طراحی سایت شما معرف حرفه ی شماست

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

وقتی مردم از من می خواهند اهمیت طراحی سایت را توضیح دهند و اغلب آن ها را با پوشش جلویی یک کتاب مقایسه می کنم. همان طور که با یک کتاب شما اغلب محتویات داخل جلد را در طراحی سایت قضاوت می کنید و آگاهانه یا قصد دارید یا نه. همین امر در مورد طراحی سایت چه کسی قصد دارد یا نه  قبلا در طراحی سایت خود بدون خواندن یک چیز واحد تصمیم گرفته است و این به خاطر طراحی سایت شماست. من فکر نمی کنم که دیگر نیازمند توضیح اهمیت طراحی سایت خوب باشم و اما در مورد آن بیشتر توضیح خواهم داد.

بگو طراحی سایت شما کثیف و کسل کننده است و این دو ویژگی در حال حاضر اولین دو صفات است که کسی با نام تجاری شما و با محصول شما مرتبط است. شما قطعا این را نمی خواهید و به احتمال زیاد، احتمالا این برگه را با طراحی سایت تان بسته می کنید و به یک طراحی سایت طراحی شده بهتر حرکت می کنید. چه کسی ممکن است یکی از رقبای شما باشد؟ بنابراین طراحی سایت شما درباره شما چیست؟ خوب خواندن را ادامه دهید تا متوجه شوید.

 

 

انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت

رنگ چیزی است که همیشه یکی از روش های اصلی ارتباط بصری در طراحی سایت است. هر کس به لحاظ رنگی از پیش تعیین شده است و همه ما رنگ های مختلف را با احساسات، صنایع و مفاهیم مختلف مرتبط می کنیم و چه اینکه ما آگاهانه آن را درک می کنیم یا خیر. اشتباه بسیاری از مردم باعث شده است و با نام تجاری طراحی سایت خود را در رنگ اشتباه است. پس از همه و اگر انتخاب رنگ شما مردم را اشتباه بگیرد، آنگاه آن ها را به چنگ نمی اندازند تا چیزها را در طراحی سایت شکل دهند. در عوض یا فرض می کنند که شما به اندازه کافی حرفه ای نیستید و به اندازه کافی آگاه نیستید تا یک رنگ متناسب را در طراحی سایت انتخاب کنید.

در زیر برخی از نمونه های انتخاب رنگ ها و آنچه آنها معمولا به عنوان تفسیر می شوند. آبی رنگ معمولا توسط مارک های شرکت های تجاری مانند بانک ها و وکلا در طراحی سایت استفاده می شود. همچنین اغلب توسط جواهرات استفاده می شود. همچنین می تواند بر اساس مارک های سفر به دلیل رنگ اقیانوس گره خورده باشد. سبز اغلب توسط مارک های طبیعت و علامت های تجاری استفاده می شود بلکه برای نشان دادن پول به ویژه در ایالات متحده آمریکا در طراحی سایت استفاده می شود.

 

 

رنگ قرمز در طراحی سایت

قرمز خطر در بسیاری از فرهنگ ها مانند بدهی بلکه شور و عاشقانه است برای اثر عاشقانه و زنانه در طراحی سایت استفاده می شود. همچنین می تواند برای مارک های مادرانه و مارک های کودکان استفاده شود. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان زرد یک رنگ شاد است که اغلب برای مارک های کودکان و یا شرکت تعطیلات به دلیل وابستگی آن به نور خورشید در طراحی سایت استفاده می شود.

 

 

استفاده از طرح عالی در طراحی سایت

طرح خود را در طراحی سایت خود نیز در نظر بگیرید. آیا شما از یک طرح ساده، مدرن یا یک قالب مجله به سبک وبلاگ استفاده می کنید؟ این ها ارتباطات بسیار متنوعی را برای بازدید کننده شما در طراحی سایت برقرار می کنند برای مثال اگر واضح است که شما یک محصول را می فروشید، احتمال بیشتری برای فروش آن وجود دارد و ممکن است بخواهید اطمینان حاصل کنید که طراحی سایت شما به بازدیدکنندگان جدید در این جهت اشاره دارد. اگر محصول شما بر روی صفحه اصلی شما نمایش داده نمی شود، اولین بار بازدید کننده می داند که حتی وجود دارد؟ اگر وبلاگ شما یک طراحی سایتی شخصی است و همه چیز در مورد شماست مطمئن شوید که این نیز آشکار است و یک طرح را انتخاب کنید که به شما اجازه می دهد چندین پست و عکس را نشان دهید. مانند یک دفترچه خاطرات.

 

 

نوع عکس های استفاده شده در طراحی سایت

آیا شما در طراحی سایت خود عکس دارید؟ اگر چنین است و فکر می کنم در مورد نوع عکس هایی که شما استفاده می کنید و آنچه که در مورد کسب و کار شما می گوید. در حالی که عکس های سهام بسیار آسان است و به راحتی قابل دسترسی هستند، عکس های سهام معمولا از شرکت های بزرگ و یا حرفه ای در طراحی سایت استفاده می کنند. چه عالی است اگر این چیزی است که شما بعد از آن هستید! با این حال اگر شما یک طراحی سایت شخصی تر و یا نام تجاری دمدمی و با استفاده از عکس های سهام ممکن است راه مناسب بصری ارتباط با شما مشتری نیست. سعی کنید در طراحی سایت به جای استخدام یک عکاس آزاد یا طراح گرافیک برای ایجاد برخی از تصاویر اصلی برای شما.

 

 

مخاطبان شما در طراحی سایت چه کسانی هستند؟

این یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت است که من بسیاری از مردم را فراموش کرده ام. این نوک من فکر می کنم برای طراحی سایت های تجارت الکترونیک و فروشگاه های آنلاین بسیار مهم است زیرا زمانی که مردم با پول ازدواج می کنند، می دانند که طراحی سایت شما امن است و شما واقعی، امن و قانونی هستید. به همین دلیل هر طراحی سایت باید شامل مخاطبین حرفه ای شما (یعنی آرم پرداخت هایی که قبول می کنید، هر گواهی تأیید شده ای داشته باشید) و همه موارد مهم که کسی را راحت قرار می دهد. بدون این اطلاعات شما چیزی منفی نمی دهید و اما شما در طراحی سایت قمار می گیرید. واقعیت این است که اگر شما یک فروشنده تجارت الکترونیک هستید، شما این را در آنجا خواهید داشت. برای آژانس ها و افرادی که خدمات ارائه می دهند، شما باید از مشتریان و مشتریان گذشته خود در طراحی سایت خود استفاده کنید. معرفی ابزار های آنالیز طراحی سایت را که از بهترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

قابلیت ریسپانسیو در طراحی سایت

اگر می دانید که طراحی سایت شما اغلب بر روی دستگاه های تلفن همراه مشاهده می شود (که می تواند یک تلفن یا رایانه لوحی باشد)، شما همچنین باید طراحی سایت خود را برای استفاده از تلفن همراه نیز بهینه سازی کنید. بسیاری از تم های وردپرس اکنون دارای نسخه موبایل و نسخه های وب هستند که به طور کامل شامل می شوند و به طوری که ممکن است ساده ترین راه برای به دست آوردن این موضوع به سادگی با به روز رسانی تم شما باشد. کلید تغییر دادن طراحی سایت شما برای استفاده از تلفن همراه این است که چیزها را برای دستگاه تلفن همراه بسیار ساده تر کنید و سعی کنید تصاویر را کوچک نگه دارید و طرح را آسان برای کشف کنید. پس از همه کاوش در یک طراحی سایت بر روی گوشی یا رایانه لوحی خود یک تجربه کاملا متفاوت است. اگر از یک تم برای وبلاگ خود استفاده نکنید، پس فقط از طراح خود بخواهید که به شما کمک کند، بیشتر برای طراحی سایت راحت تر طراحی شده برای موبایل!

 

 

آیا می توانید از سبک تخت در طراحی سایت بهره مند شوید؟

طراحی تخت یک مفهوم که بسیاری از سالها پیش در طراحی سایت طراحی شده است باز گشتن است. با طراحی های جدید و طراحی سایت های جدید که با طرح طراحی مسطح طراحی شده اند، این روند تقریبا در همه جا ظاهر می شود، هم در طراحی سایت ها و هم در طراحی برنامه. محبوبیت آن توسط نسخه های ویندوز 8 و طراحی جدید گوگل، که شامل زیبایی شناسی کاملا صاف است، محبوب تر شده است. و سایر طراحی سایت های محبوب نیز از این موضوع استفاده می کنند. آیا می توانید آن را برای پروژه طراحی سایت خود کار کنید؟ آیا این طرح طراحی ساده تر برای شما کار می کند؟ طراحی تخت می تواند هر دو زیبا و جذاب باشد. بدون افزودن زيباترين لوازم تزئيني، مي تواند راهي ساده براي ارتباط با پيام يا ترويج يک محصول يا ايده در طراحی سایت باشد. وقت آن است تا قبل از وقوع موج جدید بعدی، روند را وارد کنید.

 

 

منظور از طراحی سایت تخت چیست؟

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان!  پس پروژه طراحی سایت تخت یک روش است که از هیچ اثری اضافی برای ایجاد یک طرح که شامل هیچ ویژگی سه بعدی نیست استفاده نمی کند. سایه های سایه، خطوط، منبت کاری، شیب ها یا ابزارهای دیگر استفاده می شود که باعث می شود عناصر خارج از صفحه نمایش یا عمق بیشتری در طراحی سایت اضافه شود. عناصر آیکن و UI شفاف و بدون لبه و سایه های پر شده است. طراحی تخت فقط این است و مسطح. طراحی سایت تخت به طور کامل بدون اثرات نیست، فقط اضافی اضافه شده برای ایجاد عمق و ابعاد مصنوعی وجود ندارد. حتی طرح های بیشتر به دسته "تقریبا مسطح" می افتند، جایی که نگاه کلی و مفهوم آن، اثرات بسیار کمی در طراحی سایت دارد.