عوامل ترغیب کاربران به بازدید از طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طرای سایت تهران  شرکت طراحی سایت

اگر شما قادر باشید بازدید کنندگان از طراحی سایت را به انجام بعضی خواسته های خود ترغیب کنید این یک قدرت است. ایجاد یک مسیر برای کاربر از اهمیت بالایی برخوردار است. چگونه سایت را سئو کنیم از مقالات کاربردی وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز وب سایت پیشنهاد می کنیم.

 

واسط محتوا در طراحی سایت

استفاده از واسط محتوا در طراحی سایت تاثیر زیادی در نگه داشتن کاربر در سایت دارد در تحقیقات به عمل آمده نشان داده شده که استفاده از واسط محتوا می تواند به تعامل بیشتر کاربر و رسانه کمک کند. استفاده از واسط غنی شده مانند فیلم و عکس و صوت و تصویر در نگه داشتن کاربر در طراحی سایت بی تاثیر نخواهد بود.

 

 

ایجاد تصمیم گیری صحیح در طراحی سایت

اگر تعداد گزینه های پیش روی یک کاربر در طراحی سایت بیشتر باشد احتمال اینکه کاربر در تصمیم گیری بر سر دوراهی قرار بگیرد بسیار زیاد است. اگر شما دارای وب سایت شلوغی هستید نرخ پرش در این صورت از طراحی سایت شما بیشتر خواهد شد و بهتر است از شلوغی وب سایت تا حد امکان بپرهیزید.

 

اهمیت قالب نوشتاری در طراحی سایت

پژوهش ها وتحقیقات نشان داده که کاربران و بازدیدکنندگان طراحی سایت اکثرا دوست دارند متن های با عرض کوتاه را بخوانند پس نتیجه اینکه در طراحی سایت خود سعی کنید اگر می خواهید متنی را نگارش کنید عرض صفحه را به ستون های کوتاه تبدیل کنید و سپس به نگارش در آن ستون بپردازید. تا نتایج بهتری رابدست آورید. همچنین در ستون نگارش خود از تصاویر و عکس ها استفاده کنید در تحقیقات به عمل آمده نشان داده شده است که  همیشه عکس ها از تصاویر کارایی تر است البته نکته مهم قابل تامل انتخاب متن و چگونگی نگارش آن است که باید بادقت زیاد این کار انجام شود.

 

 

مبهوت کردن کاربران در طراحی سایت

اگر تصمیم دارید یک قسمت از طراحی سایت شما بیشتر مورد توجه قرار بگیرد سعی کنید از علایم و روشهای اشاره به آن صفحه استفاده کنید. یکی از آسان ترین روش ها استفاده از علامت فلش به آن صفحه است یا قراردادن عکس یا تصویری که توجه فرد به آن صفحه بیشتر شود. استفاده از علایم  توجه کاربر را در استفاده از صفحه مورد نظر طراحی سایت شما بیشتر خواهد  کرد.

 

استفاده از رویدادها در طراحی سایت

چگونه استفاده کردن از رویدادها در چینش و چگونگی ارائه محصولات تاثیر بسیار خوبی دارد به عنوان مثال اگر فصل بهار است مناسب با رنگ فصل به چینش محصولات بپردازید وحتی می توانید در رنگ بندی طراحی سایت و محصولات از مناسبت ها استفاده کنید و به این ترتیب میزان توجه کاربران و ماندگاری کاربران رادر صفحه سایت خود به میزان قابل توجه بالا ببرید.