منظور از میکروتیک در دنیای طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

اطراف ما هستند به سادگی، این یک لحظه خاص از تعامل با یک رابط کاربری در طراحی سایت است. بگذارید یک مثال معمولی به شما بدهم: هنگامی که یک کاربر بر روی یک دکمه در یک برنامه تلفن همراه ضربه بزند و دکمه یک ناوبری را در طراحی سایت می کشد، این یک میکرو تعامل است به طور خاص انیمیشن و تغییر رابط است که اتفاق می افتد یک بار که کاربر با چیزی، هر چیزی ارتباط برقرار می کند. آنها را انیمیشن ها تعاملی اما آموزنده در طراحی سایت در نظر بگیرید. دلایل زیادی برای استفاده از در طراحی سایت وجود دارد. استراتژی محتوا در طراحی سایت چیست یکی از بهترین و جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

دلایل استفاده از میکروتیک در طراحی سایت

قابلیت استفاده بهبود یافته از طریق طراحی سایت اولین چیزی که در مورد میکروکنترلها در طراحی سایت وجود دارد قابلیت استفاده بهتر است. اگر انیمیشن منو، از مثال من به بالا اشاره کرد، اسلاید پایین و بیش از محتوا کاربر در طراحی سایت فقط به دنبال، آن را تایید برای کاربر فراهم می کند. این انیمیشن به کاربر اجازه می دهد تا از طریق نشانه های بصری از آنچه می گذرد مطلع شود. آنها اکنون در طراحی سایت درک می کنند که محتوای قبلی هنوز برای آنها وجود دارد اگر آنها تصمیم به خروج داشته باشند، بنابراین منو موقت است، بنابراین صحبت می کنند. این به کاربر کمک می کند برنامه و رابط کاربری آن را بهتر درک کند اگر منو فقط بر روی صفحه نمایش در طراحی سایت ظاهر می شود همانطور که اکثرا به صورت پیش فرض انجام می شود سیالیت برنامه و ارتباط محتوای آن بسیار بیشتر به کاربردر طراحی سایت، جدید و یا تکرار می شود.

 

 

تعاملات میکرو در طراحی سایت

با استفاده از این مثال پیاده روی، کاربردر طراحی سایت می تواند محتوا را از راست حرکت کند تا زمانی که تمام شود. به دلیل عدم طراوت، زمان انتظار وجود ندارد. تعامل با این پیاده روی به دلیل انیمیشن به نظر می رسد بدون درز. این باعث می شود که یک پیاده روی بدون ذهن انجام شود، که در طراحی سایت فوق العاده است، زمانی که کاربران مجبور نیستند فکر کنند.

قابلیت استفاده از طریق میکرو تعاملات در طراحی سایت همانطور که در مثال پیش فرض در ابتدای این بخش ذکر شد، این میکروکنترل در طراحی سایت اجازه می دهد تا کاربر را درک کند که آیکون منو یک اسلاید نازکی از محتوایی را که می توانید بیشتر با آن ارتباط برقرار کنید را بیرون می آورد. در تعامل با نماد منو هیچ چیز ناپدید می شود، محتوای باقی می ماند و یک تایید ساده برای درک کاربران تازه کار از این برنامه در طراحی سایت است.

 

نام تجاری بهتر از طریق تعاملات میکرو در طراحی سایت

من این مثال را دوست دارم چون انیمیشن های صاف یک راه خوب برای ارائه نام کاربری بهتر در طراحی سایت به کاربران است. این اجازه می دهد تا کاربر را ویرایش کارت اعتباری است که در سیستم بدون پریدن از طریق و از دست رفته است. چنین یک تجربه بدون درز و به لطف UI زیبا و انیمیشن ها در طراحی سایت باعث می شود که برای یک تجربه نام تجاری لذت بخش تر نیز باشد. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان است.

 

 

ارائه کاربران با بازخورد از طریق  میکرو در طراحی سایت

همچنین می تواند به بازخورد کاربر کمک کند. بگذارید بگوییم یک کاربر چیزی را در برنامه خیالی خود از مثال قبلی در طراحی سایت ارائه کرده است. دکمه ارسال به یک لودر تبدیل می شود و سپس به یک پیام است که ارسال با موفقیت انجام شد. لودر اولین نقطه بازخوردی است که درخواست پردازش می شود. تأیید فرم دوم بازخورد است که در طراحی سایت با موفقیت پردازش شده است. حتی اگر درخواست نهایتا شکست خورد و خطایی یا پیام شکست خورده به جای موفقیت ظاهر شد، این هنوز بازخورد برای کاربر از طریقدر طراحی است.

نام تجاری بهتر از طریق میکروتیکوری در طراحی سایت یک راه عالی برای افزایش تجربه کلی برنامه در طراحی سایت است. انیمیشن ها می توانند شخصیت های زیادی را به وجود آورند که تجربه تجاری را بهبود می بخشد. علاوه بر این، میکرو تعامل می تواند تجربه استفاده از نرم افزار احساس راحتی و یکپارچه. این نیز در طراحی سایت برای نام تجاری عالی است.

 

 

 

فراهم کردن کاربران با بازخورد تعاملات میکرو در طراحی سایت

GIF میکرو تعامل بالا دقیقا همان چیزی است که من در بالا توضیح دادم. این به وضوح نشان دهنده بازخورد است به عنوان برنامه یا طراحی سایت در پس زمینه کار می کند. هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد. این فقط انتقال انیمیشن تمیز و مستقیم در طراحی سایت است. دیگر چه میخواهید؟ نقش متحرک UI در طراحی سایت من این مثال را دوست دارم چون به وضوح درک درستی از استفاده از لغزنده ها را در طراحی سایت نشان می دهد.

آنها گاهی اوقات به ویژه در گوشی های موبایل می توانند به سختی حرکت کنند. با این حال، این رابط کاربری به آسانی عدد را همانطور که در حال حرکت است، در طراحی سایت متحرک می کند. در مورد تعداد انتخابی کاملا سردرگمی وجود ندارد. این عدم سردرگمی نیز به دلیل بازخورد آسان است. انیمیشن صاف اجازه می دهد تا کاربر در طراحی سایت به وضوح ببینید که چه تعامل کاربر ارتباط به نوار لغزنده و تاثیر آن بر روی تعداد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

کنترل کاربران از طریق کنترل های میکرو در طراحی سایت

کاربران نیاز به یک حس کنترل در طراحی سایت دارند. آیا تا به حال در یک طراحی سایت هستید که در آن روی یک دکمه یا یک پیوند کلیک میکنید و تا زمانی که صفحه وب جدید در نهایت بارگذاری نشود، هیچ اتفاقی برای یک یا دو ثانیه رخ نخواهد داد؟ آیا آزار دهنده نیست؟ این مزاحم است زیرا شما نمی دانید چه اتفاقی می افتد. شما نمی دانید دکمه شکسته است. شما نمی دانید اگر شما باید آن را چند بار در طراحی سایت کلیک کنید. به عنوان مثال، راه حل دوم می تواند واقعا بد باشد، مثلا اگر یک دکمه در صفحه پرداخت است، در حالی که با یک لینک به یک پست وبلاگ، بیشتر یا کمتر بی عیب در طراحی سایت است و این تجربه کاربری وحشتناک است، آن را کاربر را از کنترل خارج می کند.

درست مثل شما و من، کاربر نا امید شده است زیرا هیچ چیز اتفاق نمی افتد. اولین میکرو تعاملی پس زمینه محو در طراحی سایت است. این سرگرم کننده، متفاوت است و به شخصیت برنامه افزوده است. جالب است و به هیچ وجه خسته کننده یا معمولی نیست. پس زمینه محو شدن نیز به کاربر اجازه می دهد تا بداند که آنچه که روی آنها در طراحی سایت قرار داده شده باز است. دومین مکرر از تغییر به است. این به وضوح به کاربر نشان می دهد که شما می توانید از همان نقطه دقیق بر روی صفحه نمایش برای بستن منو که فقط بر روی صفحه نمایش در طراحی سایت ظاهر شد. کاربر می داند چه اتفاقی می افتد، آنها در حال کنترل هستند و در مورد عمل خود بازخورد داده می شوند.

 

 

منظور از UI در طراحی سایت

در این مفهوم در حال ساخت، بسیاری از میکرو تعامل به یاد داشته باشید وجود دارد. من فقط به لغزنده های تکراری در طراحی سایت اشاره می کنم. برخی دندان ها هستند، یکی زبان است. با این حال، انیمیشن هایی که زمانی اتفاق می افتد که یک کاربر بر روی یک شماره متفاوت کلیک کند یا زبان را اسلاید کند راه خوبی برای اجازه دادن به کاربر از تعامل آنها است و کلیک کنید و موثر بود. علاوه بر این، هنگام تغییر زبان به سمت چپ، تغییر متن در طراحی سایت توجه داشته باشید. این متن برای دومین بار بزرگتر می شود و دوباره تأیید می شود که انتخاب شده است. کاربر هرگز حدس می زند چه اتفاقی می افتد و اینکه آیا تعامل موثر بود. به طور ظاهرا جزئیات طراحی سایت بی اهمیت است که در واقع می تواند تاثیر مثبتی بر تجربه کاربر داشته باشد. از بهبود تجربه نام تجاری تا اطمینان از ایجاد اشتباه کاربران، میکرو تعامل، در ایجاد قابلیت استفاده قوی، بسیار طول می کشد.

 

چگونگی مشتری مداری در طراحی سایت

هنگامی که یک پیوند اعتماد بین یک شرکت و مشتریان در طراحی سایت خود برقرار می کنید، رابطه آنها را پیگیری می کنید. هنگامی که هر دو طرف با یکدیگر صحبت می کنند، چهره به چهره شما، برخی از قوی ترین این روابط را دریافت خواهید کرد. با این حال، در این دوره تکنولوژیکی، مردم از برنامه های موبایل، طراحی سایت ها و کیوسک های فروشگاه در جهت ارتباط با شرکت ها استفاده می کنند. این احساس احساس صمیمیت را به ما منتقل می کند و دیگر نیازی نیست که دیگر در بانک ها قدم بزنیم، اگر بخواهیم صورتحساب ها را پرداخت کنیم، یا به فروشگاه های فیزیکی برویم تا چیزی بخریم، زمانی که می توانیم همین کار را آنلاین در طراحی سایت انجام دهیم.

 یک طرح بد باعث وفاداری مشتری خواهد شد یک شرکت معمولا تمایل به ساخت یک سیستم دارد که به مشتریان آنلاین در طراحی سایت کمک می کند. با این حال، اغلب، زمانی که این سیستم به خوبی طراحی نشده است، اتفاق می افتد که ارتباط بین شرکت مذکور و مشتریان آن را آسیب می رساند. ادراک مردم تغییر کرده است و آنچه که مشتریان دیگر می گویند هنگام هدایت آنها مهم تر از شرکت هایی هستند که برای توجه خود فریاد می زنند.