مزایای طراحی سایت پاسخگو

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

بیشتر طراحان وب در مورد اولین طراحی تلفن همراه و نحوه طراحی آن به طور چشمگیری تحت تاثیر طراحی سایت پاسخگو هستند. اما تکنیک دیگری وجود دارد که ممکن است کمتر محبوب باشد اما می تواند مشکلات را به روشنی تر در طراحی سایت حل کند. با یک رویکرد رومیزی، شما می توانید تمام ویژگی هایی را که می خواهید ایجاد کنید و آنها را با بالاترین مشخصات ایجاد کنید. پس از آن که در دستگاه های کوچکتر تست می کنید، تمرکز خود را بر نگه داشتن نور رابط در حالی که بسیاری از ویژگی های بالا پایان را در طراحی سایت پشتیبانی می کند. این گردش کار کاملا متفاوت است، اما با شروع از دسکتاپ می تواند برای طراحان طراحی سایت که طرح های دارای ویژگی های فراوانی را ایجاد می کنند، بهتر باشد. آشنایی با راه های تبلیغاتی برای معرفی طراحی سایت یکی از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

مزایای دسکتاپ اول در طراحی سایت

از لحاظ فنی دسکتاپ اول راه سنتی بود که هرکسی طراحی سایت ها را تا زمان پاسخگویی ایجاد می کرد. امروزه بسیاری از مردم در مورد تلفن همراه صحبت می کنند، اما دلایل خوبی برای روبرو شدن با رومیزی وجود دارد. من اغلب ترجیح می دهم شروع با طراحی دسکتاپ زمانی که می دانم طراحی سایت من دارای تن از ویژگی های مفصل در صفحه نمایش بزرگتر. در اینجا برخی از مزایای ایدئولوژی های رومیزی در طراحی سایت اولویت دارند. شما می توانید همه ویژگی های مهم را در یک بار ببینید این به شما امکان می دهد که ابتدا بهترین امکانات را برای طراحی سایت خود داشته باشید.

این بهترین استراتژی است اگر مخاطبان شما بیشتر از رومیزی لپ تاپ استفاده می کنند هنگامی که شما از طراحی سایت های مدرن مانند توییتر فکر می کنید تلفن همراه فکر می کنم. اما آنها دارای بسیاری از ویژگی های اضافی که همراه با تجربه دسک تاپ می آیند. این کاربران دسکتاپ به وضوح افزایش یافته است که همانند هر دستگاه دیگری نیز در طراحی سایت مهم است. تضمین شده است که هیچ انکار نمی کند که تلفن همراه مهم است اخیرا استفاده از تلفن همراه از دسکتاپ پیشی گرفته است.

 

 

ویژگی های بارز طراحی سایت پاسخگو

بنابراین قطعا در اینجا برای ماندن وجود دارد اما طراحی سایت های دارای ویژگی های غنی اغلب به یک طراحی دسکتاپ قوی بستگی دارند. این شاید بزرگترین مزیت یک طرح رومیزی است. شما می توانید این طراحی سایت را ببینید و آن را با تمام زنگ ها و سوت ها نگاه کنید. این موارد اضافی را می توان و باید برای صفحات کوچکتر حذف کرد، همانطور که شما آزمایش می کنید و ویژگی های خاصی را پیدا نمی کنید فقط به خوبی در طراحی سایت حمل نکنید.

نگاه کنید تا ببینید چگونه می توانید استفاده کنید. با گذشت زمان، مرورگرهای قدیمی تر فاز می گیرند و پشتیبانی مرورگر ساده تر می شود. این باعث می شود مورد حتی قوی تر برای طراحی دسکتاپ اول، چرا که موتور رندر در سراسر هیئت مدیره در طراحی سایت نزدیک خواهد بود. به نظر می رسد بسیار عالی بر روی تلفن همراه، اما شما می توانید نسخه دسکتاپ بگویید پس از فکر نیست. همانند طراحی سایت های اصلی مانند یوتیوب که تجربه کاربر برای هر دو مخاطب کار می کند. و در دوره پاسخگو، این فقط دسکتاپ یا گوشی هوشمند نیست.

 

بررسی طرح در طراحی سایت پاسخگو

راه دیگری برای نگاه کردن به این مسئله است که از طریق سادگی طراحی اولین تلفن همراه است. هنگامی که ابتدا با استفاده از تلفن همراه در طراحی سایت ایجاد می کنید، ذاتا با ساده ترین ویژگی ها شروع می شود، سپس اضافه کردن اضافی برای صفحه های بزرگتر اما آسان است که ویژگی های فراموش شده را فراموش کنیم یا فقط برنامه ریزی مناسب برای تصمیم گیری در مورد جایی که باید انجام شود یا چگونگی عملکرد آنها در طراحی سایت آسان نیست.

با یک رویکرد تلفن همراه به راحتی می توان ویژگی های پویا را بیشتر شبیه به آینده ای دید. اما با یک رویکرد رومیزی، شما این ویژگی ها را به عنوان روش صفحه نمایش اولیه تلقی می کنید و سپس آنها را در صورت نیاز در طراحی سایت انتخاب می کنید. هیچ گزینه ای کامل نیست، بنابراین توصیه می کنم هر دو را ببینید که شما ترجیح می دهید. اگر شما مثل من هستید و واقعا تجربه دسکتاپ غنی را دوست دارید، احتمالا ترجیح میدهید از آنجا شروع کنید و کوچکتر در طراحی سایت کار کنید.

 

 

پشتیبانی مرورگرها در طراحی سایت

بخش کوچکی از طراحی دسکتاپ اولین پشتیبانی از مرورگر است. فقط یک دهه یا دو سال پیش تنها بازار دسکتاپ و لپ تاپ بود. انقلاب گوشی های هوشمند همه چیز را با تعداد زیادی مرورگر تلفن همراه برای  و سایر دستگاه های اختصاصی مثل تغییر داده است. اکثر مرورگرهای قدیمی فاقد پشتیبانی از عناصر دسکتاپ مدرن مانند بوم، صوتی تصویری و ورودی های پویا هستند. اما سالهای زیادی تغییر کرده است. امروزه برای مرورگرهای تلفن همراه منطقی است که اساسا از ویژگی های مشابه مرورگرهای دسکتاپ در طراحی سایت پشتیبانی کند. مرورگرهای مدرن همچنین اکثر عناصر را همانند سازی می کنند تا شما با مسائل رندر کردن گذشته برخورد نکنید.

بزرگترین تفاوت ها در پشتیبانی از نیست، بلکه پشتیبانی مبتنی بر لمس است. صفحه نمایش تلفن همراه بسیار کوچکتر است و همچنین باید در طراحی سایت با انگشت زده شود. در مقایسه با یک انگشت انسان، موش های کامپیوتر دقیق تر هستند، به جز صفحه نمایش دسکتاپ بسیار بزرگتر و راحت تر به نظر می رسد. هنگام انتقال از دسکتاپ به موبایل، این مهم است که چگونه مرورگرهای مختلف در طراحی سایت کار کنند، چه چیزی آنها را پشتیبانی می کنند و نحوه اداره ورودی کاربر مبتنی بر لمسی است.

 

قاعده ایجاد دسکتاپ در طراحی سایت

عناصر را بزرگتر کنید اندازه متن متن را افزایش دهید تا پیوندها ساده تر شوند اضافه کردن کتابخانه های جاوا اسکریپت که از حرکت کشیدن پشتیبانی می کنند شما همیشه می توانید مشخصات برای تمام مرورگرها را در طراحی سایت بررسی کنید تا ببینید چه عناصری در کدام مرورگرها پشتیبانی می شود. اما برای اکثر بخش های ورودی لمسی یک چیز عام است، بنابراین اگر روی توجه به تجربه تلفن همراه نیز توجه کنید، اولین دسکتاپ یک راه حل عالی است و شما می توانید تن از منابع رایگان مانند که پشتیبانی از حرکات لمسی و ضربه تند وشدید زدن به تمام طراحی سایت ها را پیدا کنید.

شما می توانید از جاوا اسکریپت برای بررسی ابعاد مرورگر یا سیستم عامل مانند یا استفاده کنید. با استفاده از این اطلاعات می توانید سبک های اضافی را در طراحی سایت بارگذاری کنید و تجربه کاملا متفاوت را با رویدادهای لمسی  کش رفتن ایجاد کنید که فقط برای کاربران تلفن همراه اعمال می شود. با یک لیست از ویژگی های که می دانید در طراحی سایت خود می خواهید، شروع کنید. سازماندهی تمام ویژگی های جدیدتر، عناصر جدیدتر و هر چیزی که ممکن است با پشتیبانی مرورگر مورد استفاده قرار گیرد. سپس همه مرورگرهایی را که میخواهید پشتیبانی کنید.

 

بررسی ویژگی های طراحی سایت

فرایند تضعیف ظریف در ابتدا به فناوری سطح بالا نگاه می کند. این به این معنی است که تمام ویژگیهای طراحی سایت خود را با همه چیزهایی که میخواهید بر روی سایت ایجاد کنید و سپس اگر مرورگرهای دیگر نمیتوانند از آنها پشتیبانی کنند، به روشهای برگشت بازگردید. یک نمونه معمول از این تاکتیک حذف منوهای کشویی کشویی برای تلفن همراه است. از آنجایی که کاربران گوشی های هوشمند نمیتوانند پیوندهای منو را شناور کنند، منوها را در طراحی سایت مخفی می کند و به جای ایجاد یک سوئیچ ضامن یا یک منو مخفی همبرگر ایجاد می کند.

با این حال این تضعیف بی نظیر نیست بلکه تغییر در تجربه کاربر است. در عوض شما به دنبال توابع یا هستید که به معنای واقعی کلمه در یک مرورگر خاص پشتیبانی نمی شود. برای این شما نیاز به پیدا کردن یک فیلد یا جایگزین که باعث تجربه کمتر فریبنده می شود، اما یکی که هنوز هم برای کاربر در طراحی سایت کار می کند. این لیست نمونه هایی که توسط ایجاد شده است را بررسی کنید. این جزئیات دقیق را از بین می برد و ممکن است به شما در مسیر درست حرکت کند.

 

استفاده از مرورگرهای معتبر برای طراحی سایت

خوشبختانه از آنجا که بسیاری از مرورگرهای مدرن پشتیبانی از جاوا اسکریپت، ویدئو و عناصر بوم را دارند، شما واقعا هیچ محدودیتی در طراحی سایت ندارید. بخش کوچکی از پشتیبانی های قدیمی برای مرورگرهای قدیمی است. با این حال، این بازار به سرعت در حال کاهش است و شما می توانید این را با مطالعه سهم بازار به دست آورید. اگر شما را اجرا کنید، می توانید تمام مرورگرها و سیستم عامل ها را از مخاطبین خود مطالعه کنید تا ببینید کدام محبوب ترین ها هستند.

اگر هیچ کس از برای مرور طراحی سایت خود استفاده نکند، پس چرا از آن پشتیبانی می کند هر مشکلی که حل میکنید، متفاوت خواهد بود بنابراین یک بار آن را در نظر بگیرید. به طراحی سایت هایی مانند چگونگی استفاده از آن اعتماد کنید تا بتوانید از نوع پشتیبانی مورد نیاز برای مقابله با آن استفاده کنید. طراحی سایت کامل خود شامل پیکسل عرض و حاوی ستون از اخبار با یک منوی بزرگ مگا ناوبری است.

 

 

 

استراتژی دسکتاپ در طراحی سایت

شما ممکن است تعجب کنید که اولین دسکتاپ مناسب است. آیا این باید استراتژی پیش فرض شما برای هر پروژه طراحی سایت باشد؟ شاید. اما من فکر می کنم که در نهایت بهترین کار این است که شما در حال طراحی یک طراحی سایت که دسکتاپ اولویت بیشتری نسبت به تلفن همراه دارد. اگر تجربه تلفن همراه می تواند فوق العاده ساده است، اما تجربه دسک تاپ باید دقیق و پویا باشد.

من می گویم شروع به کار با دسکتاپ و کار کوچکتر. اگر همیشه ترجیح می دهید از روی دسکتاپ کار کنید و کوچکتر بشوید، شما برای فرایند مهارت می کنید و ممکن است به طور پیش فرض شما تبدیل شود. و این کاملا خوب است، زیرا هنوز هم منجر به نتایج عالی خواهد شد. فقط مطمئن شوید که یک طرح برای طراحی سایت تلفن همراه با حداقل یک ایده مبهم در ذهن داشته باشید که چگونه آن را نگاه کنید. پیشنهادهای برخی از قابهای جعلی برای هر دو نمایش فقط برای دادن به خودتان یک نقطه شروع است. یک نمونه عالی از یک رویکرد قوی رومیزی است.

 

نقش یوتیوب در روند طراحی سایت

شما همچنین باید تبلت ها، نوت بوک های کوچکتر و لپ تاپ هایی را که دارای اندازه های مختلف روی صفحه نمایش هستند، در نظر بگیرید. اولین دسکتاپ به شما کمک می کند یک تجربه ایجاد کنید که روی صفحه های بزرگتر کار می کند و تمرکز بر روی هر ویژگی طراحی سایت ممکن است. سپس شما می توانید جزئیات را پایین بیاورید تا رابط کاربری خود را اصلاح کنید تا در همه جا کار کند.

من معمولا پروژه هایم را از دیدگاه دسکتاپ طراحی سایت می کنم چون به تعریف محدودیت ها کمک می کند. شما می توانید انتخاب کنید که چگونه طراحی سایت را به چه اندازه گسترده کنید، چه نوع سیستم شبکه ای برای استفاده و چه ویژگی هایی که نیاز دارید. اما اگر ترجیح دهید روشی که اولین تلفن همراه است، کاملا معتبر باشد. ایده بحث در مورد یک رویکرد دشوار است زیرا همه جریانهای کاری متفاوت دارند و همه آنها دارای مزایا و معایب است. آنچه را که برای شما مناسب است را پیدا کنید و این کار را به نفع طراحی سایت خود انجام دهید.