اصول اولیه برای اقدام به طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

دعوت به عمل باید چیزی باشد که شما می خواهید کاربران خود انجام دهید و مهمترین کاری که کاربران می خواهند در طراحی سایت انجام دهند. باید تعیین کننده باشد. از زبان مبهم مانند ادامه استفاده نکنید. یک احساس اضطراب ایجاد کنید برای طراحی سایت ، تماس به عمل هر دو مختصر و خاص است. برای اطلاعات اصلی در زمینه محل تاریخ و تعداد مهمانها را در طراحی سایت جستجو می کند و سپس آن را با یک دکمه جستجو  برجسته قرمز صورتی برای تاکید می کشد. بسیار سریع و بسیار قابل درک در بستر طراحی سایت است. این عنصر به طور کلی زیر تریلر متناسب است، اما برای وب سایت ، بیشتر به معنای آن است که آن را در انتهای هدر قرار دهید. هنوز هم بسیار قابل توجه است، اما همچنان کاربران را قادر می سازد تا ابتدا ارزش پیشنهاد را از طریق ویدیو هدر در طراحی سایت جذب کنند.

 

بلوک محتوا اولیه در طراحی سایت

بعد، ما برخی از مطالب را در صفحه طراحی سایت ایجاد می کنیم. برای همیشه تمام طراحی سایت را انجام می دهیم، بنابراین ما فقط اولین بلوک محتوای اصلی در صفحه اول را ایجاد می کنیم. این باید برای اهداف ما مناسب باشد. هنگام ایجاد یک طراحی سایت که هدر به تنهایی تمام صفحه را نمی گیرد، اولین بلوک محتوا باید چشم کاربر را جلب کند. تقریبا بخشی از هدر برای ، یک پلت فرم چند طرفه، آنها دارای دو نوع اصلی از کاربران هستند: مسافران و میزبان. بنابراین، برای اولین بلوک محتوا، آنها را به طور کامل به میزبان خود در طراحی سایت اختصاص داده است. به همین دلیل یک "مینی" تماس با عمل در داخل بلوک وجود دارد.

 

نوار ناوبری در طراحی سایت

اکنون جعبه خاکستری را در بالای صفحه پاک کن. اجازه ندهید که نوار ناوبری شما در طراحی سایت نسبتا کوچک باشد. نوار ناوبری به عنوان یک راهنما برای کاربر عمل می کند. اگر آنها به دنبال چیزی هستند که بلافاصله در صفحه نمایش داده نمی شوند، ناوبری اولین توقف آنهاست. توجه داشته باشید که نوار ناوبری تنها 4 مورد دارد. برای شروع، نوار دارای فضای محدود است. اگر موارد بیشماری را در نوار قرار دهید، احتمال خطر کاربر را با "خستگی تصمیم" در طراحی سایت مواجه می شوید. علاوه بر این، به نظر می رسد شلوغ به نظر می رسد. تنها مهمترین آیتم های موجود در نوار ناوبری را قرار دهید که به کاربر «هدایت» در طراحی سایت کمک می کند.

 

 

 

برای طراحی سایت آنها دارای چهار دکمه هستند

دکمه میزبان است که مربوط به نیمی از کاربران آن است دکمه پیام که کاربر را از هر گونه اطلاعیه یا اطلاعیه مهم در طراحی سایت اطلاع خواهد داد. دکمه کمک که عملا برای هر چیزی دیگری است که ممکن است به دنبال آن باشد. در نهایت، دکمه حساب که کاربر را قادر می سازد اطلاعات خود را مدیریت کند. طبقه بندی دامنه طراحی سایت از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

ساخت تعاملی در طراحی سایت

سرانجام، ما آن را تعاملی می کنیم. تعامل کاربر با محصول شما، هسته تجربه کاربر در طراحی سایت است. شما نمیتوانید محصول خود را آزمایش کنید اگر در واقع کار نمی کند. تعاملات مختلفی در طراحی سایت وجود دارد، اما به خاطر زمان، ما فقط تعامل را با مهمترین عنصر در صفحه اضافه می کنیم هنگام نمونه برداری، همیشه اولویت های اقدامات روی صفحه ای که بیشترین تاثیر را در طراحی سایت بر کسب و کار دارند.

 

 

انیمیشن در طراحی سایت

هنگام اضافه کردن تعامل به قالب خود، شما لازم نیست که هر جزئیات کمی کار را در طراحی سایت انجام دهید. اضافه کردن تعاملات و واکنش به اندازه کافی برای ایجاد محصول احساس واقعی. در آن لحظه می توانید طراحی را با حداقل 5 کاربر برای بازخورد مفید آزمایش کنید. برای طراحی سایت ، روند ساخت آن تعاملی نسبتا ساده است. فقط کافیست منوها را روی صفحه نمایش بکشید و آنها را پاپ آپ دهید و ناپدید شوند وقتی که ماوس خود را از دکمه ها بردارید یا حرکت دهید. هر زمانی که ماوس بر روی آن قرار می گیرد، من نیز یک رنگ نور را به دکمه جستجو در طراحی سایت اضافه کردم. این واکنش دقیقه به کاربر نشان می دهد که دکمه در واقع یک دکمه است و قطعا روی آن کلیک می شود.

این کار بسیار ساده است. من فقط تعاملات را با عناصر خاصی مانند میدان "مقصد" اضافه کردم و برای دیدن آنچه که در واقع به نظر می رسد، دکمه پیش نمایش را می بینید، همانطور که می توانید در در طراحی سایت بالا ببینید. مراحل بعدی این هر کس است! یک ورق سریع محتوای محتوا به یک فتوشاپ تعاملی تکرار شد. حالا که آموخته اید که چگونه به قالب و قالب یک طراحی سایت، مهارت های خود را به آزمون با تمرینات دیگر قرار دهید. اگر این درس مفید را پیدا کردید، با تمرین رایگان، مهارتهای خود را در تمرین کنید.

 

فرم ثبت نام در طراحی سایت

تماس تلفنی به سادگی می گوید شروع به ارسال بسیار دلگرم کننده و راه دقیق تر از گزینه های استاندارد در طراحی سایت است. با این حال، تماس به عمل یک عنصر حساس در هر شکل است. این باید کاملا مورد آزمایش قرار گیرد. اجازه دهید از دانش که ما بالا گرفتیم استفاده کنیم و از طریق فرآیند طراحی یک فرم ثبت نام کامل، از ما در طراحی سایت استفاده کنیم من از استفاده می کنم و برای ایجاد این رابط کاربر به سرعت، اما برای خلاص شدن از هر مرحله شما می توانید از سلاح خود را در طراحی سایت انتخاب کنید. ساختار اولیه در طراحی سایت من یک بوم را برای خودم در طراحی سایت راه اندازی می کنم. از آنجایی که من قبلا برخی از ایده های کل رابط را درک می کنم، می دانم که محتوای من احتمالا در 3 جعبه قفل شده است، هر کدام از اطلاعات مهم را در طراحی سایت نشان می دهد.

 

 

سرفصل و بخش معدن در طراحی سایت

من یک عنوان را اضافه میکنم، تلاش میکنم یک فریم عاطفی مثبت را در اطراف کل روند در طراحی سایت ایجاد کنم. این به نوعی با ایده شکل پدیو مطابقت دارد. من همچنین یک خط فرعی با یک پیوند به فرم ورود به سیستم ایجاد می کنم. کل فرم به دو مرحله مهم تقسیم می شود که از طریق خط در طراحی سایت جدا می شوند.

فرم در طراحی سایت من یک ورودی ساده اجتماعی و یک فرم ثبت نام استاندارد دو فیلد در طراحی سایت اضافه می کنم. فراخوانی من به نفع عمومی است، اما اگر این یک فرم ثبت نام یک سرویس واقعی بود، من سعی می کردم چیزی با موضوع مشخص مانند مثال در بالا ذکر شده را در طراحی سایت بیابم. من ادامه می دهم که یک میکروکاپی نسبتا آرام داشته باشم. برای تشویق مردم برای ورود به سیستم با فیس بوک یا توییتر، می گویم که می تواند وقت صرف شده تایپ کردن را در طراحی سایت صرفه جویی کند.

 

ایمنی در طراحی سایت

برای افزایش احساس امنیت در طول فرایند ثبت نام در طراحی سایت، من اطلاع رسانی می کنم در مورد سیاست ها و قوانین ما ایمیل های کاربران خود را اسپم نمی کنی ما هیچ چیزی را در پروفایل فیس بوک و توییتر کاربرانمان بدون اجازه انتشار ندهیم توصیه می کنیم به دلایل ایمنی یک رمز عبور طولانی اضافه کنید حساب بدون مشکلی می تواند لغو شود این نوع بیانیه اطمینان کاربران را در مورد نیت های خوب ما و صداقت عمومی در طراحی سایت تضمین می کند.

اثبات اجتماعی در طراحی سایت در نهایت، من یک مدرک اجتماعی را در طراحی سایت اضافه میکنم. من آن را به عنوان کمربند ایمنی درمان می کنم. در صورت تردید در مورد اثبات اضافی این سرویس امن، محبوب و قابل قبول توسط هزاران نفر از مردم است.

 

 

 

گذرواژه را در طراحی سایت بررسی کنید

من یک طرفدار بزرگ از الگوی بررسی رمز عبور در طراحی سایت هستم. من فکر می کنم فیلد "رمز عبور تکرار" خیلی دور بود. در ابتدا برای حصول اطمینان از اینکه مردم رمز عبور خود را اشتباه وارد نکنند، می توان آن را به راحتی با چک کردن چک کردن گذرواژه جایگزین کرد. چرا مردم را مجبور به تایپ رمز عبور خود را دو بار زمانی که ما به سادگی می توانیم آنها را به گزینه برای بررسی رمز عبور با یک کلیک در طراحی سایت.

هنگامی که شما به لحظات خاصی از تجربه کاربر می روید، جزئیات نظیر نظریه رنگ بیشتر از آنچه فکر می کنید در طراحی سایت مهم است. اگر برنامه شما از یک طرح رنگ سبز استفاده کند، مطمئن شوید که رنگ از طریق تعاملات میکرو شما جریان دارد. هر لحظه باید بصری با طراحی سایت برنامه بزرگتر ارتباط برقرار کند.

 

چگونگی ایجاد تعامل میکرو در طراحی سایت

اثر متقابل میکروبها باید از مصرف مکرر بگذرد. اجتناب از ترفندها یا انیمیشن ها صرفا به خاطر داشتن هوشمندانه. به یاد داشته باشید که میکروکنترل های شما باید طول عمر داشته باشند، زیرا آنها با استفاده از دراز مدت نمی توانند در طراحی سایت آزار دهنده باشند. سادگی کلید است. زبان ساده، تایپوگرافی روشن، رنگ های پر جنب و جوش، طراحی سایت ساختار یافته. اصول را به خوبی اجرا کنید و جزئیات بیشتری از آنچه شما نیاز دارید در طراحی سایت اضافه نکنید. میکرو تعامل باید انسان را احساس کند. متن باید مانند افراد صحبت شود. طراحی باید احساسات را در تمام اشکال آن پیوند دهد.

ذهن را کپی کنید تمام کپی باید مطابق لحظه باشد. متن صحیح را اعمال کنید تا متن احساس احترام، مفید و به همان اندازه ممکن باشد. برخی از سرگرم کننده ها با انیمیشن، اما تعدیل تمرین را ایجاد کنید. در مورد چگونگی بارگذاری آیکون ها در گشت و گذار کنید. انیمیشن در طراحی سایت به شما می گوید که برنامه پاسخ می دهد، اما اعمال فعلی شما را تحمل نمی کند. در انیمیشن های خود از همان ویژگی مفید استفاده کنید زیرا بسیار بیشتر از لذت بصری طراحی سایت است. دنبال هماهنگی باشید کنتراست دوست شماست، اما از دقت استفاده کنید.