آخرین روند طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

طراحی سایت از یک صفحه ساده ارائه اطلاعات خاص در اینترنت به طراحی فانتزی، با جزئیات پیچیده و برنامه های پیچیده رفته است؛ از این رو صنعت در حال دست زدن به نیازهای روزافزون تکنولوژی و روند در حال توسعه در طراحی سایت است. روند رو به زوال می رود، برخی از گرایش های قدیمی در یک جعبه پنهان می شوند، در حالی که دیگر گرایش های قدیمی به زندگی باز می گردد و در برخی موارد، برخی از انقلاب های کاملا جدید نشان می دهد که همه چیز را در طراحی سایت از بین می برد. به همین دلیل است که طراحان وب در سراسر جهان باید با آخرین روند طراحی سایت در ارتباط باشند، زیرا مشتری همواره از این درخواست می خواهد.

 

 تاثیر شبکه های اجتماعی در طراحی سایت

به عنوان مثال، نمی توانید دکمه های شبکه های اجتماعی را نادیده بگیرید. اینها نه چندان دور به عنوان یک روند ظاهر شدند، چرا که شبکه های اجتماعی در شبکه امروز بسیار در طراحی سایت محبوب هستند و نادیده گرفتن آنها به این معنی است که شما عملا بخشی از جمعیت نیستید. یا دیگر، شما به سادگی نمی توانید یک طراحی سازگار با طراحی سایت خود را برای تلفن های همراه و تبلت ها فراموش کنید. این قطعا یکی از جدیدترین روندهای است که نمیتوان آن را نادیده گرفت. پیش بینی می شود که به زودی اینترنت به تلفن همراه برمی گردد و اگر آینده از آن بخواهد.

طراح باید با آن در طراحی سایت کار کند. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم در مورد آخرین روند طراحی سایت در سال 2011 و روند جدید آینده سال جدید به شما بگویم. اگر فکر می کنید می توانید چیزی به این لیست اضافه کنید، خوشحال خواهیم شد که آن را بخوانید! هیچ نظم خاصی از روند ارائه شده وجود ندارد. هر روند مهم است و همه چیز بستگی به نوع طراحی سایت طراحی شده برای طراح دارد. نرم افزار های سایت ساز در طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

 

 نقش تایپوگرافی بزرگ و کوچک در طراحی سایت

با استفاده از تایپوگرافی در طراحی سایت اخیرا بسیار "مرسوم، مد روز" بوده و هنوز محو شده است. جایگزینی تایپوگرافی بزرگ و تایپوگرافی کوچک می تواند تاثیر قابل توجهی در طراحی سایت ایجاد کند حتی بدون استفاده از گرافیک های فانتزی. حداقل تلاش برای ایجاد تایپوگرافی که برای طراحی سایت شما نیاز دارید، برخی از وقت گرانبهای شما را نجات خواهد داد، به طرز شگفتانگیزی ایجاد یک طراحی کامل. البته این کار برای تمام انواع طراحی سایت ها کار نمی کند، اما شما ممکن است از تایپوگرافی چشمگیر در هدر ها، آرم ها یا پاورقی ها استفاده کنید. شما هرگز نمی دانید که چگونه این روند را دوست دارید و از آن در طراحی های بیشتر استفاده می کنید، در عین حال با ایده های جدید هم می آیند. با استفاده از فونت های فوق العاده و مخلوط کردن نامه های پررنگ و پیمایش تبدیل به یک روند شده و به راحتی کاربران را به طراحی سایت جذب می کند.

 

استفاده از تصاویر مناسب در طراحی سایت

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! درست مانند هدر ها و پانورام های بزرگ و قابل توجه، تصاویر و عکس ها در زمینه های مختلف به منظور جذب توجه بازدیدکنندگان در طراحی سایت استفاده می شود. ما در حال حاضر برخی از پست های مربوط به زمینه های عکس را می نویسیم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر آن را بررسی کنید و این بیشتر یا کمتر روند بسیار محبوب است که اخیرا در طراحی سایت استفاده می شود. مهمترین نکات را به یاد داشته باشید: فقط از عکس های با کیفیت بالا استفاده کنید و پس زمینه را با محتوای خود در طراحی سایت نگذارید.

 

 

دکمه های شبکه اجتماعی نباید در طراحی سایت نادیده گرفته شود

همانطور که قبلا ذکر کردم، شبکه های رسانه های اجتماعی طراحی سایت را فتح کرده اند. مردم به اشتراک می گذارند و اجتماعی می شوند و این چیزی است که زندگی در وب بزرگ است. از این رو حتی سعی نکنید که شامل آیکون های رسانه های اجتماعی و نه تنها محبوب ترین آن ها را فراموش کنید. افراد متفاوت هستند و شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد و به هیچ وجه صدمه به آنها نخواهد گذاشت تا همه افراد بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در طراحی سایت های مورد علاقه خود به اشتراک بگذارند. چیز دیگری که باید در نظر بگیرد طراحی آیکون های شبکه اجتماعی است. این همه به طراحی سایت طراح بستگی دارد که چقدر سرد و اصلی است. در مورد ایجاد صفحات شخصی در شبکه های اجتماعی فراموش نکنید. شانس بیشتری وجود دارد که افراد شما کسب و کار شما را از طراحی سایت خود پیدا کنند. این به عنوان یک نوک به جای یک روند به نظر می رسد، اما لازم به ذکر است.

 

طراحی سایت منحصر به فرد داشته باشید

این یک روند است که من در یک طراحی سایت پیدا کرده ام و به سادگی آن را دوست داشتم. این به نظر می رسد اصلی و بد بو است. البته، اگر شما قادر به ایجاد یک طراحی دست کشیده باشید، این است. من در جایی مطالعه کردم که این یک روند جدید در طراحی سایت است و من از دیدگاه زیباییشناسی موافقم. این به سادگی اصلی است برای دیدن طراحی دست کشیده شده دست، و من مطمئن هستم که مردم را تحت تاثیر قرار دادن آن را ببینید و آن را به یاد داشته باشید. اگر چه این یک روند جدید نیست، اما بسیاری از طراحان طراحی سایت از آن اجتناب می کنند. من فکر می کنم این یک راه عالی برای نزدیک شدن به طراحی شما است، با توجه به این واقعیت که لازم نیست که کامل باشد، اما قطعا یک لمس شخصی برای طراحی سایت خود اضافه خواهید کرد.

 

 

 

طرح بندی یک صفحه در طراحی سایت

این روند برای طراحی سایت های پروفایل شخصی مناسب تر است. این مانند کارت های کسب و کار دیجیتال است که در آن می توان مهمترین اطلاعات و ارتباطات خود را بدون ایجاد یک طراحی سایت فوق العاده ارائه داد که در نهایت نوعی بی فایده در این مورد است. همه چیز در مورد رفتن به مینیمالیستی است و اطلاعات را به روشنی ارائه می دهد، اما هنوز هم به شیوه ای ظریف است. اگر به فکر تنظیم یک پروفایل شخصی در طراحی سایت هستید، برای طرح بندی یک صفحه بروید.

سازگاری با دستگاه های صفحه لمسی در طراحی سایت علاوه بر فرمت موبایل که قبلا "قدیمی" برای طراحی سایت ها وجود دارد، لازم نیست که سازگاری با دستگاه های صفحه لمسی را فراموش کنید. با افزایش محبوبیت قرص ها و گوشی های هوشمند، نمی توانید فقط به تلفن همراه بروید و نسخه ای از طراحی سایت خود را برای صفحه نمایش های کوچکتر داشته باشید. به طور کلی طراحی باید قابل توجه باشد، اما همانطور که در یک صفحه کوچک دیده می شود، از این رو، با وضوح کوچک تر، اما حفظ جزئیات که شما می خواهید مردم را به تمرکز است.

 

 

HTML 5 و CSS3 در طراحی سایت

اگر چه طراحان زیادی وجود دارد که به سادگی افکار فلسفی را دوست دارند، اما به آرامی به HTML5 می آید. فلش سازگار با نسخه های تلفن همراه از طراحی سایت ها نیست و به عنوان کاربران اینترنت به تلفن های هوشمند و قرص مهاجرت می کنند، طراحان وب نیاز به پیدا کردن چگونگی رفع آن دارند و پاسخ آن ها به HTML5 است. این برنامه به طراحان طراحی سایت و توسعه دهندگان امکان می دهد طرح های خود را سریعتر ارائه دهند، در عین حال اطمینان از انعطاف پذیری و اتصال داده ها. CSS3 یک روند دیگر برای طراحی سایت است و توسعه دهندگان آن را ملاقات می کنند. شما می توانید طراحی سایت های با محتوا را با الزامات سبک وزن ایجاد کنید و صفحات تمیز و سریع بارگیری خواهید کرد و چه چیز دیگری می خواهید؟ Mastering CSS3 یکی دیگر از نیازهای شما برای طراحی بیشتر در طراحی سایت است.

نقش انیمیشن و 3D در طراحی سایت برای افزودن ادراک عمیق به طراحی سایت های شما، طراحی سه بعدی احتمالا بهترین گزینه است. بله، کار سختی برای انیمیشن و 3D است، اما هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، می توانید مطمئن باشید که طراحی سایت شما خاص و منحصر به فرد خواهد بود. کاربران طراحی سایت هایی را که "از جعبه فکر می کنند" قدردانی می کنند و این چیزی را که هیچ طراحی سایتی از آن ندارند، قدردانی می کنند.

 

 

انتخاب تصایر مناسب در طراحی سایت

تصمیم گیری در مورد یک عکس برای عکس شما یکی از اولین انتخاب ها در طول راه طراحی سایت است. آیا شما با پاپ رنگ پر جنب و جوش می روید؟ یا صدای خاموش تر از یک عکس سیاه و سفید؟ پاسخ بستگی به خلق و خوی طراحی سایت شما و پیام شما در حال تلاش برای انتقال است. از عکس های رنگی برای نشان دادن زندگی، حرکت و مناظر زیبا استفاده کنید. عکس های سیاه و سفید می توانند راهی چشمگیر برای نمایش مردم یا فریم های دیگر باشند. همچنین در مورد اینکه چگونه پس زمینه عکس ممکن است روشن باشد، فکر کنید. شما می توانید یک عکس رنگی را خنثی کنید، آن را یکنواخت کنید یا با استفاده از sepia برای ایجاد یک پس زمینه با کیفیت بالا با کنتراست رنگ کمتر در طراحی سایت استفاده کنید. این نوع از جلوه های رنگی اجازه می دهد که یک تصویر به پس زمینه بیشتر برسد و ممکن است متن را اضافه کند. آنها هر چند، احساس متفاوت از سیاه و سفید در طراحی سایت دارند. وقتی تصمیم به استفاده از عکس یکنواخت دارید، در مورد رنگ با توجه به زمینه ظریف فکر کنید و معانی رنگ را در طراحی سایت در نظر بگیرید.