اصول و قواعد مرتبط با طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

مینیمالیسم همیشه یکی از چیزهایی است که بیشتر به خود جلب می کنم که آیا در مورد طراحی داخلی، افراد، مد و یا طراحی سایت است. هنگامی که شما به دنبال اطلاعات هستید می توانید در اینترنت بگنجانید، ممکن است واقعا به دلیل جریان تبلیغات یا چیزهای مختلف طراح رنگارنگ و پیچیده ای که در هنگام مرور یک طراحی سایت برای پیدا کردن آنچه مهم تر از محتوای آن هستید، ناراحت شوید. "کمتر است" و این چیزی است که باید در هنگام طراحی یک چیز جدید برای پست کردن در اینترنت، بر روی یک طراح وب طراحی شود. همانطور که در هر دامنه حرفه ای دیگر، در طراحی سایت تمرین کامل می شود، مگر اینکه شما یک نابغه البته به همین دلیل، اگر کسی در مورد ظاهر طراحی سایت آینده خود مطمئن نیست، پس برای انجام آن، یک تحقیق جامع ضروری است.

من نمی توانم ایده های طراحی را ارائه دهم زیرا احتمالا این احتمالا مناسبی با همه چیزهایی که طراحان دارند در ذهن ندارند اما من می توانم به آنها کمک کنم تنها با چند نکته در مورد طراحی سایت های تمیز و مینیمال، که در آن محتوای چیزی است که خارج از آن است، پایان این مهمترین خروجی است که طراحی سایت میتواند داشته باشد. آيا ميدانستيد که طراحي مينيماليستي چندين دهه پيش در سوئيس به کار گرفته شده است که از طريق طراحي گرافيکي، موسيقي، ادبيات، نقاشي و در نهايت طراحي سایت به رسانه ها اعمال مي شود و حالا به نکات سعی کنید از اصل اطاعت کنید کمتر بیشتر است این اصل در مینیمالیسم ضروری است و بدون آن و این نوع طراحی قابل قبول نخواهد بود. شرکت سئو کار را که از بهترین مقالات وب سایت می باشد نیز مطالعه نمایید.

 

 

 

چگونگی تمرکز بر محتوای طراحی سایت

علاوه بر انتخاب محتوا در طراحی سایت شما با عاقلانه، شما همچنین باید توجه داشته باشید که چگونه این محتوای ارائه شده است. انتخاب فونت مناسب که به صورت بصری خوب ظاهر می شود اما در عین حال باعث ناراحت کردن طراحی سایت شما نمی شود بسیار مهم است. خوشبختانه اینترنت ارائه می دهد مجموعه ای از جالب و سرگرم کننده فونت برای شما برای استفاده. شما فقط باید برای صبر و حوصله از یک طراحی سایت و طراحی آن مناسب استفاده کنید. اجتناب از طراحی نفخ، با تعداد زیادی از عناصر که در واقع واقعا مورد نیاز وجود ندارد.

اگر چه شما می خواهید طراحی سایت خود را به بهترین و متفاوت از همه دیگران خارج از آن نگاه کنید و به این معنا نیست که شما باید آن را با عناصر غیر ضروری تزئین کنید. این همچنین برای محتوای شما در طراحی سایت شما اعمال می شود. از اطلاعات بیش از حد ارائه شده به روش های مختلف اجتناب کنید. بگو یک بار آنچه شما باید بگویم و اما آن را خوب بگویید.

 

 

 

نقش فضای سفید در طراحی سایت

این احتمالا یک تعریف غریب برای یک اصل است اما واقعا مهم است. فضای بیشتر فضای کمتری دارد و این چیزی است که واقعا در طراحی سایت کم طراحی شده است. نگران نباشید آن را ترک کنید، در عوض بر برخی از عناصر جالب تمرکز کنید که می توانند آن را در صورت لزوم پر کنند. فضای سفید باعث می شود کاربر محتوای آن را در طراحی سایت آسانتر کند و مطمئن هستم که این چیزی است که هر طراح به دنبال آن است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان!

 

از گرافیک با تاثیر قوی در طراحی سایت استفاده کنید

استفاده موثر از گرافیک در یک طراحی سایت تمیز گام دیگری برای برداشتن است. اگر شما بسیار هنرمند هستید و مشتاق هستید از گرافیک و تصاویر مختلف در طراحی سایت خود استفاده کنید، آن را عاقلانه انجام دهید. تمام ایده های خود را به یک یا دو گرافیک جمع آوری کنید و سپس در هنگام طراحی سایت از آن استفاده کنید. تصاویر مورد استفاده باید یک تاثیر بصری قوی داشته باشند، چه در مورد رنگ و چه پیامی که ارسال می کنند. و هنگامی که من می گویم تاثیر قوی من به معنی طیف رنگی از رنگ ها و ایده های جمع شده به گرافیک است که بر محتوای طراحی سایت شما تاثیر نمی گذارد. در نهایت به شما این است که آیا می خواهید از گرافیک در طراحی مینیمالیست خود استفاده کنید. رنگ منحصر به فرد نیز در صورتی که به نظر من عاقلانه استفاده شود، در طراحی سایت تأثیری قوی خواهد داشت.

 

 

کارایی بهتر قاب های منحصر به فرد در طراحی سایت

به منظور ایجاد علاقه بصری شما نیاز به کار بر روی جعبه درست است. ممکن است زمان بیشتری برای ایجاد یک قاب برای طراحی مینیمالیزاشته شود زیرا شما باید هنگام ایجاد سلسله مراتب در طراحی سایت توجه داشته باشید. قبل از ساخت قالب برای طراحی شما، شما باید تصمیم بگیرید که کدام محتوا ضروری است و نمی تواند اول از آن حذف شود، بنابراین اولویت بندی باید باشد. شما همچنین باید درباره هم ترازی فکر کنید و سپس تعادل خاصی را در طراحی سایت خود ایجاد کنید قابلیت استفاده از قاب ها در طراحی سایت است.

در نهایت این مهم ترین چیز است و چگونه کاربر نهایی هنگام مرور طراحی سایت شما احساس می کند. بله، باید ساده، شسته و ریز و شیک باشد، اما در عین حال نباید در مورد ناوبری نیز فراموش شود. سعی کنید نوآوری را در هنگام چرخش ناگهانی انجام دهید. افراد با استفاده از نوار بالا یا چپ به مرور هدایت می شوند و زمانی که آنها چیزی جدید را دیدار می کنند، گاهی اوقات در طراحی سایت گیج می شوند. این حقی است که در سنگ به دست می آید. هنگامی که مطمئن شوید ناوبری شما ساده است، پیش بروید و آن را در طراحی سایت خود قرار دهید. فقط به یاد داشته باشید که انواع مختلفی از کاربران وجود دارد و برخی از آنها ممکن است دوستانه نسبت به این نوع تغییرات باشد.

 

 

 

تاثیر رنگ ها و کنتراست در طراحی سایت

بعضی از طراحان به عنوان یک انتخاب برای طراحی مینیمالیستی خود به سیاه و سفید ساده یا سفید میپردازند. من می توانم هر رنگ رنگین کمان را می توان استفاده می شود تا زمانی که آن را بر محتوای شما در طراحی سایت تاثیر نمی گذارد. رنگ می تواند هر دو را انجام دهد و به محتویات خود توجه داشته باشید یا به مطالعه و تمرکز روی آن غیر ممکن باشد، بنابراین این یک انتخاب مهم در طراحی سایت است. قبل از تصمیم گیری در مورد رنگ، فکر کنید. هنگام اجرای طرح خود با رقبا بازی کنید. این می تواند به شما کمک کند بصری برخی از محتویات یا اطلاعاتی را که لازم دارید اشاره کنید و آن را آسانتر کنید.

اگر تصمیم به استفاده از فضای سفارشی بیشتری برای طراحی سایت حداقل رسایی داشته باشید، باید کنتراست را اضافه کنید. در نهایت به شما و تصور شما بستگی دارد که چگونه طراحی سایت خود را طراحی می کنید. اما من به شدت توصیه می کنم که شما از قوانین خاصی که قبلا ثابت شده اند موفقیت آمیز باشد اگر شما می خواهید یک طراحی خوب، به ویژه اگر شما هنوز مطمئن نیستید که چگونه شما می خواهید طراحی سایت خود را به پایان برسد. این ها بعضی نکات ضروری برای طراحی سایت منحصر به فرد بودند، اما من می دانم که من باید برخی از آنها را از دست بدهم، از این رو من با راهنمایی های بیشتری در پست های بعدی در آینده خواهم بود.

 

 

انیمیشن و اثرات آن در طراحی سایت

اما در زمینه انیمیشن این کشویی ها در طراحی سایت سریع هستند. من می توانم انیمیشن های خود را برای 300 میلی ثانیه به سرعت محو و در خارج از چشم انداز برآورد. اما هنگامی که تمرکز در جاهای دیگر حرکت می کند، آنها فقط متحرک می شوند، بنابراین زمانی که آنها قابل مشاهده هستند، در طراحی سایت لینک ها به خوبی احساس می کنند. این کلید یک انیمیشن منو کشویی است. این باید حس جادویی ما را در انیمیشن متحول کند، اما عنصر متحرک نیز باید بخشی از صفحه باشد. منوی کشویی کیفیت هر دو فرم و عملکرد را در نظر می گیرد. بله، باید نگاه خوبی داشته باشد، اما همچنین باید عملکرد خوبی داشته باشد و یک تجربه فوق العاده برای بازدید کننده در طراحی سایت ایجاد کند. این نکات هستند که من در کار طراحی من زندگی می کنند.

 

امنیت را در طراحی سایت ایجاد کنید

هنگامی که افراد برای کارت های اعتباری خود دسترسی پیدا می کنند، می خواهید آنها در طراحی سایت احساس امنیت کنند. اگر شما موفق به ارائه یک محیط امن به دنبال، فرم پرداخت کارت اعتباری شما فاجعه خواهد بود. مگر اینکه شهرت خوبی داشته باشید، مانند اپل و آمازون، می خواهید نشان دهید که مراقبت های زیادی از ایمنی مشتریان در طراحی سایت خود دارید. همه آنها بسیار ساده هستند تا به منو های کشویی خود با کد بسیار کم اضافه شوند. و اگر شما به دنبال نمونه های بیشتر در طراحی سایت از منوهای بزرگ نوش را زیرچشمی نگاه کردن از طریق بخش الهام بخش ما است.