چه زمانی سئو طراحی سایت نتایج خوبی خلق می کند

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

خیلی از کسانی که تقریبا طراحی سایت خود را سئو کرده اند و به قول خودشان تمام اصول سئو را به کار برده اند ولی به قول خودشان هیچ فایده ای نداشته است همانطور که قبلا گفتیم سئو معیارها و الگوریتم های زیادی دارد. مهمترین موتورهای جستجو اینترنتی گوگل است ولی باتوجه به این موضوع که هروز الگوریتم های جدید را ارائه می کند از این بابت اصول سئو دائم در حال تغیر است و سئو سایت یک شبه اتفاق نمی افتد اگر سئو کاری از سئو طراحی سایت خود با روند نتیجه سریع سخن گفت شک نکنید از ترفند کلاه سیاه استفاده می کند که نتایج موقتی را در بر دارد. شما زمانی می توانید انتظار داشته باشید سئو نتایج خوب خلق می کند که تمام اصول آن به طور منظم بروی طراحی سایت خود پیاده کرده  باشید. اگر طراحی سایت اصول اولیه سئو را رعایت نکند قطعا رو به نابودی خواهد رفت.

 

 

زمان سئو طراحی سایت

هیچ کس نمی تواند زمان مشخصی را برای سئو طراحی سایت مشخص کند و شاید این سوال خیلی از کاربران باشد که بخواهند از زمان دقیق سئو مطلع شوند باید در جواب گفت زمان در سئو کاملا تقریبی است و ممکن است خیلی از اتفاقات پیش بینی نشده مثل تغیرات الگوریتم گوگل ومورد حمله قرار گرفتن یک طراحی سایت و ترفندهای کلاه سیاه رقبا همه می توانند نتایج نا مطلوب  به بار بیاورند.

 

بدست آوردن نتایج مطلوب در طراحی سایت

در بدست آوردن نتایج مطلوب طراحی سایت بهتر است شما یک چک لیست داشته باشید تا از هر مورد یک نکته را یاداشت کنید وبرای بهبود سئو طراحی سایت خود ازآن استفاده کنید اگر شما زمان کافی برای انجام این کار را ندارید پیشنهاد ما به شما این است که سئو طراحی سایت خود را به یک تیم یا شخص متخصص بسپارید برقراری توازن در صفحات طراحی سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

 

اصول بهینه سازی طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

  • سئو درون صفحه ای یا داخلی در طراحی سایت

به تمام کارهایی که بروی محتوای یک طراحی سایت انجام می شود تا از دید موتورهای جستجو گر محبوب باشد. به این گونه سئو اکثرا سئو محتوا نیز می گویند. که شامل آنالیز وتعین کلمات کلیدی و نوشتن محتوا کاربر پسند و لینک سازی داخل محتوا و تمام کارهایی که بروی محتوا انجام می شود وتمام کارهایی که بروی محتوا انجام می شود. به عبارتی تمام تکنیک هایی که داخل طراحی سایت برای بهبود سئو طراحی سایت صورت می گیرد.

 

  • سئو برون صفحه ای یا خارجی در طراحی سایت

به تمام تکنیک هایی که خارج از صفحه طراحی سایت صورت می گیرد برای بهبود سئو سایت، گفته می شود. مانند تبلیغات، لینک دهی خارجی، فعالیت در شبکه های اجتماعی همه را می توان جزءسئو خارجی محسوب کرد.

 

  • سئو تکنیکال در طراحی سایت

رعایت تکنیک ها در کد نویسی و برنامه نویسی سایت را سئو تکنیکال می گویند که اغلب سئو تکنیکال در طراحی سایت نادیده گرفته می شود در صورتی که بخش مهم از پایه سئو است که بدون آن سئوسایت لنگ می ماند. تمام تکنیک های سئو راباید به طور همزمان به کار گرفت تا نتایج بهتری در سئو طراحی سایت بدست آورد.