بهبود قابلیت استفاده از طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

ما اغلب در مورد چیزهای فیزیکی مانند کمد و یا ذخیره سازی در طراحی سایت صحبت می کنیم. اما، ما همچنین می توانیم درباره طرح های واضح صحبت کنیم. می تواند به بهبود قابلیت استفاده و تجربه کاربر در طراحی سایت ها کمک کند. در اینجا چهار نکته برای توصیف طرح شما در طراحی سایت وجود دارد. اما، هنگامی که از طریق کلیک می کنید متوجه می شوید که آنها در واقع به این معنا نیست که به دلیل تغییر رنگ بسته به صفحه ای که شما در آن هستید در طراحی سایت تغییر می کند. به عنوان مثال، هنگامی که شما به صفحه مورد نظر می روید، رنگ های پاستل هستند. طراحی سایت دینامیک و استاتیک را که از جدید ترین و کاربردی ترین نیز مطالعه نمایید

 

 کپی را در طراحی سایت کوتاه کنید

در سال ، در سال به بررسی نحوه خواندن کاربران در وب پرداخت. من مطمئن هستم که می دانید که آنها نمی خوانند در عوض، بیشتر افراد صفحات را اسکن می کنند. با این حال، طراحی سایت های زیادی وجود دارند که با کلمات غیر ضروری پر می شوند. متاسفانه، کپی کردن آن کثیف یا غیرمستقیم رایج است. با حذف تعداد کلمات بر روی صفحه، می توانید محتوای طراحی سایت را پاک کنید. کلمات غیر ضروری را حذف کنید ضرب و شتم جملاتی را اجرا کنید و جملات خالی را نیز حذف کنید.

همیشه یک ایده در پاراگراف داشته باشید. این یک فرم خوب برای نوشتن است و برای کسانی که اسکن می کنند بهتر است. در نهایت، و این درست به خصوص از محتوای طولانی فرم، استفاده از ساختار هرم هرم. با نتیجه گیری در طراحی سایت شروع کنید و جزئیات بیشتری را اضافه کنید چون محتوای طول می کشد. این یکی از برنامه های مورد علاقه من، روز است. این برنامه برای شمارش روزها تا یک رویداد است. صفحه فرود برنامه در هر بخش کپی بسیار کم است. تصویر بالا از یک بخش جداگانه از صفحه فرود است. توجه داشته باشید که نسخه فوق العاده کوتاه است.

 

 

صفحه فرود در طراحی سایت

این خوب است و حتی بهتر است یک سخنران ضد آب است و صفحه فرود آن فوق العاده است. با وجود عجیب بودن اسکرول، من با تمیز بودن صفحه دوست هستم. کپی محدود یک راه فوق العاده برای دریافت ایده اصلی در سراسر کاربران بدون از دست رفتن در کوه ها از کلمات طراحی سایت است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

 با این حال، هنگامی که شما به صفحه تماس بروید، آنها پر جنب و جوش و قوی هستند. حفظ رنگ سازگار کیفیت طرح را در طراحی سایت بهبود می بخشد. یک کاربر می تواند یک شماره تلفن را برای دریافت یک لینک متنی یا دکمه فروشگاه کلیک کند. البته کاربر می تواند لینک های دیگر نیز کلیک کند. تمرکز اصلی صفحه توسط چیزی دیگر مانع نیست.

 

 

 

دکوراسیون ویژوال را در طراحی سایت حذف کنید

هنگامی که به تصاویری می آید، گاهی می خواهیم عنصر اضافی را فقط برای ایجاد چیزهای زیبا پرتاب کنیم. همه ما می خواهیم طراحی سایت خوب به نظر برسد. و اگر چه این نیت خوب است، اعدام می تواند بیش از حد تبدیل شود. به همین دلیل من یک طرفدار بزرگ برای از بین بردن هر دکوراسیون که لازم نیست. چیز عالی در مورد دکوراسیون طراحی سایت این است که اگر آنها را از بین ببرید، تجربه کاربر را آسیب نبینید. من می خواهم دو طراحی سایت را مقایسه کنم. بالا و متولد شده در زیر دارای محتوای کمتر در صفحه است، اما برای هضم آن بسیار سخت است.

تمام دکوراسیون در صفحه در راه است. یک پس زمینه الگوی مثلثی و یک پس زمینه خط متحرک در طراحی سایت وجود دارد. این نسخه دارای سه سبک مختلف است: کپی متن، زیر خط دار و متن زیر با طلایی. بدون ذکر است که لوگو در آن پاراگراف نیز هست. این خیلی زیاد است از سوی دیگر، صفحه حرفه ای متولد شده است. بله، متن بسیار بیشتری دارد اما کار می کند، زیرا هیچ دکوراتی برای منحرف کردن در طراحی سایت وجود ندارد. تصور کنید اگر این پست های شغلی با مرز یک پیکسل بسته بندی شده باشند. اطلاعات برای اسکن بسیار سنگین تر خواهد بود.

 

 

استفاده مجدد از عناصر طراحی سایت

ادغام و استفاده مجدد از عناصر تکراری. به عنوان مثال، زمانی که رنگ های بسیاری در طراحی سایت وجود دارد، فونت ها یا تغییرات سبک آن کثیف می شود. استفاده مجدد از عناصر طراحی سایت برای حفظ چیزهای سازگار. سازگاری برای طراحی تمیز می سازد. برای این دلیل خاص قوانین شستشو مانند از بیش از دو یا سه فونت استفاده نکنید وجود دارد. همین امر برای رنگ ها و عناصر نیز در طراحی سایت انجام می شود. اگر در پایین صفحات ضبط خبرنامه داشته باشید، مطمئن شوید که در همه صفحات یکسان است. عدم انطباق می تواند منجر به سردرگمی جدی در طراحی سایت شود.

 بیایید درباره گزینه های رنگی ساخته شده توسط بحث کنیم. آنها یک محصول ابر فناوری اطلاعات برای مشتریان سازمانی هستند که طراحی سایت را توضیح می دهد. بین صفحه خانگی، صفحه محصول و صفحه تماس، آنها از بسیاری از سایه های رنگین کمان استفاده می کنند. در صفحه اصلی، رنگ اصلی است. آنها حتی به نظر می رسند که منظورشان چیزی برای هر صفحه است.

 

نمونه هایی برای استفاده مجدد از عناصر در طراحی سایت

از رنگ های بیشماری در طراحی سایت استفاده می کند، به ویژه در وبلاگ. آنها کد های کد وبلاگ را رنگ می کنند. این می تواند یک بازی خطرناک باشد، اما طرح رنگ کلی یکپارچه است. با این حال، بهتر است در پست از روی صفحه نمایش، رنگ تبدیل به تک رنگ. این پست از سایه های دیگر آبی در طراحی سایت استفاده می کند تا چیزهای آشنا را حفظ کند. اگر همه چیز در این صفحه رنگی متفاوت باشد، این یک کابوس بصری است.

 من می خواهم اشاره کنم که آبی در قهرمان از آرم و دکمه مشابه است. سازگاری باعث می شود همه چیز پاک شود من همیشه طرفدار سیاره ی تنها هستم سبک طراحی فعلی فوق العاده است چرا که آنها از عناصر طراحی سایت مشابه استفاده می کنند. هر صفحه شهر از همان قالب استفاده می کند که همه چیز را آشنا می کند. سیاره تنها دارای محتوای زیادی است، بنابراین با استفاده از یک الگو، خوانندگان را آسان می کند.

 

 

 

در ذهن داشتن اهداف تک نفره در طراحی سایت

آخرین نکته ای که من در مورد در مورد هدف و یا هدف یک صفحه داده شده است. بهتر است اگر هدف را از نظر کاربر طراحی سایت کنید. یک مثال از هدف کاربر این است که برای یک محاکمه آزاد ثبت نام کنید، درباره یک دستور خاص یاد بگیرید یا برای خبرنامه ثبت نام کنید. اگر شما در حال طراحی یک صفحه یا طراحی سایت جدید هستید، بررسی کنید که هدف چیست و مطمئن شوید که هیچ چیز در راه نباشد. همیشه یک هدف واضح و روشن برای هدف قرار دادن داشته باشید. این کار به شما کمک می کند که مواردی را که از آن منحرف می شوند را در طراحی سایت حذف کنید.

به عنوان مثال، اگر می خواهید کاربر یک فصل نمونه ای از یک کتاب را دانلود کنید، یک کتاب دیگر را در طول فصل تبلیغ نکنید. نمایش دکمه دانلود را در قسمت جلو و مرکز قرار دهید. اگر یک صفحه طولانی است، را چند بار تکرار کنید. و همه چیز را حذف کنید که کاربر نمیتواند نمونه را دانلود کند. بیایید نگاهی به صفحه فرود برای برنامه از برنامه سفر در طراحی سایت همراه داشته باشیم. چیزی که مشخصا کاربر میتواند انجام دهد این است که برنامه را دانلود کند. چند راه مختلف برای انجام این کار وجود دارد.

 

سبک بصری در طراحی سایت

یک روح غیر الکلی است. من عاشق سبک بصری طراحی سایت هستم. من دوست دارم که چگونه صفحه اصلی کاربر را در مسیرهای بیشماری بکشاند. کل صفحه فقط چهار CTA دارد. دو نفر از آنها برای خرید یک بطری و بقیه برای کسب اطلاعات بیشتر برای متقاعد کردن کاربر برای خرید هستند. خوب است که بیش از یک CTA تا زمانی که آنها با یکدیگر در طراحی سایت رقابت نکنند. در این پست، چهار راه برای توصیف الگوهای وب خود را شرح دادم. با این کار، من امیدوارم که تجربه کاربر و قابلیت استفاده طراحی سایت شما را بهبود بخشد. یک طراحی سخت نیست و می تواند تا حد زیادی بهبود یابد که چگونه کاربران با طراحی سایت شما ارتباط برقرار می کنند. پس از همه، قابلیت استفاده و تجربه کاربر دست در دست و چگونه طراحی سایت به نظر می رسد هر دو تاثیر می گذارد.

 

 

چگونگی هدایت طرفداران به طراحی سایت از طریق UX

بهترین نوع مشتریان طرفدار در طراحی سایت هستند. آیا شما آنها را با تجربه آنلاین تمرین می کنید؟ راه های بسیاری برای هدایت مشاوره با وجود دارد، اما مشارکت اجتماعی و ارجاع مهمترین آنها در  طراحی سایت هستند. یک بزرگ تعامل اجتماعی به معنای آن است که وقتی کاربر یک تعامل مثبت داشته باشد، آن را با جهان به اشتراک می گذارد. اگر آنها نمی توانند، شما باعث می شود که طرفداران خود را در طراحی سایت از دست بدهید. ایجاد یک راه برای افرادی که بتوانند تعاملات را به اشتراک بگذارند، مانند اشتراک گذاری محتوا، درگیر شدن با نام تجاری شما و خرید ارجاعات نیز مهم هستند زیرا زمانی که یکی از مشتریان شما دوست شما را به نام تجاری خود در طراحی سایت هدایت می کند.

آنها یک مهر تایید خاص دارند که با آن همراه است. ارجاع کنندگان واقعا در مورد اینکه چگونه در مورد تجربه ای که همراه با مارک شما می آید احساس می کنند. به عنوان یک بازاریاب، شما همچنین باید وفاداری را از طریق هر بخش از مشتری به طراحی سایت خود هدایت کنید. دادن مشتریان به یک تجربه کاربری خوب به شما کمک می کند تا به این هدف دست پیدا کنید و تلاش کنید تا وفاداری را به صورت ارگانیک برآورده کنید، هر جا که برند شما در طراحی سایت نمایش داده شود.