فواید طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

طراحی سایت اینترنتی می تواند برای شما نقش یک بنر تبلیغاتی را داشته باشد و ممکن است بیشتر از یک بنر تبلیغاتی برای  شما کارایی داشته باشد این بستگی به این موضوع دارد که شما از این بنر تبلیغاتی و طراحی سایت چه استفاده ای را ببرید شما به راحتی می توانید با یک طراحی سایت ساده به معرفی کالا وخدمات خود بپردازید وآنها را از آخرین تغیرات کاری خود مطلع کنید. حتی می توانید با ایجاد صفحه انجمن گفتگو در طراحی سایت نظرات کاربران ومشتریان خود را جویا شوید و به آنها پاسخ دهید.

 

 

مشخص کردن اهداف طراحی سایت

ممکن است هدف از طراحی سایت ایجاد ارتباط بین سازمانی یا داخل سازمانی بین افراد مجموعه باشد برای در جریان قرار دادن یکدیگر از تغییرات و اطلاعات لازمه البته اطلاعاتی که کارمندان سازمان داخل سازمان باهم دریافت می کنند کاملا متفاوت است با اطلاعاتی که شما در سایت برای استفاده عموم و مشتریان قرار می دهید.حتی ممکن است هدف شما کاملا متفاوت باشد از ایجاد یک وب سایت شخصی واطلاعات در اختیار همگان قرار دادن چون در طراحی سایت انواع مختلف سایت ،فروشگاهی ، خبری، شرکتی و... داریم باز این موضوع قابل تامل است که هدف شما از طراحی سایت چیست ؟

  

ایجاد طراحی سایت مناسب

داشتن یک وب سایت و طراحی سایت ایجاد راه مناسب برای ارائه اطلاعات گوناگون در زمینه کاری ، کالا وخدمات ، است می توان گفت ایجاد راهی مناسب و راحت و قابل اطمینان برای مشتریانی که فرصت وزمان کافی برای خرید حضوری ندارند . البته ناگفته نماند این قالب  فروش ممکن است برای فروش کالا وخدمات شرکتی باشد یا خرید وفروش فروشگاهی ،بهر حال طراحی سایت می تواند هم برای مالکان سایت کارایی داشته ومفید باشد و هم می تواند برای مشتریان ارمغان راحتی را به همراه داشته باشد. شما می توانید با طراحی سایت اینترنتی تمام اطلاعات مربوط به محصولات جدید را در اختیار مشتریان قرار دهید بدون نیاز به چاپ بروشور و بنرهای تبلیغاتی جدید .

 

 

 

کارایی مختلف طراحی سایت

معمولا طراحی سایت بستگی به نوع استفاده از آن سایت دارد شاخصه بارز ومهم یک سایت در نظر گرفتن نیاز مشتریان وکاربران است که اگر نادیده گرفته شود از میزان کارایی آن صددرصد کاهش می یابد  نوع زبان برنامه نویسی در طراحی سایت هم برای انتقال داده ها واطلاعات به کاربران بسیار مهم است که از زبان جاوا اسکریپ یا پی اچ پی استفاده می شود. البته با توجه به نوع سایت و نوع کارایی سایت استفاده از زبان برنامه نویسی متفاوت است. منظور از میکروتیک در دنیای طراحی سایت چیست؟