طراحی سایت قانونمند داشته باشید

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

مهمترین کاربرد برای حکومت سوم در طراحی سایت چیزی است که در بالا از پیمایش ظاهر می شود. این ورودی به یک صفحه طراحی سایت به طور معمول حاوی چندین عنصر کلیدی است و لوگو یا هدر، ناوبری و تصویر یا اطلاعات اولیه قرار دادن این موارد در حقیقت کلیدی مکان های سوم برای بیشترین تأثیر. سپس درباره اینکه چگونه کاربران از طریق صفحه شما پیمایش می کنند، فکر کنید. آیا نقاط توقف طبیعی در امتداد مسیری که باید حاکمیت سوم را در طراحی سایت متمرکز کرده باشند وجود دارد؟ مفهوم حکومت سوم در صفحات اصلی مهم است. این جایی است که کاربران نخستین تصور یک طراحی سایت را ایجاد می کنند و تصمیم می گیرند.

که آیا طراحی سایت برای آنها مفید است یا خیر حکومت سوم به درجه کمتری در صفحات محتوا مهم است، اما همچنان برای ارزش کلی زیبایی شناخته می شود. قانون سوم معمولا برای ایجاد حس مکان برای اخبار و طراحی سایت های تبلیغ شده استفاده می شود. اغلب، تبلیغات بنر در کنار گرید بالا در سومین صفحه نمایش زیر هدر افقی ظاهر می شود. نوارهای ترکیبی و تبلیغات نوار کناری اغلب در راستای شبکه خط راست در طراحی سایت قرار دارند. این پیکربندی رایج برای هدایت چشم به تبلیغات پرداخت شده طراحی شده و همچنین تا حدودی جدا از محتوای طراحی سایت است.

 

 

مهم ترین کاربرد حکومت سوم در طراحی سایت

یکی از مهمترین کاربردهای حکومت سوم، عکاسی و تصویربرداری است. نحوه تصویر سازی قاب می تواند به چشم یک عکس کمک کند یا اجازه ندهد آن را در طراحی سایت نادیده بگیرد. عکاسان اغلب با حکومت سوم در نظر می گیرند. یک عکاس سعی خواهد کرد تا یک پرتره تمرکز کند به طوری که چشم یک فرد در کنار یک خط مشی خط سوم در طراحی سایت قرار می گیرد. همان قانون اغلب توسط استفاده می شود. با استفاده از قواعد سوم برای تصاویر نیز می توان با استفاده از فضاهای باز و اشیاء هدایت حرکت کرد.

شبکه در طراخی سایت همچنین به ایجاد حس تعادل و هماهنگی طبیعی کمک می کند. فکر کنید که چگونه یک تصویر در شبکه می افتد و از جایی که افق چشم انداز یا آسمان در یک تصویر ظاهر می شود سومین پیشنهاد می شود تا جایی که در طراخی سایت فضای مرده در تصویر باشد از فضای بیش از حد در نزدیکی تقاطع های سه گانه احتیاط کنید.

 

 

ضرورت پیاده سازی قانون سوم در طراحی سایت

ایجاد یک قانون سومین شبکه برای استفاده از پروژه طراحی سایت بعدی شما بسیار ساده است. بیشتر نرم افزار ویرایش عکس دارای یک قالب داخلی است و یا شما می توانید بر روی کاغذ نقاشی کنید. در اینجا چند پیشنهاد برای شروع وجود دارد. بر روی کاغذ، قرعه کشی چیزی شبیه به هیئت مدیره روی تصویر خود را به طوری که هر یک از نه بلوک یک اندازه است. هنگام ایجاد طرح، اطمینان حاصل کنید که نسبت ابعاد طراحی سایت شما در ذهن داشته باشید. شما همچنین می توانید حکومت سوم را دقیقا با انجام ریاضی با دست انجام دهید. این کار برای طراحی جدید و یا طراحی سایت های موجود کار می کند. شروع با عرض و عمق اندازه صفحه نمایش شما می خواهید برای بهینه سازی برای قانون سوم است. عرض و ارتفاع را به 3 تقسیم کنید. این به شما اندازه هر بلوک را می دهد. به عنوان مثال یک طراحی سایت  تقسیم می شود که سه برابر با سه برابر است.

 

 

ایجاد شبکه در طراحی سایت

در ویرایش نرم افزار مانند ، می توانید از ابزار برش در طراحی سایت استفاده کنید یا یک شبکه سفارشی ایجاد کنید. برای ایجاد یک شبکه سفارشی، منوی تنظیمات را باز کنید و گزینه راهنماهای، شبکه و برش را انتخاب کنید. در گزینه را هر درصد و را به  تغییر دهید. شبکه را روی یا خاموش در طراحی سایت قرار دهید تا تصویر را با استفاده از همپوشانی کند. این شبکه قابل چاپ نیست این فقط یک راهنمای روی صفحه در طراحی سایت است. استفاده از ابزار برش در طراحی سایت در نسخه های جدید تر فتوشاپ، ابزار برش با استفاده از یک قانون سومین شبکه در طراحی سایت باز می شود.

با استفاده از تنظیمات محصول خودکار، طراح می تواند دقیقا همانطور که یک تصویر به نظر می رسد با استفاده از اصل سنی قدیمی ببیند. مفهوم UI در طراحی سایت در آگوست 2011اداره این حق اختراع را تحت یک برنامه کاربردی در طراحی سایت که توسط مایکروسافت تصویب شد، به طوری که کاملا انتزاعی است رکت بصری برای بازخورد رابط کاربر. گزیده ای از سند، که یک توصیف انتزاعی از رابط است، به طور مستقیم در ویژگی های در طراحی سایت اشاره می کند.

 

 

اثرات ثبت اختراع UI مترو در طراحی سایت

"یک جنبه از رابط کاربر، که بازخورد بصری را در پاسخ به ورودی داده های ساخته شده توسط کاربر در طراحی سایت فراهم می کند. به عنوان مثال، لبه های صفحه را می توان برای ایجاد جلوه های نکات بصری برای کاربر استفاده کرد، نشان می دهد که به عنوان مثال به پایان لیست اسکرول در طراحی سایت رسیده است. مثال دیگر چنین بازخوردی این است که برخی از عناصر رابط موازی می توانند به طور جداگانه و با سرعت متفاوت در پاسخ به اعمال کاربر جابجا شوند. مثال دیگر شبیه سازی اینرسی در هنگام حرکت عناصر رابط کاربری است که برای ارائه یک نگاه طبیعی تر به ورودی لمسی استفاده می شود. ترکیب های مختلف این ویژگی ها در طراحی سایت شرح داده شده است.

تایید ثبت اختراع بسیار مهم و دلپذیر به مایکروسافت است. در واقع، در آینده ای نزدیک، رابط کاربری محصولات اصلی این شرکت به نوعی بر اساس این مفهوم خواهد بود. اینها ویندوز فون، ایکس باکس و ویندوز 8 هستند. علاوه بر این، محافظت بیشتری در برابر عناصر که توسط رقبا در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد، فراهم می کند. به عنوان مثال، گوگل در حال حاضر بارها چندین عنصر را کپی کرده است.

 

 

نمونه هایی از سبک UI مترو در طراحی سایت

ما چند طراحی سایت را با طرح مترو سبک برای الهام شما جمع آوری کرده ایم. برای بسیاری از آنها، ویژگی های مترو در شبکه کاشی شناسایی می شوند، اما ما به طراحی سایت های الهام بخش دیگری از جنبه های مهم دیگر نظیر نوع، انتخاب تصاویر و نماد نقاشی نگاه می کنیم. به نظر من، مایکروسافت یک طراحی بسیار جالب ایجاد کرده است. ما می توانیم در مورد بسیاری از جوانب مثبت، و در مورد چند متعدد، اما حداقل آن را یک مفهوم جالب است. و مهمتر از همه، سیستم عامل مایکروسافت در طراحی سایت دارای چهره ای خاص است که در بازار نشان می دهد.

همچنین باید در نظر داشت که سیستم بسیار جوان است و به طور فعال رشد می کند. بنابراین، در حال حاضر، بحث در مورد جزئیات کوچک رابط نیست، آنها ممکن است به خوبی در آینده در طراحی سایت تغییر یافته است ویندوز مفهوم UI مترو داشبورد حالت روز ویندوز 8 ویندوز 8 حالت شب مترو وب مترو فرم سبک مترو آزمایش با مترو نمونه کارها شخصی تم مجله اجتماعی پاسخگو ماتریکس پاسخگو تم وردپرس ویندوز فون انگلیسی

 

 

 

ضرورت استفاده از تصاویر زوم شده در طراحی سایت

مهم است که در تصاویر، به ویژه در اندازه های بزرگ، در سطوح مختلف زوم نگاه کنید. چهره عمل صحنه در عکس چگونه باید باشد؟ آیا رویکرد طراحی سایت به صورت خود و یا ظریف تر است؟ تصاویر بزرگ، نزدیک می تواند جسورانه و جذاب باشد. برعکس، آنها همچنین می توانند ارعاب و غرور باشند. تصاویر کوچک و دور، می توانند یک صحنه را در طراحی سایت تنظیم کنند و یک تصویر کلی یا کلی کلی را به تصویر بکشند. خطر این امر این است که تصاویری که در پس زمینه خیلی زیاد تنظیم شده اند، ممکن است تاکید نداشته باشند و در صفحه های کوچکتر به ویژه در دستگاه های تلفن همراه کشف شوند.

با قرار دادن و طراحی سایت، با تصاویری که به سمت بالا و پایین می روند، آزمایش کنید. همچنین در نظر بگیرید که بخشی از یک تصویر در بالای پیمایش برای اکثر کاربران ظاهر می شود. سعی کنید از مکان های عجیب و غریب در طراحی سایت جلوگیری کنید که می تواند موضوع عکس ها را از بین ببرد از دست رفته پاها یا بازوها در مفاصل یا عکس را بدون در نظر گرفتن حرکت ماوس سخت می سازد. اگر عناصر کلیدی یک تصویر را از دست ندهید، ممکن است کمی کاهش یابد. اگر چهره ها یا بخش های کلیدی یک عکس دشوار است در طراحی سایت برای تشخیص، بزرگنمایی کنید شرکت طراحی سایت در گرگان را نیز مطالعه نمایید.

 

 

تایپوگرافی و نقش آن در طراحی سایت

چندین راه برای انتخاب با متن در تصاویر بزرگ وجود دارد و متن در عکس، متن در کنار عکس و متن به عکس یکپارچه شده است. قرار دادن و استفاده از متن با پس زمینه عکس کلید است. شما به بخش های مهم تصویر در طراحی سایت نیاز دارید که قابل مشاهده و متن قابل خواندن باشد. به دنبال "فضاهای مرده" باشید که در تصویر هیچ چیزی اتفاق نمی افتد تا متن را برای علامت گذاری قرار دهید که در بالای عکس پس زمینه در طراحی سایت قرار دارد. همچنین سعی کنید عنصری از کنتراست را با رنگ نوع ایجاد کنید تا توجه کاربران را جلب کند. یکی دیگر از گزینه ها این است که جعبه رنگی برای متن را در قسمت مشخصی از عکس در طراحی سایت ایجاد کنید.

گاهی اوقات این عکس برای پنهان کردن بسیار مهم است. متن بالا، زیر یا در هر طرف تصویر قرار دهید. این به عکس و متن "اتاق نفس کشیدن" می دهد و عکس را به نمایش می گذارد در حالی که متن خود را به جای خود قرار می دهد. سخت ترین روش این است که ادغام متن را در تصویر خود در طراحی سایت قرار دهید. این می تواند در طول عکسبرداری برای یک نگاه طبیعی تر و یا با استفاده از نرم افزار ویرایش عکس اضافه شده به تصویر. متن که بخشی از تصویر می شود، نباید مجبور یا سرگردان باشد. سعی کنید تا زمانی که از این تکنیک استفاده می کنید، ترفندهای تصویر و متن را تا حد امکان در طراحی سایت کم کنید.