مشاهده ساختار و چگونگی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

مشاهده ساختار و چگونگی ترکیب عناصر طراحی سایت مختلف و همکاری با یکدیگر به شما درک عمیق تر نه تنها از وب سایت شما، بلکه بهترین شیوه های طراحی سایت را به طور کلی به شما می دهد شما حتی می توانید یک قالب طراحی شده برای هدف دیگری از آنچه که می خواهید از آن استفاده کنید استفاده کنید. شما می توانید آن را از هم جدا کنید و قالب طراحی سایت آن را به تناسب نیاز خود طراحی کنید انتخاب یک قالب برای شروع روند طراحی برای این پروژه، ما در حال طراحی یک وب سایت برای یک رستوران هستیم. ارائه می دهد انواع قالب های رایگان، و همچنین به عنوان یک ثروت از قالب های حق بیمه. در اسکن کردن از طریق قالب های رایگان، من نمی بینم کسی که به طور خاص طراحی سایت برای رستوران ها ساخته شده است نگران نباشید.

این قالب نمونه کارهای طراحی سایت نرم و صاف است که در میان قالب های رایگان به نام نامگذاری شده است به نظر می رسد یک قالب خوب و پایه با CMS گنجانده شده است اما، این یک قالب نمونه کارها برای طراح است. سپس دوباره، یک آشپز مانند یک طراحی سایت نیست به جای تنظیم پیکسل، آنها مواد تشکیل دهنده را ترکیب کرده و صفحات طراحی سایت را تشکیل می دهند. ما می توانیم از این قالب نمونه کارها برای نشان دادن خلاقیت آشپزی رستوران استفاده کنیم.

 

ایجاد حساب کاربری در طراحی سایت

پس از وارد شدن به حساب کاربری طراحی سایت خود، به داشبورد خود بروید و روی ایجاد وب سایت جدید کلیک کنید. فیلتر را برای نمایش قالب های رایگان تنظیم کنید، سپس را انتخاب کنید. سپس روی دکمه ایجاد وب سایت آبی در بالا سمت راست صفحه طراحی سایت کلیک کنید و شما به مسابقه می روید دانشجویان طراحی تخفیف در سایت CMS را برای سال دریافت می کنند از آنجا که ما به قدرت آموزش طراحی اعتقاد داریم تخفیف خود را دریافت کنید خودتان را با رابط طراحی سایت آشنا کنید بنابراین اکنون قالب ما را آماده کرده ایم و آماده هستیم. قبل از اینکه ما در طراحی سجاف کنیم، فقط خودمان را با ویژگی های اصلی رابط وب آشنا کنیم. برای رفتن به جلو و روی نماد در سمت چپ بالای صفحه طراحی سایت کلیک کنید تا پانل را باز کنید این تمام بلوک های ساختمان سایت شما است.

از عناصر ساختاری طراحی سایت مانند بخش ها به عناصر محتوا طراحی سایت مانند عنوان ها را نگه می دارد.  احساس رایگان برای رفتن به پایین برای بررسی تمام عناصر طراحی سایت شما را مجبور به کار با پانل تمام عناصر ساختاری و محتوایی اولیه که می توانید برای ساخت طراحی سایت خود استفاده کنید را حفظ می کند. در حالی که ما رابط کاربری را می شناسیم، بیایید پیش برویم و ببینیم که صفحه فعلی سازماندهی شده است. نشانگر خود را به سمت راست بالای صفحه طراحی سایت حرکت دهید و برگه ناوبر را باز کنید. ما همه زبانه های دیگر را بعدا بررسی خواهیم کرد.

 

 

 

عناصر مهم در طراحی سایت

اما مهم است که بدانیم چگونه چیزها طراحی سایت را اولویت بندی می کند وقتی را باز میکنیم، همه عناصر مختلفی که طراحی سایت را تشکیل میدهند و نحوه سازماندهی آنها را میبینیم. ناوبر نشان می دهد که چگونه سایت شما ساختار یافته است و شما حتی می توانید عناصر را با کشیدن و رها کردن آنها در اینجا دقیقا قرار دهید. در قسمت بالا ، یک عنصر طراحی سایت پیش فرض از تمام سایتهای است. این فوق العاده مفید است برای اضافه کردن سبک هایی که در طراحی سایت شما ظاهر می شوند، مانند فونت پیش فرض. در زیر آن دو عنصر ساختاری قهرمان و بخش و سپس پاورقی را می بینید. این مکعب سبز در کنار عنصر به این معنی است که یک نماد است که شما می توانید با یک کلیک به طراحی سایت خود اضافه کنید. هر نمونه از آن نماد مرتبط است، بنابراین هر گونه تغییری که شما به یک نمونه طراحی سایت انجام می دهید.

طراحی سایت به صورت خودکار هر نمونه دیگر را به روز رسانی می کند. فوق العاده مفید اضافه کردن محتوا به قالب بنابراین ما می دانیم که همه نوع محتوای طراحی سایت بسیار جذاب آماده برای رفتن است، بنابراین شروع کنیم با اولین چیزی که بازدیدکنندگان می بینند بخش قهرمان بیایید جلو برویم و تصویر قهرمانانه را از بین ببریم و با خودمان شروع کنیم. چون هر داستان بزرگ با یک قهرمان شروع می شود، درست است روی بخش قهرمان طراحی سایت یا روی بوم یا در ناوبر کلیک کنید تا آن را انتخاب کنید. مرز آبی را در اطراف آن مشاهده خواهید کرد.

 

صفحه نمایش طراحی سایت

شما طراحی سایت همچنین در سمت چپ پایین صفحه نمایش یک راهنمای به شما نشان می دهد که در آن شما در صفحه هستید. برو جلو و بر روی نماد نقاشی در سمت راست بالا کلیک کنید تا برگه را باز کنید، که در آن شما می توانید طرح و ظاهر اشیاء را در طراحی سایت خود کنترل کنید بیایید پیش برویم و این تصویر پس زمینه را با چیزی کمی بیشتر برای سایت رستوران ما اشتها آوریم. به پایین قسمت بروید و در قسم دوبار کلیک کنید در پس از آن شما می توانید تصویر را از کامپیوتر طراحی سایت خود آپلود کنید یا یکی از مدیر دارایی تب در سمت راست را انتخاب کنید. در حال حاضر، مدیر دارایی پر از عکس های طراح قالب است، بنابراین اجازه دهید یکی از طراحی سایت آپلود کنیم در این مورد، ما قصد داریم ایجاد کنیم.

تصویری از طراحی سایت را آپلود کنیم حتما را بررسی کنید اگر از تصاویر با وضوح بالا استفاده می کنید تا مطمئن شوید که آنها به درستی نمایش داده می شوند شما می توانید تصویر پس زمینه جدید طراحی سایت را از رایانه یا مدیریت دارایی اضافه کنید. هنگامی که تصویر آپلود می شود، خواهید دید که در طراحی شما ظاهر می شود. در حال حاضر تصویر بسیار بزرگ است. و این گرادیان با تصویر طراحی سایت کار نمی کند. بیایید پیش برویم و این را حل کنیم.

 

 

 

 

تنظیم تصاویر در طراحی سایت

برای تنظیم تصویر طراحی سایت عرض را به بخش پوشش در بخش اندازه تغییر دهید تصویر را روی قرار دهید ما هنوز هم می خواهیم یک گرادیان کوچک را نگه داریم، زیرا بدون طراحی سایت تصویر ما کمی روشن و مفرح است. بیایید جلو برویم و توقف متناوب ما را با کشیدن دسته روی طیف در انتهای رابط گرادیان تغییر دهیم. شما می توانید با کشیدن کنترل ها، شیب قابل توجهی را تنظیم کنید. باشه، چیزها شکل می گیرند تغيير نحوه ايجاد يک الگو براي نام تجاری طراحی سایت يا کسب و کار شما با کنترل های بصری مشکل نيست. به روز رسانی محتوای متن خوب، حالا ما باید شروع به افزودن کپی خود کنیم. شروع کنیم با برو جلو و بر روی طراحی سایت کلیک کنید ما برنامه های وب و تلفن همراه زیبا را ساختیم. سپس می توانیم به طور مستقیم در جعبه تایپ کنید.

برای اهداف طراحی سایت جستجوگرفته شده و کمی بیشتر از معرفی رستوران ما، بخش دیگری از متن زیر H1 ما را اضافه کنید. برای انجام این کار، فقط یک بلوک جدید زیر عنوان اصلی طراحی سایت برای حاوی کپی ما اضافه کنید. در حالی که شما ممکن است وسوسه شوید فقط در یک عنصر طراحی سایت پاراگراف بکشید، قرار دادن محتوای خود در یک عنصر ساختاری به شما کنترل بیشتری می دهد نوک نرم افزاری برای قرار دادن عناصر است.

 

ناوبری عناصر طراحی سایت

در حالی که شما قرار دادن عناصر طراحی سایت ایده خوبی است که ناوبر خود را باز کنید تا مطمئن شوید که شما بلوک را در جایی که می خواهید قرار دهید حالا دوباره پانل را باز کنید. سپس بلوک را بگیرید و آن را بین و دکمه خود بکشید. شما یک خط آبی بین این عناصر طراحی سایت خواهید دید. شما همچنین در خود خواهید دید که بلوک جدید دی وی بین عنوان اصلی و دکمه است. نیازمند محتوای بیشتر هستید فقط یک بلوک دیو را بکشید و آن را در جایی که به آن نیاز دارید بردارید. اکنون می توانیم این بلوک جدید را انتخاب کنیم. روی آن طراحی سایت دوبار کلیک کنید و یا کپی خود را مستقیما در آن وارد کنید یا آن را از ویرایشگر متن خود کپی و جایگذاری کنید. از مقالات جذاب و کاربردی وب سایت ایده سافت می توان چکونه تیتر طراخی سایت بنویسیم را نام برد.

در حال حاضر متن جدید طراحی سایت ما در جای خود قرار دارد اما کمی بیش از حد کوچک است، بنابراین اجازه دهید یک کلاس جدید ایجاد کنیم تا بتوانیم آن را سبک کنیم ایجاد سبک های جدید طراحی سایت ما قصد داریم یک سبک برای این متن انتخاب شده ایجاد کنیم، بنابراین پیش بروید و روی آن کلیک کنید. اکنون به برگه بروید و روی علامت طراحی سایت کلیک کنید تا یک عدد جدید اضافه کنید. ما قصد داریم جلو برویم و این سبک جدید قهرمان را نام ببریم.

 

 

 

انداز قلم در طراحی سایت

ما اکنون قصد داریم اندازه قلم طراحی سایت را از پیکسل به پیکسل برداریم. هنگامی که ما این اندازه فونت را افزایش می دهیم نامه های ما شلوغ است. گزینه های پیشرفته تایپوگرافی را باز کنید و با افزایش ارتفاع خط به پیکسل نامه های خود را کمی بیشتر از اتاق تنفس می دهید تنظیم ارتفاع طراحی سایت خط، کپی از اتاق را بیشتر می کند تا تنفس شود خیلی بهتر است طراحی پاسخگو آسان ساخته شده است به شما اجازه می دهد پیش نمایش طراحی سایت خود را ببینید تا ببینید که چگونه آن را در انواع دستگاه ها نگاه کنید. در بالای صفحه نمایش طراحی سایت گزینه هایی برای پیش نمایش سایت خود را در چهار دید مختلف خواهید دید دسکتاپ، قرص، چشم انداز موبایل و پرتره موبایل است اگر چیزی در هر یک از این پیش نمایش ها ظاهر شود.

می توانید یک ظاهر طراحی سایت طراحی شده برای آن عنصر را که در آن نمای دید و صفحه های کوچکتر است، تنظیم کنید. پس مطمئن شوید که مسائل مربوط به بزرگترین اندازه نمایشگر طراحی سایت را که نشان داده می شوند را رفع کنید ممکن است مشکل فقط در همه اندازه ها حل شود. بگذارید بگوییم ما میخواهیم را برای قرص بزرگتر کنیم. ما آن را در حالت قرص پیش نمایش طراحی سایت می کنیم و کلاس را تنظیم می کنیم یک دسته دسته ترکیبی خاص برای دستگاه اضافه می کنیم. به ما امکان می دهد تا طراحی ما را برای هر وسیله ای که در آن مشاهده می شود طراحی کنیم.