لوگو و طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

 در طراحی سایت شرکت های بزرگ که تصمیم به یک برند شدن دارند داشتن یک نشانه یا سمبل کاملا ضروری است که از این نشانه وسمبل به عنوان برند نام برده می شود و لوگو نیز توسط همین سبل ونشانه ساخته می شود .گزینه لوگو باید به خوبی طراحی شده باشد. باتوجه به اینکه تصاویر و موارد بصری به زیبایی برند شما کمک خواهد کرد ممکن است این تصاویر در اشکالی از تلگرام یا اینستاگرام یا لوگووطراحی سایت های تبلیغاتی یا اشکال کاملا مدرن یا سنتی و کاملا پیچیده باشند.

 این موضوع کاملا به صورت نامحسوسی شکل می گیرد. شما به این موضوع توجه کنید که قرار است با این لوگو به مشتریان طراحی سایت خود بگویید چه کسی هستید و چه فعالیتی را انجام می دهید و حس اعتماد و اعتبار لوگووطراحی سایت را باید از طریق لو گوی خود انتقال دهید با زبان ساده به انها بگویید استفاده از برند ولوگوی شما چه تاثیری در زندگی آنها خواهد داشت.

 

 

چگونگی تبدیل تصاویرطراحی سایت به لوگو

به مشتریان خاص خود فکر کنید و اینکه چه مواردی برای آنها اهمیت دارد و اگر بتوانید آن چیزهایی که آن شخص دربرخورد با لوگو شما انتظار دارد را درلوگو خود بیان کنید می توانید از موارد بصری استفاده بهینه برای طراحی سایت و لوگو خود کنید همیشه رقبای خود را درک کنید و سعی کنید از آنها متمایز رفتار کنید. طراحی سایت اصولی داشته باشید از مقالات جدید در وب سایت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

لوگو و طراحی سایت پاسخگو

سعی کنید با طراحی سایت و لوگوی ساده و انتخاب رنگ مناسب و محتوا و سبک ساده و یک ترکیب بندی و تایپو گرافی ساده به عنوان مثال استفاده از فونت ضخیم ورنگ تیره حس جدی بودن را به مشتری طراحی سایت القا می کند و استفاده از رنگ و پالت خنثی حس مدرن بودن و آینده را انتقال می دهد. شناخت کلیت رنگ ها و به کارگیری آنها با توجه به نوع فعالیت و خدمات طراحی سایت برای طراحی لوگو و طراحی سایت بسیار ضروری ومهم است. اگر نمی خواهید لو گوی شما خنثی و یکنواخت باشد و یا در یک سطح معمولی قرار بگیرد از دید گاه ونگرش متفاوت استفاده کنید که باعث حیرت مشتریان شوید و داخل این هیجانات پیام خود را بگنجانید. لزوم موارد گفته شده به صورت عکس با توجه به این موضوع که بسیاری از برند ها و شر کت ها تجارت خود را توسط طراحی سایت و طرح وتصاویر گسترش می دهند و اکثرا موافق این موضوع هستند که به دیدن یک طرح برجسته بپردازند تا یک طرح استوک خسته کننده.