استفاده از آیکون در طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

همانطور که همه ما می دانیم خیلی از بازدید کنندگان طراحی سایت قبل از اینکه بخواهند داخل سایت شما به مطالعه مطلبی بپردازند ابتدا برای پیدا کردن مطلب مورد نظر خود صفحات طراحی سایت شما را به کلی برسی می کنند تا مطلب مورد نظر خود را پیدا کنند پس در اینجا متوجه تاثیر آیکن ها در جذب مخاطب برای بازدید از طراحی سایت خود می شوید .یکی از راههای ساده و آسان برای جذب مخاطب آیکون ها هستند که نقش مهمی در جذب کاربران سایت شما دارد. سعی کنید آیکون را در فهرست محصولات خود قرار دهید. معمولا اکثر طراحی سایت ها تک محصولی نیستند وتنها یک محصول ،کالا وخدمات را معرفی نمی کنند بلکه در هر طراحی سایت ممکن است تعداد محصولات معرفی شده زیاد باشد برای اینکه هر کدام از محصولات جداگانه در ذهن مشتری ماندگار شود سعی کنید برای هر محصول یک آیکون جدا گانه طراحی کنید تا بدین وسیله ماندگاری محصول را در ذهن مشتری بیشتر کنید.

 

 

تاثیر گذاری آیکون ها در طراحی سایت

جذب مخاطب از طریق دیدن

با توجه به آمار بدست آمده معمولا افراد به دیدن طراحی سایت های ساده و بدون گرافیک هیچ علاقه خاصی نشان نمی دهند .و اکثرا بدنبال طراحی سایت هایی هستند که تا حدودی زیبای های بصری را داشته باشد و بتواند از طریق لگو و ایکون ها تا حدودی اطلاعات طراحی سایت را در اختیار آنها قرار بدهد .

 

در استفاده از آیکون خلاقیت داشته باشید

در طراحی آیکون سعی کنید خلاقیت داشته باشید و طرح های مناسب را در جایگاه مناسب قرار دهید شما با استفاده از این کار می توانید بین کاربر و طراحی سایت خود ارتباط برقرار کنید وکاربر را ترغیب به استفاده از طراحی سایت نماید .

 

استفاده از انیمیشن مناسب در آیکن ها

هیچ اجباری در استفاده از آیکون ثابت درطراحی  سایت ندارید بلکه می توانید با استفاده از انیمیشن متحرک جذابیت طراحی سایت خود را بالا ببرید .

 

جایگزینی مناسب آیکون در طراحی سایت

باید هدف خود را از آیکن های مورد نظر مشخص کنید یکی از اهداف ایجاد آیکون ها در طراحی سایت ایجاد سایت کار بر پسند است پس قرار دادن آیکون ها در مکان مناسب معیار مهم واساسی است .

 

 

منوی طراحی سایت

استفاده از آیکون ها در منوی طراحی سایت از نظر طراحان سایت متفاوت است ولی می توانید استفاده از آیکون را در منوی خود امتحان کنید این کار تقریبا طراحی سایت شما را منحصر به فرد می کند به عنوان مثال از آیکون گرافیک در بخش تماس با ما استفاده کنید. ثبت طراحی سایت در گوگل که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده اسفت می باشد را نیز مطالعه نمایید.