نکات مهم هنگام تغیر قالب وردپرس طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

اگر در طراحی سایت خود از قالب ورد پرس استفاده کرده اید واز قالب طراحی سایت خود خسته شده اید و به فکر تغیرات هستید بی شک با مشکلاتی مواجه خواهید شد با توجه به این نکته که درسته شما هنگام تغیرات با چند کلیک ساده می توانید این کار را انجام دهید اما نکته مهم که باید هنگام تغیرات مد نظر داشته باشید که هنگام مواجه شدن با آن مشکل کار تغیرات سایت خود را بی عیب و نقص انجام دهید. ما در این مقاله به مواردی که شما باید در طراحی سایت و تغییر قالب ورد پرس به آن توجه کنید اشاره می کنیم.

 

 

کنار نگذاشتن قالب فعلی طراحی سایت

حتما قالب فعلی طراحی سایت شما دارای کدهایی است که برای تنظیمات تم نوشته اید برای تغیرات در طراحی سایت و قالب ورد پرس حتما این کدها را در نظر بگیرید. حامی بودن فایل های قبلی طراحی سایت شما درابتدا باید یک بک آپ کلی از سایت قبلی خود داشته باشید اینکار باعث می شود شما هیچ فایلی را هنگام تغیرات و طراحی سایت از دست ندهید. همه پلاگین وفایل ها ودیتا بیس ها را دارید.

 

هنگام تغیر قالب وردپرس فعال کردن حالت تعمیر طراحی سایت

فعال کردن حالت تعمیر این امکان را به طراحی سایت شما می دهد که کاربر هنگام باز کردن سایت شما با پیام مناسب مواجه گردد. این قابلیت می تواند برای تمام صفحات باشد ورد پرس پلاگینی دارد که شما با استفاده از این پلاگین می توانید این حالت را در هنگام تغیر قالب وردپرس وطراحی سایت خود فعال کنید وحتی می توانید پیغامی را که به کاربر نمایش داده می شود سفارشی  کنید در این هنگام فقط مدیران طراحی سایت سایت را می بینند وکاربران با پیغام مواجه می شوند.

 

 

تست کردن پلاگین هنگام تغیر قالب وردپرس طراحی سایت

زمانی که شما تغیرات را انجام داده اید وتم خودرا فعال می کنید باید اطمینال خاطر پیدا کنید که پلاگین هایی که در تم قبلی فعال بوده اند در تم جدید طراحی سایت نیز به درستی کار می کنند.خرین مرحله در طراحی سایت با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه کردیم و نکات مهم که  به آن اشاره کردیم اگر شما تصمیم به تغیر قالب وردپرس طراحی سایت خود دارید با رعایت نکات بالا بی شک در تغیرات ورد پرس وطراحی سایت خود موفق عمل کرده اید.

 

تست کردن پلاگین ها در مرورگرهای مختلف طراحی سایت

آخرین مرحله در تغیرات قالب وردپرس وطراحی سایت ،شما باید تم خود را در مرورگرهای مختلف چک کنید واگر در مرورگرهای مختلف به درستی کار کند دیگر زمان آن فرا رسیده که حالت تعمیر را از روی سایت خود بردارید و طراحی سایت رابرای دسترسی کاربران باز بگذارید توجه داشته باشید که طراحی سایت شما معرف حرفه ی شماست.