اهمیت پیوند های طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

نگه داشتن پیوندهای طراحی سایت به طور پیش فرض انگشت مکان نما را تولید می کند. این خسته کننده است بیایید ادویه آن را کمی یک لینک جدید ایجاد و انتخاب کنید از منوی کشویی، تمام لینکها را انتخاب کنید به پایین بروید و هیچ کدام از فهرست مکان نما را انتخاب نکنید. این باعث می شود که مکانیزم پیش فرض هنگام ارسال در لینک ها ظاهر شود. طراحی سایت برای این کار، ما باید یک کلاس را به لینکهایی اختصاص دهیم که این شناور را داشته باشند. بگذارید لینک های ما یک کلاس باشد. با انتخاب این عنصر، به پانل تعاملات بروید و یک تعامل جدید موس طراحی سایت را بسازید. در حال حاضر ما باید تعریف کنیم چه اتفاقی می افتد وقتی روی هر شی با  حرکت میکنید و تعریف می کنید که چه اتفاقی هنگام خروج از طراحی سایت رخ می دهد.

به عنوان مثال طراحی سایت اجازه دهیم نقطه ما را در شناور گسترش دهیم اندازه را تنظیم کنیدکدورت را تا کاهش دهید. و بیایید دایره ما را از بین ببریم کدورت را به طراحی سایت تنظیم کنید مدت زمان را به چیزی مانند تنظیم کنید سهولت را اضافه کنید در حال حرکت به سمت پایین، بگذارید نقطه ما را کوچک کند اندازه را به 10 پیکسل تنظیم کنید بازگرداندن کدورت به توجه انتخاب عناصر طراحی سایت برای استفاده در تعاملات تبدیل به کمی کمتر راحت، زیرا شما نمی توانید به طور مستقیم بر روی بوم کلیک کنید. طراحی سایت مارکت پلیس که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

تقویت ضعف های طراحی سایت

این نکته ضعف طراحی سایت در اضافه کردن رویدادهای بدون اشاره به بسته بندی عنصر است. برای انتخاب عناصر، شما باید روی برگه ناوبری کلیک کنید عنصر طراحی سایت را از لیست انتخاب کنید بازگشت به تعاملات و پیکربندی این عنصر این تعامل جدید باید بر روی کلاس و نه عنصر تاثیر گذارد تا ما بتوانیم به راحتی این کلاس را برای افزودن تعامل به هر پیوند طراحی سایت در آینده مجددا استفاده کنیم. آخرین مرحله ما این است که به راحتی هر پیوند را انتخاب کنید و کلاس را به آن اضافه کنید. مراقب باشید که این کلاس منحصر به فرد را با هیچگونه اثری سبک نکنید اکنون کلاس ابزار مفید برای افزودن تعامل است غیر فعال کردن مکان نما سفارشی از نمایش در دستگاه های تلفن طراحی سایت ما باید راهنمای را به روز کنیم تا مطمئن شویم که مکان نما در زمانی که در دستگاه های تلفن همراه استفاده می شود خاموش می شود.

هیچ کس عنصر طراحی سایت عجیب و غریبی را که در اطراف آنها قرار دارد و به دنبال آنها می آید، دنبال می کند. مکان نما را بر روی دستگاه های کوچک روی صفحه طراحی سایت غیر فعال کنید و پنجره های مرورگر تغییر اندازه چهره غم انگی  طراح خود را به نمای تبلت تغییر دهید دکمه ی مکان یابی ما را انتخاب کنید و صفحه نمایش را به در پانل های سبک انتخاب کنید. رفتار صفحه نمایش های کوچک را بازیابی کنید کلاس بدن خود را در ناوبر انتخاب کنید از برگه سبک، روی فیلد انتخابگر طراحی سایت کلیک کنید و را از منوی کشویی انتخاب کنید.

 

 

 

بررسی پنل های طراحی سایت

به پایین پانل های طراحی سایت سبک بروید، بر روی مکان نما کلیک کنید، و پیش فرض را از لیست انتخاب کنید یک لینک را بدون هیچ گونه کلاس انتخاب کنید لینک طراحی سایت روشن لازم است، در غیر این صورت طراح وب اجازه نخواهد داد که ما در درخت انتخاب کننده بیشتر بر روی چیزی غیر از نقطه توقف دسکتاپ قرار گیریم از کلیدهای انتخابی گزینه طراحی سایت را انتخاب کنید به پانل پایین سبک بروید و اشاره گر را برای مکان نما انتخاب کنید ما باید از کد سفارشی برای غیر فعال کردن نشانگر ما در استفاده کنیم. دارای رزولوشن بسیار بزرگ است حتی اگر فکر می کنید طراحی سایت طرح هایی را برای دسکتاپ ایجاد می کنید، سایت همچنان مانند دسکتاپ در نگاه و رفتار خواهد کرد. شما می توانید پایگاه کاربر خود را نادیده بگیرید، اما اگر می خواهید یک تجربه لذت طراحی سایت بخش برای همه ایجاد کنید، این کد سفارشی راه حل است.

شما می توانید کد سفارشی طراحی سایت زیر را در هر کدام قرار دهیدیک عنصر جاسازی شده، یا بخش از تب سفارشی کد در تنظیمات پروژه شما فراموش نکنید که کد را در بگذارید اگر شما در حال انجام آن هستید تنها صفحه نمای و همین در حال حاضر ما یک مکان نما کوچک طراحی سایت شسته و رفته داریم که از حرکات ما به طور صحیح دنبال می شود، واکنش نشان می دهد و به ما اجازه می دهد که متن را انتخاب کنیم. برو ما!اعمال عناصر طراحی سایت رابط کاربری سرگرم کننده به آرامی امیدوارم که این تکنیک را سرگرم کننده و آسان برای استفاده خوب استفاده کنید.

 

 

رعایت عناصر طراحی سایت

همانطور که هر طراحی سایت خوب می داند ما باید مراقب باشیم که کاربران را با عناصر رابط کاربری عجیب و غریب که به طور قابل توجهی محیط کاری را تغییر می دهند، اشتباه گرفته یا غارت نکنند. این مکان نما متحرک یک لمس خوب و ظریف برای چیزی شبیه یک صفحه تبلیغاتی طراحی سایت است، اما من از استفاده از آن برای یک رابط کاربری در یک برنامه وب استفاده میکنم که هر روز استفاده میشود. نحوه سفارشی کردن منوی همبرگر خود را در یادگیری نحوه ی ایجاد منوهای همبرگر خود را بدون نوشتن کد سفارشی انیمیشن منحصر به فرد طراحی سایت را در اینترنت مشاهده کرده اید و شانس شما فکر کرده اید که اگر شما می توانید آنها را در ساخت و اگر شما می توانید چگونه اگر من به شما گفتم که طراحی سایت شما می توانید.

بسیاری از این انیمیشن های طراحی سایت را در بسازید، با استفاده از چیزی بیش از انیمیشن تعامل و چند  شما کاملا می توانید در حقیقت، چند انیمیشن سفارشی منحصر به فرد طراحی سایت سفارشی در ایجاد شده است. چیزی که میبینی را دوست داری به راحتی میتوانید این پروژه را برای استفاده از هر یک از منوهای همبرگر خود در سایت خود و به یاد بیاورید که چگونه طراحی سایت آنها را بسازید. نحوه ساخت منوهای سفارشی همبرگر سفره در برای ساخت منوهای سفارشی همبرگر خود در ، به مواد زیر نیاز دارید.

 

 

توجه به آیکون های طراحی سایت

در داخل دکمه منو، برای آیکون نماد منوی طراحی سایت اضافه خواهد شد که ما تماس خواهیم گرفت خط بالایی خط مقدم خط پایین در پیروزی زیر، ما این منوی همبرگر را ساختیممنوی سفارشی همبرگر ما در حال ساختن هستیم. مرحله یک عنصر را به طراحی سایت خود اضافه کنید و دکمه و را سبک کنید نام کلاس را به نام خود تغییر دهید و رنگ پس زمینه پیش فرض آن را با شفافیت تنظیم کنید تا کدورت طراحی سایت را به تغییر دهید. رنگ پس زمینه را به شفاف شفافیت تنظیم کنید. دکمه منو را یک نام کلاس و یک عرض و ارتفاع تنظیم کنید. برای این مثال، از پیکسل عرض و پیکسل طراحی سایت استفاده خواهم کرد. مرحله نماد همبرگر را پاک کنید و دکمه منو را سبک کنید آیکن همبرگر سه خط انباشته شده را از دکمه منو حذف کنید ما با طراحی سایت خودمان جایگزین آنها می شویم و دکمه هر رنگ پس زمینه ای که می خواهیم در این مثال من از آبی استفاده می کنم.

سپس طراحی سایت را از دکمه منو خود با پاک کردندر تمام طرفها پاک کنید یک رنگ پس زمینه را برای دکمه منو انتخاب کنید که به آن کمک می کند تا از صفحه طراحی سایت خارج شوید. مرحله شروع به سفارشی کردن منوی همبرگر خود کنید حالا سه دکمه دیو را به دکمه منو اضافه کنید و هر یک از آنها را یک نام کلاس متفاوت بدانید. از استفاده کردم. برای هر مجموعه ای طراحی سایت از عرض و ارتفاع من عرض و ارتفاع در هر سه استفاده می شو سپس موقعیت خود را به مطلق بالا و تنظیم آنها را با تنظیم حاشیه چپ و راست به خودکار است.

 

 

پیکسل های طراحی سایت

پیکسل های طراحی سایت بالا را به عنوان مناسب برای موقعیت هر عنصر اضافه کنید. و مطمئن باشید که برای تنظیم رنگ پس زمینه من استفاده از سفی برای طراحی سایت من، از تنظیمات پیکسل بالا زیر استفاده میکنم تا پیکسل فاصله بین هر خط ایجاد شود خط بالا پیکسل از بال خط مرکزی از بالا خط پایین پیکسل از بالا در اینجا این است که پانل برای خط شبیه من است سبک برای عنصر تعامل را اضافه کنید تا بر خطوط موجود در منوی همبرگر تاثیر بگذارد دکمه منو طراحی سایت را انتخاب کنید، به پنل بروید، و یک را اضافه کنید. تنظیم کننده ناوبری را برای تأثیر بر عنصر طراحی سایت دیگر تنظیم کنید و نام کلاس آن عنصر را که باید تحت تاثیر قرار دهد در این مثال را تایپ کنید. اضافه کردن یک ناوبری راه انداز برای تأثیر بر عناصر مختلف برای هر عنصر درون دکمه منو خود طراحی سایت را دارد که کاربرد های فراوانی در رشد مشاغل دارد.

در حال حاضر، حالت را در حالت از عنصر طراحی سایت سبک کنید برای دیدن نحوه تعاملات برای هر سه خط، از تصاویر زیر دیدن کنید. با تعامل تعریف شده، خطوط فوق را برای هر خط در منو خط تکرار کنید. در حال حاضر قسمت پنل شما باید با شبیه تصویر زیر، با راه انداز که بر سایر عناصر طراحی سایت تاثیر می گذارد، شبیه باشد شما می توانید چند نمونه از همان ماشه اضافه کنید تا عناصر طراحی سایت مختلف را تحت تأثیر قرار دهید خط دولت بالا حالت خط بسته بالا است.