراحی سایت پول در آوردن نیست مسلما تامین نیازهای شرکت نیز یکی از اهداف طراحی سایت شرکت بوده است . باید بتوانید به این سوالات نیز پاسخ بدهید .

  • دلیل شروع کار ما چه بوده است ؟
  • عوامل موثر در موفقیت طراحی سایت ما در این سال ها چه بوده است ؟
  • چگونه توانسته ایم طراحی سایت خود را با بازار کار سازگار کنیم ؟
  • تامین چه نیازهایی توسط طراحی سایت ما انجام می شود ؟
  • چه عواملی باعث رشد و توسعه طراحی سایت ما شده است ؟

شما باید بتوانید کاملا به صورت حرفه ای تاریخ و داستان شرکت خود را در طراحی سایت بازگو کنید و مخاطب خود را نشانه بگیرید و از ارزش های شرکت خود صحبت کنید و خود را مرکز توجه قرار دهید به طوری که بتوانید دیگران را برای همکاری بیشتر با شما ترغیب کنید .

 

 

معرفی موسسین شرکت در طراحی سایت

با توجه به اینکه بیان داستان کار آفرینان چند سالی است در ایران رواج پیدا کرده و اکثر مخاطبین برای الگو برداری مشتاق به دانستن مطالب هستند شما نیز می توانید با بیان داستان موسس شرکت خود در طراحی سایت شرکت خود یک را ه ارتباطی عاطفی با مخاطب برقرار کنید معرفی موسسان شرکت این امر باعث می شود پشت هویت شرکت یک چهره انسانی قرار بگیرد. این امر در برند شدن شرکت صددر صد بی تاثیر نخواهد بود .این کار برای طراحی سایت شرکت های قدیمی بسیار موثر است چرا که در حال حاضر موسس آن شرکت ها وجود خارجی ندارد و این امر باعث ایجاد حس اعتماد و اعتبار برای مخاطب خواهد شد.

 

 

 

از وقایع مهم در طراحی سایت صحبت کنید

بی شک در تاریخ تبدیل شدن شرکت شما به برند وبدست آوردن بازار ایده آل فروش در طراحی سایت  حوادث و اتفاقاتی رخ داده است و به طرز عجیبی در تاریخ شرکت تاثیر گزار بوده است این حوادث را کنار هم قرار دهید و داستان را به گونه که مورد توجه کاربر و مخاطب باشددر طراحی سایت  بیان کنید. تغییرات و دستاوردهای شرکت را حتما بیان کنید تا کاربر با پایه و اساس شرکت شما اشنا شود. طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین خدمات شرکت نونگار پردازش می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطالعه ی آن بپردازید.