اشتباهات بزرگ در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

همه ما معمولا به این موضوع کاملا واقف هستیم که در طراحی سایت معمولا اشتباهاتی رخ می دهد که ما در این مقاله به چند  مورد از این اشتباهات اشاره می کنیم. سعی کنیم دکمه بازگشت در طراحی سایت را غیر فعال کنیم اگر شما در کسب وکار الکترونیکی فعال هستید سعی کنید دکمه بازگشت در طراحی سایت خود را غیر فعال کنید چرا که اگر این کار را انجام ندهید ممکن است به طور ناخواسته تغیر در مسیر کاربر ایجاد گردد یا ممکن است مرورگر  در همان مسیر ثابت بماند یا یک صفحه پاپ آپ برای آن باز شود .پس توصیه ما به شما این است که هرگز در کسب و کار الکترونیک در طراحی سایت چنین کاری را انجام ندهید.

 

 

باز کردن پنجره های جدید طراحی سایت

قبلا برای نمایش محتوا درطراحی سایت هنگام کلیک کاربر و بازدید کننده استفاده از چندین قالب پنجره مرسوم بود ولی در حال حاضر این کار باعث اذیت کاربر می شود وهیچ سودی ندارد. استفاده از لینک های شکسته شده در طراحی سایت استفاده از لینک نادرست در طراحی سایت که باعث می شود صفحه 404 نمایش داده شود و این باعث کاهش میزان بازدید کننده از سایت است. عدم نمایش تلفن و آدرس در طراحی سایت اگر طراحی سایت شما نقش یک فروشنده را برای شما ایفا می کند بهترین راه ارتباطی شما با کاربران قرار دادن شماره تلفن و آدرس در وب سایت شما است قرار دادن صفحه تماس با ما در طراحی سایت که باعث جلب اعتماد کاربران از سایت است.

 

بارگذاری آهسته سرور طراحی سایت

در بارگزاری طراحی سایت خود دقت لازم داشته باشید البته در سایت های حرفه ای بار گزاری آهسته قابل قبول است و می تواند به دلایل مختلف این اتفاق بیافتد ممکن است به دلیل بزرگ بودن بیش از حد تصاویر باشد. اگر شما مالک سایت هستید در بار گزاری سایت خود توجه بیشتری داشته باشید. استفاده از اطلاعات منسوخ شده سعی کنید در طراحی سایت خود کامل به روز باشید و هر از چند گاهی سایت خود را به روز رسانی کنید طراحی سایت کاربرپسند داشته باشید.

 

 

عدم راهنمایی صحیح در طراحی سایت  

سعی کنید  طراحی سایت شما  به گونه صورت بگیرد که کاربر هنگام ورود به راحتی بتواند به اطلاعات خود دسترسی پیدا کند و سر در گم نباشد اگر طراحی سایت شما به غیر از این باشد کاربر بلافاصله از سایت شما خارج خواهد شد. بازدید از سایت شما کاهش می یابد. سعی کنید در نوار بالایی طراحی سایت خود فوتر یک نقشه از سایت خود را قرار دهید تا کاربر با یک نگاه بتواند تمام صفحات سایت شما را ببیند. استفاده بیش از حد از فونت ها در طراحی سایت در طراحی سایت خود سعی کنید سایت شما دارای ظاهری یکپارچه باشد واز دویا سه رنگ برای طراحی هر صفحه استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که استفاده از طراحی سایت شما در موبایل وتبلت بدون عیب صورت می گیرد.