یک طراحی سایت تک صفحه ای عالی ایجاد کنید

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

هر طراحی سایت نیازی به پیچیدگی ندارد یا شامل چندین صفحه از محتوا و اطلاعات است. گاهی اوقات یک صفحه کافی است اما فقط به این دلیل که شما یک طراحی سایت با یک صفحه ایجاد می کنید، به این معنا نیست که آسان خواهد بود. توسعه یک صفحه می تواند به همان اندازه پیچیده تر به نظر برسد. این نیاز به داشتن تمام قسمت های اساسی یک طراحی سایت بزرگتر دارد و باید نگاه بصری خیره کننده باشد، کار به همان اندازه که انتظار می رفت و یک هدف مشخص دارد. در اینجا ما نگاهی به برخی از طرح های صفحه ای بسیار جذاب در طراحی سایت داریم که محبوب تر از آنچه که ممکن است انتظار داشته باشید. در حالی که شما می توانید ببینید چه اتفاقی می افتد این طراحی سایت ها، به جلو بروید و آنها را بازدید کنید تا برخی از ویژگی های رابط کاربر عالی که در بسیاری از این طراحی سایت ها ایجاد شده اند را ببینید استفاده از آیکون در طراحی سایت را که یکی از کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

طراحی سایت تک صفحه چیست؟

یک طراحی سایت تک صفحه در یک پنجره واحد ساخته شده است. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان مفهوم تک صفحه بیشتر بر روی پیمایش و نه کلیک کردن و در غیر این صورت کلیک کردن غیر قانونی است برای مشاهده و حرکت در طراحی سایت و محتویات آن بیشتر است.

طراحی سایت یک صفحه می تواند به همان اندازه یک صفحه ای باشد که به صورت منظم در فریم مرورگر متناسب است و در بالای صفحه نمایش قرار دارد. ولی همیشه موضوع این نیست. طراحی سایت های صفحه ای تنها می توانند حرکت کنند اگرچه مهم نیست که عمیق صفحه ای ایجاد شود که می تواند برای کاربران مفید باشد. به سادگی یک صفحه ای است که شامل پیوندهایی به صفحات دیگر درون دامنه نیست و تمام محتوا در یک قاب مرکزی در طراحی سایت واقع شده است.

 

 

دلیل انتخاب طراحی سایت یک صفحه چیست؟

آدام وود هاوس گوشی های از دست رفته طراحی سایت تک صفحه ای با هشدارهای زیادی همراه است و برای هر پروژه نیست. از آن جایی که محبوبیت آن به دست می آید، پیش نمایش یک برنامه یا طراحی سایت آینده با انتخاب ایمیل در قالب، به عنوان یک ابزار نمونه کارها، به عنوان یک صفحه ای است که شما را تشویق می کند به جای دیگری یا برای یک شرکت که می تواند محصول یا پیام خود را به راحتی نمایش دهد. طراحی سایت های تک صفحه ای اغلب به شدت طراحی شده اند، زیرا آنها یک شانس و یک تصور برای توجه کاربر در یک چشم انداز بصری متمرکز این نوع صفحات فقط برای طراحی سایت هایی که محتوای فراوانی ندارند کار می کنند.

طراحی سایت هایی که یک محصول واحد را به فروش می رسانند؛ طراحی سایت با هدف ارتقاء سایتی، برنامه یا آیتم دیگر؛ اوراق بهادار کوچک و یا اطلاعات ساده. در حالی که طراحی این نوع صفحات اغلب بسیار بصری است، متن به حداقل می رسد. طراحی سایت های تک صفحه ای همچنین نیاز به یک رابط کاربری ساده و آسان برای درک دارند تا بازدیدکنندگان دقیقا به آنچه که قرار است با طراحی سایت انجام دهند دقیقا مشخص می کنند.

 

 

یک هدف در طراحی سایت خود داشته باشید

یک فرآیند طراحی سایت تک صفحه را با هدف و اهداف مشخص شروع کنید. شما می خواهید که کاربران در طراحی سایت خود چه کاری انجام می دهند یا چه اطلاعاتی باید در آنجا داشته باشند؟ برای مثال، اگر پیش نمایش یک برنامه را انجام دهید، ممکن است بخواهید کاربران یک آدرس ایمیل ارائه دهند تا بتوانید آنها را در هنگام راه اندازی به آنها بگویید. اگر شما یک کیت را به فروش می رسانید، هدف شما این است که بازدید کنندگان را به فروش در طراحی سایت تبدیل کنید. سایر اقدامات ممکن است عبارتند از پر کردن یک فرم، تماشای ویدیو یا کلیک کردن به طراحی سایت دیگر با هم. قبل از اینکه طرح را شروع کنی می دانید قبل از شروع کار چه کارهایی را می خواهید انجام دهید و این را در طول فرایند تاکید کنید.

 

 

نکات لازم جهت کسب موفقیت در طراحی سایت

اکنون که می دانید آنچه که می خواهید با طراحی سایت خود اتفاق بیافتد، از این مجموعه نکات ساده برای رسیدن به سوی انتشار استفاده کنید. اولین تصور را ایجاد کنید. شما فقط یک فرصت برای آوردن کاربران جدید خواهید داشت. طراحی سایت شما نیاز به تجدید نظر بصری دارد و به کاربران می گوید چرا آنها سریعا به آنجا می روند. متمرکز بمان به یاد داشته باشید هدف خود را و از بین بردن هر گونه ترفندها، عناصر طراحی سایت و یا کپی است که می تواند در راه بازی های گرافیکی قوی را بازی کنید رنگ آن یا تصاویر یا تایپوگرافی زیبا، یک تصویر عالی را در طراحی سایت انتخاب کنید و آن را به شیوه ای بزرگ استفاده کنید.

ناوبری دقیق را توسعه دهید. هرچند ممکن است بدانید که برای ناوبری نیاز دارید و تنها یک صفحه پس از همه است هر طراحی سایت که حاوی کتیبه های متعدد است، فرم ها یا پیوندهای هر نوع نیازی به پیمایش روشن است. به کاربران بگویید چه دکمه های مختلفی انجام می دهند مخصوصا اگر آنها را از طراحی سایت خارج کنند. حتی طراحی سایت هایی با مقدار کمی از مطالب باید شامل جهت روشن و قابل درک و یا تماس عمل. اقامت سازمان یافته شما هرگز قادر نخواهید بود همه چیز را که در قالب یا فضای یک صفحه یکپارچه می بینید بگوید با توجه به آن چه که مهم است و سفارش همه چیز بر اساس سلسله مراتب نوشتن، پاک کردن و پاک کردن کپی و ویرایش تا زمانی که کلمات تیز و مختصر در طراحی سایت باشند.

 

از طراحی سایت خود لذت ببرید

تعدادی نامحدود از ترفندهای خنده دار و گزینه های موجود وجود دارد که می تواند به شما کمک کند بیشتر از یک طراحی سایت یک صفحه ای را استفاده کنید. بعضی از این ها حتی از مفاهیم موبایل نیز به سرقت رفته هستند، جایی که طراحی تک صفحه بسیار معمول است. پیمایش اختلاف منظردر طراحی سایت: اثرات پیمایش یکی از محبوب ترین ترفندها در طراحی سایت یک صفحه است. با تکان دادن ماوس، کاربران یک صفحه جدید را بدون کلیک کردن یا هدایت دور از صفحه اصلی اولیه دریافت می کنند. این نوع اثر می تواند کاربران را تشویق کند تا با پیروی، خواندن و ارتباط با طراحی سایت به دنبال طراحی بعدی باشند.

در این مقاله قبلی شما می توانید حتی بیشتر درباره پیمایش اختلاف منظر یاد بگیرید.  صفحات فرود صفحه برنامه موبایل در طراحی سایت یک صفحه فرود خاصی ایجاد کنید که کاربران را به دانلود برنامه در هنگام بازدید از طراحی سایت خود در دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی تشویق کند. این صفحه پاپ آپ می تواند به تبدیل کاربران طراحی سایت به کاربران معمولی برنامه کمک کند. ناوبری پنهان در طراحی سایت منوهایی که در محدوده زمانی که ماوس نزدیک می شود، در فضای داخل و خارج از قاب قرار می گیرند، راهی برای کمک به صرفه جویی در فضا در طراحی کلی است و ناوبری را در یک مکان آشنا اغلب در بالای صفحه فراهم می کند.

 

 

 

نقش هم پوشانی بین تصاویر و پس زمینه در طراحی سایت

همان طور که می بینید، در این زمان از یک طراحی سایت طراحی محصول، موضوعی برای طراحی بالا طراحی شده است. در مقایسه با دو نمونه قبلی، این طراحی سایت احساس راحتی بیشتری می کند، زیرا در یک زمان کمتر اتفاق می افتد. در تصویر ارائه شده، مقدار زیادی از فضای سفید و محتوای بسیار کمتر وجود دارد. هم پوشانی بین پس زمینه سفید و تصاویر غنی و پر جنب و جوش در طراحی سایت خیره کننده است. یک بار دیگر، احساس بالا پایان به خوبی از کل طراحی سایت به دست می آید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید.

شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریع تر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان من شخصا طراحی این وبلاگ را دوست دارم؛ این منحصر به فرد است، جذاب است. همان طور که شما حرکت می کنید با یک نامه کوتاه ارائه می شود که با چند تصویر مرتبط مرتبط است عکس ها پست واقعی را نابود نمی کنند؛ آن ها علاوه بر آن، وجود دارند تا از آن حمایت کنند و نه برای قطع آن در بالای آن، لایه بندی بین پست خود و تصاویر بسیار خوب انجام می شود؛ در طراحی سایت به نظر می رسد خوب و سرد است.

 

 

 

ایجاد فضای خاص در طراحی سایت

بحث در مورد موضوعات بالا، این یک طراحی سایت برای طراحی احمقانه است که فضاهای منحصر به فرد و الهام بخش برای موزه ها، گالری ها، فضاهای عمومی و عملکرد ​​ایجاد می کند. لازم به ذکر است که آنها یک طراحی سایت خلاق دارند که در آن عناصر متفاوت هستند و لایه ای یکی بر دیگری است. لوگوی آن ها بسیار عجیب است، خنک است این یک احساس طراوت است که به طراحی سایت خود نگاه کند، زیرا آن ها نمی ترسند خودشان باشند. شما همچنین می توانید با سایر ترفندهای ناوبری مانند یکی در صفحه پانزدهم جیمی اولیر که در آن ناوبری در وسط صفحه  در طراحی سایت شروع می شود و به سمت بالا و قفل در موقعیت با پایین صفحه حرکت می کنید آزمایش کنید.

انیمیشن در طراحی سایت اگر اختلاف منظر چیزی نیست یک پس زمینه متحرک یا تصویری برای علاقه بصری در طراحی سایت در نظر بگیرید. جنبش کاربران را مجذوب خود کرده است تا ببیند چه اتفاقی می افتد. همان طور که با هر نوع طراحی دیگر ترفند یا روند، طراحی سایت های تک صفحه ای تنها در صورتی کار می کنند که محتوای شما برای آن ایجاد شده باشد. این سبک برای طراحی سایت های با محتوا محدود و تصاویری قوی استفاده می کند. آیا یک طراحی سایت تک صفحه ایجاد کرده اید که در اینجا ذکر نشده است نمایش آن را با به اشتراک گذاشتن یک لینک در نظرات می باشد.