اجرای قوانین براساس تجربه کاربر در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

وقتی که به طراحی سایت ها و برنامه ها می آید، تایپوگرافی خوب بیش از یک متن زیبا است. اجازه می دهد تا بسیار قابل خواندن و اسکن شود و در حالی که ارائه یک اتصال بصری جامد به محتوا در طراحی سایت. این یک نظم بسیار بزرگ است، اما چیزی که بیشتر طراحان می توانند با یک عمل کوچک انجام دهند. امروز ما قصد داریم به 10 قواعد نگاه کنیم که می توانند برای کمک به ایجاد یک تجربه کاربری تایپوگرافی در طراحی سایت بسیار جذاب دنبال کنند. و هر کدام با یک مثال از یک طراحی سایت که تایپوگرافی ستاره ای میخورده می آید کدگذاری صحیح در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

قوانین قابل خواندن در طراحی سایت

این ایده که شما باید برای تایپوگرافی طراحی سایت بدون استفاده از اسناد استفاده کنید، اما ایده پشت آن بسیار مهم است: متن باید به راحتی قابل خواندن باشد. شما می خواهید برای جلوگیری از قلمهای که خواندن در طراحی سایت دشوار است، اغلب کسانی که در اسکریپت، اخبار و یا خانواده سیاه و سفید. استثنا در اینجا این است که وقتی از سبک هنری بیشتر برای هنر استفاده می شود) چاپگرهای قابل خواندن قابل اسکن هستند و توجه زیادی به خود نمی کنند. این اصطلاحات تقریبا "نامرئی" بسیار قابل خواندن هستند که کاربران در طراحی سایت در مورد قلم ها بسیار نگران نمی شوند ... فقط به این دلیل که کار می کند.

 

 

ترک اتاق بین خطوط نوع در طراحی سایت

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! یکی از کلید های ایجاد یک کاربر تجربه، دوست داشتن فاصله خط در طراحی سایت است. این برای خواندن تلفن همراه بسیار مهم است، جایی که خط فاصله تقریبا اغراق آمیز می تواند به راحتی خواندن کمک کند متغیرهای فضای بین خطوط نوع در طراحی سایت اندازه متن مقدار متن سبک نامه عرض صفحه است.

نکات مهمی که در طراحی سایت باید انجام شود  برای اکثر طراحی سایتها، خط فاصله حدود 125 درصد از اندازه متن را تنظیم کنید برای دستگاه های تلفن همراه، خط فاصله حدود 150 درصد از اندازه متن را تنظیم کنید با استفاده از یک فاصله پاراگراف شل و برابر با "بازگشت" و برای ایجاد پاراگراف ها به راحتی اسکن آزمایش چشم را برای دیدن اینکه چگونه متن روی صفحه در طراحی سایت نمایش ظاهر می شود و بر اساس احساس

 

انتخاب کاسه بزرگ و حروف گرد در طراحی سایت

نامه های گرد بزرگ در طراحی سایت برای خواندن آسان تر است. بنابراین حروف با کاسه بزرگ هستند و این فضای درون فرم نامه ها، مانند دایره در داخل. چسباندن فشرده به صورت فشرده، برای خواندن بسیار سخت تر است. سبک های گسترده تر، مانند قلم های مورد استفاده در این پست، به راحتی در طراحی سایت قابل خواندن هستند زیرا حروف آسان می توانند از یکدیگر جدا شوند. فرم های فرمولاسیون بیشتر شبیه شکل هایی هستند که کودکان هنگام خواندن و نوشتن یاد می گیرند؛ این زیبایی شناسی با استفاده از کاربران در طراحی سایت برای یک عمر مفید است.

 

 

نوع  و اندازه در طراحی سایت

هنگامی که شک دارید، کمی با متن بزرگتر بروید تا در طراحی سایت احساس راحتی کند. متن شما چقدر بزرگ است یا کوچک؟ بستگی به چقدر متن شما برای کار کردن دارد؛ به بلوک های طولانی متن توجه خاصی کنید. در حالیکه طراحان طراحی سایت مختلف ایده های مختلفی در مورد چگونگی استفاده از متن دارند، اکثر موافقند که تعداد مطلوب شخصیت ها بین 45 تا 60 کاراکتر در هر خط قرار می گیرد. این به طور قابل توجهی برای تایپوگرافی های تلفن همراه بسیار کاهش می یابد که تقریبا نیمی از آن ها پذیرفته شده است.

 

ارتفاع حروف در طراحی سایت

ارتفاع حروف در طراحی سایت و به ویژه حروف کوچک می تواند تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دادن کاربران در حرکت از طریق محتوای شما باشد. ارتفاع x چقدر بزرگ است "x" کوچک است، از این رو نام. به طور کلی، سطوح با بلندترهای X به راحتی قابل خواندن هستند، به این معنی که حروف کوچک در ارتفاع بلندتر به حروف بزرگ هستند. به دنبال مجموعه های شخصیتی باشید که ارتفاع آن دو سوم تا سه چهارم ارتفاع حرف های بزرگ در طراحی سایت است.

 

 

 

نمایش متن در طراحی سایت

کرنینگ خوب برابر تایپوگرافی در طراحی سایت خوب است. شما هم به کران بدن نیاز ندارید و نیازی به این ندارید. اما وقتی که می آید برای نمایش نوع، دور از ذهن است. شما هر جفت نامه ای را می خواهید که برای هر یک از آنها یکسان تنظیم شود. این جزئیات به شما در تنظیم نوع صفحه نمایش شما کمک می کند تا از تمام طراحی سایت هایی که این گام حیاتی را فراموش کرده اند، تنظیم کنید.

 

نسبت ها در طراحی سایت

هنگام ایجاد سبک های نوعی برای یک پروژه طراحی سایت، می توانید به همه چیز فکر کنید. در حالی که این ممکن است مانند بسیاری از ریاضی، آن را می توانید کار خود را که بسیار ساده تر است. بازگشت به فاصله خط؛ این نسبت است در مورد اندازه هایی که برای نوع بدن، زیرشاخه ها، سرفصل ها و کپی صفحه بزرگ در طراحی سایت انتخاب می کنید فکر کنید. آنها را با هم مقایسه کنید تا بتوانید به راحتی تعیین کنید که چه اندازه برای ساختن علامت و ایجاد حس هماهنگی بصری باشد. این می تواند در ابتدا کمی پیچیده، اما Tuts پلاس یک آموزش سرد برای کمک به شما آن را حس.

 

انفجار یکنواخت در طراحی سایت ایده آل است

هنگامی که به شکل نامه ها می آید، عرض سکته در طراحی سایت اهمیت دارد. نامه هایی با سکته مغزی فوق العاده نازک می تواند به دلیل کمبود کنتراست دشوار باشد؛ عرض های بیش از حد ضخیم می توانند مشکل مشابهی را ارائه دهند، زیرا در چشم دشوار است. به همین ترتیب، حروف با کنتراست چشمگیر بین stooes ضخیم و نازک نیز می تواند مسائل را در طراحی سایت ارائه دهد. راه حل: چوب به شکل نامه با عرض نسبتا یکنواخت است. این سبک ها آسان برای استفاده هستند، گزینه های پس زمینه شما را در طراحی سایت محدود نکنید و به طور کلی قابل اعتماد از نظر خوانایی هستند.

 

 

محدود کردن استفاده از نوع متن در طراحی سایت

دو تایپیک بگو آن را یک بار دیگر: دو تایپیک. این باید هدف هر پروژه طراحی سایت باشد. بیش از حد بسیاری از تایپ فیس ها کاربران خود را دیوانه خواهد راند. چشمان سخت است. این خواندن دشوار است و این فقط آزار دهنده است. انتخاب کنید تا دو نوع خانواده فونت و شما می توانید یک الگوی دیگر برای عناصر هنری در صورت لزوم در طراحی سایت داشته باشید و به آنها بچسبید. چگونگی استفاده از هر یک از حروف را مشخص کنید. این شامل تعیین رنگ، اندازه و قرار دادن تایپ در طراحی می شود. آنها باید از صفحه به صفحه و برای هر نوع دستگاه در طراحی سایت سازگار باشند.

 

تقویت کنتراست در طراحی سایت

چندین طرح مرسوم، وجود دارد با حداقل کنتراست بین پس زمینه و نامه. در حالی که ممکن است نگاه سرد، کاربر پسند نیست و در طراحی سایت خواندن دشوار است. محتوای شما چیزی است که طراحی سایت شما را ویژه و مهم می سازد. تقویت کنتراست بین پس زمینه و نوع، به طوری که کاربران می توانند هر کلمه ای را بر روی صفحه نمایش را با سهولت را بخواند. (به همین دلیل است که زمینه سفید یا نور با نوع خاکستری سیاه یا خاکستری بسیار محبوب است.) متن بیشتر طراحی سایت شما شامل می شود، این مهم تر می شود. در صورتی که هنگام نگاه کردن به متن، هنگامیکه روی متن کلیک کنید، احتمالا کنتراست (یا حروف کوچک است) باشد. Color Safe یک ابزار عالی برای کمک به ایجاد ترکیب رنگی است که در مقایسه با نسبت کنتراست کامل وجود دارد. (و این یک طراحی سایت خیره کننده نیز هست!) تایپوگرافی تنها یکی از عناصر بسیاری است که در ایجاد یک تجربه کاربر افسانه ای می آید.

 

شمارش کپی در طراحی سایت

از مثال فرم ثبت نام ما می توانیم ببینید که چقدر کپی بزرگ کمک می کند تا در فرآیند طراحی فرم ثبت نام در طراحی سایت کمک کند. خطرات فرایند ثبت نام ممکن است توسط کپی هوشمند و عاطفی حذف شود که روند فروش محصول را در طی فرآیند ثبت نام در طراحی سایت ادامه می دهد. این تکنیک را با استفاده از یک تکنیک اثبات اجتماعی  شرکت در هفته گذشته برای برای مدیریت پروژه طراحی سایت خود امضا کردند و اکنون به نوبه خود شما است") با یک تصویر از مشتری واقعی خود تجسم کرده است. این یک راه حل قدرتمند است.

 

فرم ثبت نام Basecamp در طراحی سایت

آنها همچنین به شدت نشان می دهند که روند ثبت نام ساده و سریع است "شما در کمتر از یک دقیقه در حال اجرا هستید" و مطمئن شوید که اگر شما یک حساب کاربری در طراحی سایت داشته باشید، از طریق فرم شما ناراحت نخواهید شد ( "از اینجا وارد شوید"). این تا به حال ترین شکل متقاعد کننده ای است که تاکنون دیده ام. کپی بزرگ باید به پایین ترین جزئیات برسد. دعوت به عمل ممکن است یک چیز کوچک باشد اما بسیار مهم است. به جای تعجب، اکثر اشکال با استاندارد "شروع آزمایشی رایگان شما"، "ثبت نام به صورت رایگان" را در طراحی سایت انجام دهید. مثال بزرگی از تماس متقابل متنی با فرم ثبت نام Tumblr نشان داده شده است.