رعایت ترفند های طراحی سایت برای جذب کاربران بیشتر

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت 

اگر طراحی سایت شما در صفحه اول نتایج برای جستجو در رتبه بندی شود و سایت شما گوگل تست را تحویل نمی دهد، سایت شما ناپدید می شود و در توده میلیون ها نتایج دیگر در تلفن همراه از بین می رود دستگاه ها با توجه به اینکه کلیه کلیک ها روی صفحه اول طراحی سایت اتفاق می افتد، این یک افت بزرگ در ترافیک است. تعمیرات اساسی اخیرا به اتمام رسید آوریل اگر کسب و کار یا وبلاگتان به ترافیک جستجوی متکی باشد تا کاربران را جذب کند و طراحی سایت شما قابل استفاده برای تلفن همراه نیست، این تغییرات تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. در اینجا پرسش کامل از Google است. من تحت تاثیر قرار گرفتم برچسب برچسب در نتایج جستجو اولین کاری که باید انجام دهید این است که طراحی سایت خود را در با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه پیدا کنید. به دنبال یک برچسب موبایل دوستانه زیر عنوان اگر برچسب وجود داشته باشد، تبریک می گویم.

طراحی سایت شما این تست را منتقل می کند و به شدت تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت از مرحله در پایین برای کمک به بهبود نتایج بیشتر خود شروع کنید. اگر برچسب نمایش داده نشود، سپس این سه مرحله را دنبال کنید از صفحه تست موبایل دوستانه گوگل دیدن کنید و طراحی سایت خود را وارد کنید. این به شما می گوید که چرا سایت شما الزامات را برآورده نمی کند. برای بررسی نحوه ی افزایش سرعت سایت خود از صفحه گوگل طراحی سایت سرعت تست بازدید کنید. این یک عامل اضافی در تعیین رتبه بندی است.

 

 

رفع مشکلات و خطاهای طراحی سایت

مشکلات بالا را با طراحی سایت خود و یا با کمک یک توسعه دهنده حرفه ای حل کنید چگونه این مشکلات را حل کنم شما باید طراحی سایت خود را پاسخگو به ویژه در مناطق ذکر شده در نتایج آزمون. پاسخگویی اصطلاحی است که در طراحی وب برای توصیف فرایند ایجاد وب سایت پاسخ به دستگاه آن که در آن مشاهده شده است، و تغییر محتوای و ظاهر آن به بهترین وجه با اندازه های مختلف صفحه نمایش، مورد استفاده قرار می گیرد. مراحل مورد نیاز برای ایجاد پاسخگو بودن طراحی سایت شما بسته به اینکه چه چیزی اشتباه است و نحوه میزبانی وب سایت شما، پیچیدگی و مشکلاتی متفاوت است. اگر سایت شما سفارشی ساخته شده توسط یک توسعه دهنده باشد و مسائل قابل توجهی وجود دارد، این می تواند به طراحی سایت شما هفته ها و هزاران دلار در زمان توسعه کمک کند.

ساخت یک طراحی سایت پاسخگو، زمانی که آن را در حال حاضر ساخته شده است همیشه آسان نیستچه چیزی باعث پاسخگو بودن سایت می شود هدف کلی در ایجاد یک طراحی سایت پاسخگو بودن این است که اطمینان حاصل شود که در انواع دستگاهها قابل استفاده باشد. این می تواند به معنای تغییر سایت شما باشد: افزایش اندازه متن و دکمه، اضافه کردن فضای اضافی بین موارد قابل کلیک، داشتن عرض صفحه مطابق با عرض صفحه، تغییر طراحی سایت عناصر و سرعت بخشیدن به صفحه برای کسانی که در اتصالات آهسته است.

 

 

 

ابعاد صفحه نمایش طراحی سایت

ابعاد صفحه نمایش طراحی سایت مورد استفاده برای دسترسی به صفحات وب ممکن است از تا و بالاتر باشد و می تواند در حالت افقی یا عمودی باشد. داشتن یک طراحی سایت متناسب با اندازه یکسان، قطعا در سراسر هیئت مدیره کار نخواهد کرد اغلب هنگامی که یک طراحی سایت پاسخگو نیست و بر روی یک گوشی بارگیری می شود، محتوا بسیار کوچک است و کاربر باید جیغ زدن و بزرگنمایی را برای پیدا کردن آنچه که به آن نیاز دارید، بسپارد. این یک تجربه ایده آل کاربر نیست. اولین قدم این است که عرض طراحی سایت مطابق با عرض دستگاه باشد. پس از انجام این کار، عناصری که به طور معمول مجاور یکدیگر هستند، ممکن است به صورت بصری کمرنگ شوند. عناصر به صورت عمودی را در اندازه های صفحه کوچکتر طراحی سایت بررسی کنید اگر سه کاراکتر خلاصه در سمت چپ روی دسکتاپ داشته باشید.

سعی کنید فقط دو مقاله مجاور در رایانه لوحی داشته باشید یک مقاله در هر ردیف در تلفن همراه بپردازید و هر کدام به اندازه کافی برای نفس کشیدن استفاده کنید. مثال از یک طراحی سایت پاسخگو سکتاپ، تبلت و تلفن همراه چگونه این مشکلات را حل کنم ماهیت دستگاه تلفن همراه این است که قابل حمل است همیشه در حال حرکت است و می توان آن را با یک دست اداره کرد. داشتن متن بزرگتر برای دستگاه های موبایل مهم است زیرا تابش خیره کننده و دیگر شرایط محیطی می تواند روی نمایشگر روی صفحه طراحی سایت تاثیر بگذارد. بهبود قابلیت استفاده از طراحی سایت را که از جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

اسکرول طراحی سایت

علاوه بر این، کاربران طراحی سایت تلفن همراه با استفاده از انگشتان دست خود، که بسیار بزرگتر و کمتر دقیق از یک مکان نما ماوس طراحی سایت هستند، حرکت می کنند. داشتن آیتم های متعدد نزدیک به هم، مانند لینک ها و دکمه می تواند کاربر را به طور تصادفی بر روی یک اشتباه ضربه بزند. این می تواند تجربه کاربر بسیار خسته کننده باشد. بسیاری از تلفن های همراه از طریق متصل می شوند، که از سایر اتصالات خیلی کندتر  کمتر سازگار است. این به این معنی است که شما باید همه چیز را که می توانید انجام دهید، برای ایجاد طراحی سایت خود نیز سریعتر انجام دهید. کاربران نه تنها کاربران خود را ترک می کنند، اگر آن را بسیار کند.

اما الگوریتم رتبه بندی گوگل در واقع طراحی سایت های آهسته را مجازات می کند. سایت های سرعت بخشیدن به طور کلی شامل کاهش اندازه کلی آن اندازه پرونده تصاویر، فونت ها، و غیره و یا ارائه طراحی سایت از طریق یک میزبان وب سریع است. برخی از کاهش در اندازه ممکن است از فشرده سازی تصاویر با کاهش رزولوشن آنها یا استفاده از یک فرمت فایل فشرده طراحی سایت مانند باشد.

 

 

 

استفاده از تصاویر مناسب در طراحی سایت

در حالی که ما در مورد تصاویر طراحی سایت قرار داریم، در نظر بگیرید که از اندازه صفحه نمایش کوچکتر استفاده کنید و سایت خود را برای این دستگاه ها کوچکتر از لحاظ بصری طراحی سایت پوشش داده شده بسازید. پس از همه، در حالی که یک لپتاپ ممکن است نیاز به یک تصویر پیکسل عرض برای نگاه خوب، آی فون با عرض صفحه نمایش طراحی سایت می تواند دور با تصویر بسیار کوچکتر از آنجا که پیکسل کمتر برای پوشش وجود دارد. تغییرات زیادی می توان انجام داد. ممکن است چند روز یا چند هفته برای به دست آوردن آن درست باشد. اگر از یک پلت فرم مانند وردپرس به عنوان یک مثال استفاده کنید، ممکن است بتوانید قالب طراحی سایت خود را به یک قالب جدید پاسخ دهید و سپس وقت خود را صرف کنید تا اطمینان حاصل شود که محتوای آن هنوز در قالب جدید ظاهر می شود.

در غیر اینصورت، در نظر بگیرید که یک توسعه دهنده طراحی سایت را استخدام کنید یا اگر شما به اندازه کافی تکنولوژی هستید کد خود را به صورت دستی تغییر دهید تا همه تغییرات لازم را انجام دهید آیا راهی سریعتر وجود دارد اگر ما اشاره نکردیم که طراحی سایت پاسخگو بخشی طبیعی از فرایند طراحی وب سایت نیست، این وبلاگ نیست. اگر دوست دارید با استفاده از قالب ها به جای طراحی از ابتدا کار کنید، می توانید با یکی از قالب های کاملا پاسخ دهنده طراحی سایت خود که همه با الگوریتم رتبه بندی جستجو در سازگار است، شروع کنید.

 

 

افزایش سرعت بهینه سازی طراحی سایت

یکی از بهترین جنبه های تلفن همراه طراحی سایت از این است که ابزار طراحان آن به شما امکان می دهد تا سریع بین پیش نمایش دستگاه های مجازی مبادله کنید تا بلافاصله بتوانید ببینید که سایت شما چگونه بر روی انواع دستگاه های تلفن همراه متفاوت است. علاوه بر این، از دیدگاه عملکرد طراحی سایت وبسایت های میزبانی شده به شدت به سرعت برای بهینه سازی با استفاده از سرور های سریع فاسد و فایل های فشرده اگر شما فنآوری هوشمندانه نیستید و برای انجام کار برای شما به یک توسعه دهنده نیاز دارید چه یا شاید میخواهید یک طراح برای کمک به طراحی سایت یک نگاه سفارشی به بالاتر و فراتر از یک قالب داشته باشد برای دیدن یک حرفه ای که برای نیازهای طراحی سایت شما مناسب است، از قسمت طراحان بازدید کنید شکست داد.

گوگل طراحی سایت واقعا یکی از قوی ترین شرکت ها در جهان است. یک تغییر ساده در الگوریتم های جستجو می تواند صدها هزار کسب و کار و وبلاگ ها را در یک شب همانطور که در بالا ذکر شد، برای پیروی از الزامات جدید، آن را به ساخت طراحی سایت پاسخگو اولویت بندی تجربه کاربر بالاتر از همه چیز دیگر از پاسخگویی به عنوان یک نظم پس از آن استفاده نکنید یا اینکه خوب داشته باشید. همانطور که در انجام می دهیم، آن را به عنوان یک مولفه محوری طراحی سایت مطرح می کنیم.

 

 

 

افزایش عملکرد طراحی سایت

هر چه طراحی سایت راه خود را ادامه دهید به سرعت عمل کنید زیرا تغییرات گوگل در حال انجام است و شما قبلا می توانید از نحوه نمایش و پنهان کردن محتوا با تعاملات کلیک روی استفاده از تعاملات کلیک طراحی سایت برای تأثیر بر سایر عناصر در صفحه را پیدا کنید. اگر شما همیشه می خواستید اسلاید پانل را بر روی صفحه نمایش پس از کلیک بر روی یک دکمه، ما شما را پوشش داده است. نمایش و پنهان کردن عنصر روی کلیک یک تعامل بسیار رایج است و یکی که ما در صفحه ما طراحی سایت نمایش می دهد. پس چگونه این کار را کردیم ما به شما نشان خواهیم داد فقط این مراحل را دنبال کنید و نسخه زنده را در حساب خود بررسی کنید مرحله عناصر تعامل را اضافه کنید برای این تعامل، ما یک دکمه برای ایجاد تعامل و منوی ما، که نیاز به یک بلوک دیو را دارد.

نیاز داریم ساختار برای این آموزش بخش دکمه و پس زمینه آن را نگه می دارد. در حالی که منوی سمت چپ طراحی سایت یک بلوک دیویی با سبک های نشان داده شده در مرحله است. مرحله سبک عناصر شما می توانید عناصر طراحی سایت خود را سبک اما شما می خواهم، اما به یاد داشته باشید برای ایجاد نام کلاس های روشن و به یاد ماندنی، به طوری که آنها را آسان به خاطر داشته باشید بعد برای این مثال، ما بلوک خود را می نامیم و سبک های زیر طراحی سایت را به آن می دهیم.