اشتباهات مهم صفحه تماس با ما در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت 

یکی از موضوعات مهم در طراحی سایت وجود صفحه تماس با ما است معمولا صفحه اصلی سایت و یا صفحه معرفی محصولات مخصوصا صفحاتی که بیشترین خدمات طراحی سایت را معرفی می کنند مهمترین صفحات طراحی سایت هستند صفحه تماس با ما یکی از صفحات مهم دیگر در سایت است در حقیقت پل ارتباطی بین ما و مشتریان محسوب می شود. به دلیل اینکه این صفحه یکی از پر بازدید ترین صفحات طراحی سایت می باشد پس بنابراین می تواند یکی از بهترین صفحات برای جذب مشتری باشد ولی متاسفانه در طراحی سایت صفحه تماس با ما اشتباهاتی است که می تواند منجر به از دست دادن کاربر شود .

 

 

 

نبودن صفحه مجزا تماس با ما در طراحی سایت

اشتباهات معمول در صفحه تماس با ما در طراحی سایت این امکان وجود دارد که هنوز طراحی سایت هایی وجود دارند که صفحه تماس با ما ندارند خیلی از سایت ها وجود دارند که فقط به گذاشتن آیکون و شماره تماس خود در هدر و فوتر اکتفا می کنند. این در حالی است که سایت های موفق یک صفحه اختصاصی برای تماس با ما برای کاربران خود ایجاد می کنند. همین کار باعث ایجاد حس اعتماد کاربر نسبت به طراحی سایت می گردد.

 

عدم دسترسی آسان به صفحه تماس با ما در طراحی سایت

دسترسی آسان به صفحه تماس با ما یک امتیاز برای طراحی  سایت محسوب می گردد و باید جایگاه قرار گیری این صفحه مشخص باشد و کاربر نباید برای پیدا کردن شماره تماس یا آدرس شما در طراحی سایت دچار سردرگمی شود بهترین قسمت قرار دادن صفحه تماس با ما منو سایت می باشد. استراتژی محتوا در طراحی سایت چیست را مطالعه نمایید و اطلاعات خود را در رابطه با محتوا نویسی تکمیل نمایید.

 

 

نامناسب بودن فرم طراحی سایت

طراحی سایت درست و کار آمد کار آسان و راحتی نیست و نیاز به تجربه دارد در صورتی که ممکن است این کار آسان به نظر بیاید وجود فیلدهای ضروری ویا عدم وجود فیلدهای ضروری و طولانی شدن فرم از مهمترین عامل ومشکلات صفحه تماس با ما در طراحی سایت است. چرا که کاربر و بازدید کننده از سایت می خواهد از طریق فرم تماس با پیام خود را به شما برساند و اگر به این امکان دست نیابد ممکن است این کاربر را در آینده از دست بدهید.

بررسی نکردن فرم تماس با ما در طراحی سایت  

شاید این موضوع برای شما نیز پیش آمده باشد که وارد سایتی شده اید و فرم تماس با ما را پر کرده اید ولی در بازخورد هیچ گونه پاسخی دریافت نکرده اید این یعنی ایجاد عدم اعتماد و اعتبار برای طراحی سایت این بزرگترین اشتباه در طراحی سایت و ایجاد صفحه تماس با ما است که باعث از دست رفتن مشتریان سایت می شود. کاربرد فرم های تماس با ما در طراحی سایت ایجاد این فرم ها در طراحی سایت بسیار کار آمد و کاربر پسند است و را ه ارتباطی بین شما و مشتریانتان است پس سعی کنید این راه  ارتباطی را حذف کنید تا مشتریان وکاربران سایت خود را از دست ندهید.