ضرورت درج نمونه کارها در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت 

یک زمان پیش، یک شرکت به من نزدیک شد آنها به دنبال طراحی برنامه خود برای دومین بار بودند. اکنون آنها می خواستند گام به گام مرحله طراحی سایت را دنبال کنند و از اشتباهات یاد بگیرند که در گذشته آنها را به صرف زمان زیادی صرف کرد و پول را برای یک محصول که کار نمی کرد، صرف کرد. در ابتدا، قبل از رسیدن به من، آنها در مورد ایده هایشان کور شدند و با مشتاقانه گفتند که آنها شروع به توسعه آن را مستقیما حتی بدون داشتن یک نمونه اولیه کار در طراحی سایت فقط برای کشف ماه ها بعد که شکست کامل بود.

این نوع وضعیت بیشتر از آنچه شما فکر می کنید در طراحی سایت اتفاق می افتد اغلب هنگامی که ما احساس فشار از راه اندازی چیزی و زمان کافی برای رفتن از طریق تمام مراحل لازم برای ساخت محصول به تدریج، تست یک مرحله قبل از رفتن به بعدی است. در بسیاری از موارد، این همانند ساخت خانه ای خطرناک است و حتی طرح های اولیه را نیز ندارد. خوشبختانه، ساخت یک نمونه اولیه به همان اندازه در طراحی سایت دشوار است که ممکن است در نگاه اول ظاهر شود. آنچه بیشتر است، همه چیزهایی که از این روند یاد می گیرید.

 

پیچیدگی طراحی سایت

در کنار شما همراه شما خواهد بود پس بهتر است قبل از شروع کار به زودی، همانطور که اولین ایده های خود را در طراحی سایت داشته باشید، بهتر است. پیچیدگی و ظاهر این نمونه اولیه چیزی که معمولا وفاداری نامیده می شود بسته به آنچه شما می خواهید آزمایش کنید متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، اگر شما فقط می خواهید ببینید که چگونه سایر افراد و کاربران بالقوه به مفهوم برنامه شما در طراحی سایت پاسخ می دهند، فقط یک طرح اولیه تعاملی ممکن است این ترفند را انجام دهد. در مقابل، اگر شما قبلا مفهوم را آزمایش کرده باشید و احساس اطمینان در مورد آن داشته باشید.

به یک نمونه اولیه پیشرفته برای آزمایش تعاملات، طراحی سایت بصری یا انیمیشن ها نیاز خواهید داشت. چند عکس از طرح های خود را بگیرید و با استفاده از یکی از این ابزارها در طراحی سایت می توانید نمونه اولیه خود را در کمتر از دقیقه آماده کنید. این یک روش عالی برای نشان دادن ایده های خود به دوستان و همکاران است، و شروع به اعتبار مفهوم خود را برای کشف اگر شما در حال اجرای آن به خوبی است.

 

 

 

ابزارهای لازم جهت طراحی سایت

بعضی از ابزارها اجازه می دهد تا بقیه تیم را در فرایند طراحی سایت نمونه اولیه قرار دهید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! نمونه های اولیه نیز برای ارتباط ایده ها در طراحی سایت مفید هستند، چیزی که بسیار مهم است هنگامی که شما در یک تیم کار می کنید. واقعا می توانید توضیح دهید که فقط با استفاده از کلمات در ذهن دارید.

و یک نمونه اولیه بصری برای جلوگیری از سوء تفاهم های احتمالی در این فرایند، همه را در یک صفحه طراحی سایت قرار می دهد تا در همان صفحه قرار بگیرد. ساخت یک نمونه اولیه نیز برای شما در طراحی سایت مفید خواهد بود، زیرا شما را قادر می سازد تا بهتر ایده های خود را تجسم کنید و به شما ابزارهایی را بدهید که قبل از ساختن چیز واقعی طرح های مختلف و رویکردهای مختلف را امتحان کنید. خوشبختانه، ابتدا برخی از ابزارهای اساسی مانند قلم و کاغذ، می تواند به اندازه کافی برای شروع در طراحی سایت خوب است.

 

پیاده سازی ایده ها در طراحی سایت

گاهی اوقات اساسی ترین ابزار، آنهایی که در ایستگاه های ما در طراحی سایت قرار می گیرند و از هر روز استفاده می کنند، برای شروع ایده هایشان کافی است. چه کسی تا به حال یک رابط کاربری را روی یک دستمال کاغذی ندیده است حتی اگر تکنیک توصیف شده در اینجا حرفه ای تر از آن در طراحی سایت است، هدف همیشه یکسان است یک نمای کلی سریع از رابط، و افکار خود را به یک هواپیما ملموس تر است. طراحی قاب های چوبی روی کاغذ نسبتا آسان است و سپس عکس ها را برای اضافه کردن تعامل با برنامه هایی مانند در طراحی سایت می گیرید.

در این مرحله نگران نباشید در مورد دستیابی به کمال، و طرح های روی کاغذ بسیار آسان است و اگر شما آنها را نابود نکنید، مجبور نیستید در طراحی سایت احساس گناه کنید. هنگامی که طرح های احتمالی صفحه نمایش دارید، ابزار خاصی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که قدم بعدی را بردارید و یک نمونه اولیه را در طراحی سایت ایجاد کنید که شامل پیوندهای بین صفحه ها، حرکات و انتقال نیز می شود و مثل یک برنامه واقعی، اما از کاغذ ساخته شده بجای برای رسیدن به این هدف، از یا از یکی از فروشگاه های برنامه در طراحی سایت استفاده کنید. تایید دامنه طراحی سایت توسط گوگل از کاربردی ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

نقش تعاملات در طراحی سایت

وقتی متوجه شدید که نمونه اولیه کاغذ اولیه شما می تواند یک برنده باشد، وقت آن است که گام بعدی را در طراحی سایت بردارید. در نهایت، مقاله یک ابزار محدود است و حتی اگر اهداف خود را در بخش اول فرآیند انجام دهد، به شما اجازه نمی دهد که خیلی بیشتر بروید. حرکت به کامپیوتر باید گام منطقی بعدی در طراحی سایت باشد، اما این جایی است که بسیاری از مردم اغلب غیر طراحان در حال مبارزه هستند. چه ابزاری باید استفاده کنید؟ فتوشاپ از لحاظ تاریخی با کسانی که با ابزار طراحی سایت آشنا نیستند و بعضی اوقات طراحان نیز به دلیل مقدار ناامید کننده پانل ها و ویژگی های طراحی سایت خود، ترسناک است. این کار واقعا خوب است اگر شما می خواهید عکس های روتوش را انجام دهید، اما اگر می خواهید کاری ساده تر انجام دهید، می توانید از آن در طراحی سایت استفاده کنید.

 

منظور از طرح در طراحی سایت

طرح یک مجموعه ای از عناصر را در طراحی سایت فراهم می کند که آسان برای استفاده مجدد از آنها برای ایجاد برنامه شما فراهم می شود. بعضی از ابزارهای طراحی سایت به تازگی ظاهر شده اند که آسان برای استفاده هستند حتی اگر شما احساس می کنید که برای این مرحله لازم نیست. طرح یکی از شناخته شده ترین است، اما بسیاری دیگر وجود دارد. هنگام استفاده از یکی از این ابزارها، آنچه که من معمولا در طراحی سایت انجام می دهم، شروع به ساخت قاب های چوبی با استفاده از عناصر رابط ها و گفت و گو ها، لیست ها و دکمه ها، در میان دیگر چیزها که قبلا با نرم افزار در طراحی سایت آمده است.

مانند آن، فقط با کپی کردن و چسباندن شما می توانید رابط برنامه ای که شبیه یک واقعی است، دریافت کنید. خطر در اینجا این است که بیشتر از آنچه شما واقعا در این مرحله طراحی سایت نیاز دارید بروید. سعی نکنید مقدار زیادی از زمان را در انتخاب رنگ، تایپوگرافی یا تنظیم دقیق طراحی سایت خود صرفنظر کنید، برای مثال اگر فقط نیاز به تست تعاملی اولیه یا ناوبری دارید. به یاد داشته باشید که شیطان در جزئیات است!

 

 

اهمیت فونت در طراحی سایت

با استفاده از و دیگر ابزارها، می توانید طرح خود را بر روی تلفن خود پیش نمایش دهید، تجربه ای نزدیک به استفاده از یک برنامه واقعی را در طراحی سایت مشاهده کنید. سپس هنگامی که شما احساس رضایت می کنید، با استفاده از برخی از ابزارهای دیگر به عنوان مثال یا می توانید طرح خود را دوباره استفاده کنید و تعاملات را در طراحی سایت اضافه کنید. پس از می توانید این نمونه اولیه را با همکاران خود نیز به اشتراک بگذارید، که می توانند آن را در دستگاه های خود آزمایش کنند. بسیاری از این ابزارها نیز برای تیم ها طراحی شده اند.

بنابراین دعوت از همکاران خود به بخشی از پروژه طراحی سایت آسان است آنها می توانند در صورت مشاهده نظرات خود را در حالی که شما کار می کنند یا حتی پیشنهادات خود را به ابر آپلود کنید. در نهایت گزینه های سنتی دیگری نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا قاب های خود را مانند و بسازید، فقط چند نفر را نام ببرید که می توانید با استفاده از ابزارهای طراحی سایت بیشتر تجربه کنید.

 

انیمیشن های نمونه سازی در طراحی سایت

بعدا انیمیشن ها هستند. در اینجا، یک بار دیگر، ابزار قبلی شما در طراحی سایت ممکن است برای ساخت یک نمونه اولیه که نیاز به بیش از صفحه های استاتیک دارد کافی نباشد. هیچ وسیله ای وجود ندارد که بتواند همه کارها را انجام دهد. درست مانند یک مکانیک که مجموعه ای از ابزارهای مختلف برای استفاده در کارگاه است، شما نیاز به پیدا کردن یکی که متناسب با نیازهای شما در هنگام نمونه سازی انیمیشن در طراحی سایت. در نهایت، در نظر داشته باشید که همیشه بهتر است چیزی را به جای صرف وقت صرف کنید تا بقیه تیم را برای توضیح چگونگی خواندن چیزی حرکت نمایش یا نشان دادن توضیح دهید.

اگر شما می خواهید یک ایده سریع در مورد چگونگی نگاه یک انیمیشن، پس شما می توانید از استفاده کنید. حتی اگر در اصل برای طراحی سایت ارائه شده بود، آن را نیز به شما اجازه می دهد انیمیشن های نسبتا راحت را ایجاد کنید. اگر بخواهید آن را امتحان کنید، منابع زیادی وجود دارد که شما را در فرآیند درک اینکه چگونه کار می کند، در طراحی سایت راهنمایی می کند.