اهمیت استفاده از فونت مناسب در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

فونت یا همان قلم نوشتاری در طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. فونت ها در حقیقت لباسی است که یک وب سایت برتن می کند و واسط بین طراحی سایت و کاربر است. هدف اصلی از انتخاب نوع فونت برقراری همین ارتباط است. احساسی که فونت یک طراحی سایت به کاربر انتقال می دهد دربیان پرستیژو قدرت یک سایت بی تاثیر نیست. طراحی سایت با فونت های کتابی باعث ایجاد حس اعتماد و استفاده از فونت نازک و مدرن باعث ایجاد حس نوآوری و پیشرفت در کاربر می شود. از جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت اهمیت پیوند های طراحی سایت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

عوامل مهم در طراحی سایت و زیبایی سایت

این موضوع برای طراحان سایت کاملا مشخص است که انتخاب نوع فونت در زیبایی و طراحی سایت بسیار با اهمیت است چرا که فونت واسط بین سایت و کاربر است. فونت هر سایت تاثیر گوناگون در دید مخاطب طراحی سایت دارد. فونت سایت یکی از عوامل افزیش بازدید از سایت است این موضوع برای طراحان سایت کاملا مشخص شده است که انتخاب نوع فونت در ترغیب خواننده برای خواندن مطالب سایت بی تاثیر نخواهد بود و هر چقدر فونت سایت با طراحی سایت سازگارتر باشد در جذب مخاطب تاثیر به سزایی دارد.

 

 

طراحی سایت های مدرن با چه نوع فونتی

استفاده از فونت های بین سایز 10تا 33پیکسل که مناسب و استاندارد هستند و در مقاله های فارسی جواب خود را پس داده اند وبا شکل منظم تری کنار هم قرار می گیرند بهترین گزینه و انتخاب است. زیبایی طراحی سایت در کوچک یا بزرگ بودن فونت این موضوع برای طراحان سایت کاملا مشخص شده است که انتخاب نوع فونت باید به گونه ای صورت بگیرد که کاربران برای استفاده مجبور به بزرگ نمایی فونت نشوند و یا برعکس به قدری بزرگ نباشد که چشم مخاطب را بیازارد. در طراحی سایت از فونت گرافیکی استفاده کنید با توجه به هدف طراحی سایت تان در انتخاب نوع فونت موفق تر عمل خواهید کرد. هر چقدراز نوع ساده فونت گرافیکی استفاده کنید در بدست آوردن نتیجه موفق تر عمل کرده اید.