فرآیند مرتب سازی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

نظرات متفاوت مانند سلیقه است. به همین دلیل است که تصمیمات مهم در طراحی سایت باید مورد توجه کاربران قرار گیرد. ما ممکن است استدلال کنیم که آیا اطلاعات تماس باید در قسمت در مورد ما یا در پایین صفحه یا جاهای دیگر طراحی سایت قرار بگیرد و هر عضو تیمی ممکن است درست باشد، اما تنها نظر که مهم است کاربر است. از سوی دیگر، در طی یک جلسه مرتب سازی بر اساس کارت زندگی واقعی، محقق می تواند یادداشت های بحث، رفتار، ایده ها و سوالات را مشاهده و یادداشت کند، که لمس تا حدودی عاطفی برای داده های خام است. اما مطمئنا با استفاده و قرار دادن آنها مواجه خواهید شد، زیرا آنها می توانند تعداد کاربرانی که اقدام مورد نظر را در طراحی سایت انجام می دهند را کاهش دهند. مشاهده ساختار و چگونگی طراحی سایت که از بهترین مقالات وب سایتمی باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

ایده های کاربران برای معماری اطلاعات در طراحی سایت

پیشنهاد می کنم مرتب سازی کارت این ساده، آسان برای انجام و تجزیه و تحلیل است و این یک فرایند طراحی سایت آموزنده است. مرتب سازی کارت یک مطالعه کاربر است که در آن شرکت کنندگان قطعات محتوا را به گروه ها بر اساس شباهت موضوعی در طراحی سایت سازماندهی می کنند. برچسب های گروه ممکن است از قبل تعریف شده باشند مرتب سازی کارت بسته اگر شما قبلا نوعی از معماری اطلاعات و ناوبری داشته باشید. با این حال، حتی اطلاعات بیشتری برای ترک نشانه گروه برای شرکت کنندگان مرتب سازی کارت باز به ویژه اگر شما در مورد نامگذاری دسته بندی طراحی سایت مطمئن نیستید. به این ترتیب شما درک خواهید کرد که چگونه کاربران خود در مورد یک موضوع در طراحی سایت صحبت می کنند. اکنون بگذارید از طریق فرایند انجام یک گام به گام مرتب سازی کارت ها بروید.

 

 

روش های خود را در طراحی سایت انتخاب کنید

بسته به اهداف پروژه طراحی سایت شما می توانید انتخاب کنید که یک مطالعه مرتب سازی کارت باز یا بسته انجام شود. در حالی که نتایج بسته بندی کارت بسته ممکن است ساده تر باشد، تجزیه و تحلیل کارت باز، بینش بیشتری را در ذهنیت های کاربر در طراحی سایت ایجاد می کند. چیز دیگری که باید در نظر بگیرد، محتوا از تحقیقات مرتب سازی کارت است یا مطالعات مبتنی بر سنتی. تعداد زیادی از خدمات آنلاین وجود دارد که هر یک از ابزارهای مورد نیاز برای مطالعه مرتب سازی کارت از راه دور را به شما می دهد.

درست مانند آزمایش قابلیت استفاده از راه دور، این نوع روش تحقیق همراه با جوانب مثبت و منفی در طراحی سایت است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! از یک سو، ایجاد کارت های ساده تر از همیشه، ارسال تست به یک دسته از کاربران و اجازه دادن به سیستم تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده و به شما یک دسته بندی نهایی در طراحی سایت به شما بدهد.

 

آماده کردن کارت جهت طراحی سایت

گام بعدی در تحقیقات مرتب سازی کارت این است که تصمیم بگیرید که آیا شما تمام IA یا بخشی از آن را در طراحی سایت آزمایش می کنید. به عنوان مثال اگر شما در حال طراحی یک طراحی سایت تجارت الکترونیک هستید، ممکن است بخواهید معماری رده محصول را آزمایش کنید، در حالی که ساختار صفحه مرتبط مربوط به شرکت را همانطور که هست است. وسوسه انگیز است که کاربران بخواهند همه صفحات را در طراحی سایت خود مرتب کنند، اما نباید به شرکت کنندگان غرق در انجام وظایف بیش از حد توجه کرد. بنابراین هنگامی که شما لیستی از صفحاتی را که می خواهید مرتب کنید، به سادگی یک کارت در هر صفحه طراحی سایت ایجاد کنید و یک کارت در هر شرکت کننده ایجاد کنید. در حال حاضر شما می توانید تمام کارکنان آفلاین را با یادداشت های چسبان انجام دهید و یا می توانید آنها را با بارکد بر روی هر کارت چاپ کنید تا بتوانید داده ها را با یک اسکنر بارکد آسان و دیجیتال کنید و داده را به یک نسیم در طراحی سایت تبدیل کنید.

 

 

بکارگیری خدمات استخدام شرکت کنندگان در طراحی سایت

مجددا اگر تصمیم به استفاده از یکی از ابزارهای مرتب سازی کارت آنلاین در طراحی سایت دارید، از خدمات استخدام شرکت کنندگان در دسترس استفاده کنید. همچنین تعدادی از خدمات استخدام شرکت کنندگان در مطالعه حرفه ای وجود دارد که کاربران هدف ایده آل را برای شما در طراحی سایت تست می کنند. اما این هزینه ها را خرج می کند و اگر شما در بودجه کوتاه هستید، می توانید پیش بروید و از تمام ابزارهای آزاد استفاده کنید لیست ایمیل ها، رسانه های اجتماعی، به خصوص مخاطبین شخصی و غیره شما ممکن است.

سخت کار کنید تا کاربران را به صورت رایگان استخدام کنید تا شاید انگیزه ای مانند کوپن تخفیف محصول یا سرویس یا یک محاکمه آزاد در طراحی سایت مفید باشد. هنگامی که شما فهرستی از افرادی را که مایل به شرکت در این مطالعه هستند، می توانید آنها را برای یافتن بهترین مسابقات برای مخاطبان مورد نظر خود انتخاب کنید، سپس برنامه ریزی و سازماندهی کنید و اینطور است، شما برای جلسه مرتب سازی کارت در طراحی سایت آماده هستید.

 

ایجاد کلاس آموزش مرتب سازی در طراحی سایت

اول، مرحله را برای جلسه تعیین کنید. اطمینان حاصل کنید که تعداد کافی برای هر شرکت کننده برای کار با کارت ها در طراحی سایت وجود دارد، چه اینکه یک میز، یک هیئت مدیره یا هر چیز دیگری باشد. اگر شما انتخاب کنید که مرتب سازی کارت بر اساس رایانه انجام دهید، هر شرکت کننده باید با یک لپ تاپ یا رایانه جهت طراحی سایت مجهز شود.

وقتی همه شرکت کنندگان جمع شده اند، در زبان انگلیسی ساده توضیح می دهند چگونه آزمایش انجام می شود. مهم است که شرکت کنندگان احساس راحتی کنند. آنها باید اطمینان داشته باشند که آنها مورد آزمایش نیستند، اما معماری اطلاعات. اگر شرکت کنندگان با صدای بلند سخن گفتن کامل داشته باشند، به طوری که شما بتوانید افکار و اندیشه های خود را در طراحی سایت درک کنید، این کاملا مناسب خواهد بود، اما هرگز آنها را قطع نخواهید کرد.

 

 

نتایج را در طراحی سایت تجزیه و تحلیل کنید

هنگامی که تمام شرکت کنندگان انجام وظایف خود را در طراحی سایت انجام داده اند، شما باید اطلاعات زیادی را برای کار با آن، از جمله انواع کارت های واقعی و مشاهدات از جلسه داشته باشد. من توصیه می کنم تصاویر کل فرآیند و به خصوص گروه های کارت نهایی و نحوه شرکت کنندگان آنها را در طراحی سایت سازمان دهند. این برای مرجع بیشتر مفید خواهد بود. در صورت مرتب سازی کارت دیجیتال، مرحله ورودی داده را از بین می برید و می توانید تقریبا بلافاصله یک دندروگرام از تجزیه و تحلیل داده های مرتب سازی کارت را در طراحی سایت دریافت کنید. برای کسانی که روش سنتی مبتنی بر کاغذ را ترجیح می دهند، ورود داده ها اجتناب ناپذیر است.

همانطور که قبلا گفته شد، می توان از کارت های چاپ شده با بارکد کمی سریع تر در طراحی سایت استفاده کرد تا بتوان داده ها را با یک اسکنر بارکد ساده وارد کنید. هنگامی که با ورودی داده ها انجام می شود، می توانید از یکی از خدمات مرتب سازی کارت رایگان یا حق بیمه برای تجزیه و تحلیل داده ها برای شما استفاده کنید یا می توانید این کار را با روش سریع و کثیف ارائه شده در طراحی سایت توسط از انجام دهید. این یک جدول مبتنی بر اکسل با یک ماتریس از همه کارت ها و گروه ها است. هر کارت به گروهی است که در طول جلسه بیشتر دیده می شود.

 

ارائه نتایج مرتب سازی کارت در طراحی سایت

یکی دیگر از چالش هایی که با بررسی مرتب سازی کارت انجام می شود این است که در واقع نتایج نهایی را درک کنید و بتوانید آنها را به طرفین ذیصلاح مانند تیم طراحی سایت، صاحبان محصول یا حتی سهامداران ارائه دهید. نتایج معمولا در قالب یک دندروگرام ارائه می شود، اما شما می توانید نتایج را به طوری که احساس می کنید جامع تر است، تجسم کنید. یک ساختار ساده سلسله مراتبی به اندازه کافی کار می کند. چیز خوبی در مورد مرتب سازی کارت ها این است که بینش خود را در مورد نحوه حرکت کاربران به یک طراحی سایت یا یک محصول دیجیتال فراهم می کند. اما برای یک تحقیق مبتنی بر تحلیلی، شما باید شرکت کنندگان را با مشخصات شخصی شخصیت خود استخدام کنید که همیشه آسان نیست. با این حال، اطلاعات با ارزش هرگز آسان نیست، بنابراین پیش بروید و برای ارزیابی تحقیقات IA خود، کارت را در طراحی سایت انتخاب کنید و برای خودتان قضاوت کنید.

 

 

دکمه های عمل شناور در طراحی سایت

قبل از اینکه ما بر روی قرار دادن دکمه حرکت کنیم، یک کلمه سریع در مورد دکمه های عملیاتی شناور که در سال های اخیر در طراحی سایت محبوب تر شده اند. به طور کلی دکمه های دایره ای است که "شناور" در بالای رابط کاربر هستند و "برای یک اقدام تبلیغی در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرند". تئو یو سینگ، طراح گرافیک، می گوید که طراحی سایت های بیشتری از آنها استفاده می کنند. "شناور" در بالای محتوای منظم است و می تواند بر عناصر دیگر نفوذ کند، و همچنین منحصر به فرد کاربر از بقیه محتوا. سایانگ اشاره می کند که در حالی که به نظر می رسد یک ایده عالی است و خوب را در سناریوهای ایده آل ارائه می دهد.

در واقع پذیرش گسترده ها ممکن است به طور کلی به کلی در طراحی سایت آسیب برساند. این به این دلیل است که آنها تجربه فراگیر را کاهش می دهند، زیرا آنها در بالای هر عنصر بر روی صفحه نمایش قرار می گیرند. این کاربر را از تجربه کلی منحرف می کند و به همین ترتیب، هنگام اضافه کردن ها به هر صفحه، باید مراقب باشید که ممکن است غیرقانونی باشد. نه تنها این، بلکه همانطور که سایگان می گوید "با استفاده از املاک و مستغلات بر روی صفحه نمایش، به طور موثر محتوای را در طراحی سایت مسدود می کند." این نشان می دهد که شما نباید از ها استفاده کنید.