ثبت نام طراحی سایت در گوگل

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

ثبت نام طراحی سایت در موتورهای جستجو گوگل ضروری نیست و برای اطلاع یابی از ثبت سایت شما در گوگل طراحی سایت خود را جستجو نمایید. اگر به تازگی وب سایت خود را ثبت نام کرده باشید ممکن است هنوز در گوگل ایندکس نشده باشد. برای جستجودر گوگل  بهتر است وب سایت خود را سریع تر ثبت نماید. ایجاد فرم جستجو در طراحی سایت که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

افزایش رتبه طراحی سایت

شما برای افزایش رتبه سایت خود بهتر است سایت خود را بهینه سازی کنید . اگر دامنه سایت خود را به تازگی به ثبت رسانده اید وطراحی سایت شما به اتمام رسیده بهتر است سایت خود را در موتورهای جستجو گوگل ثبت نماید. برای ثبت نام لازم است حساب کاربری داشته باشید .جهت نمایش در سایت گوگل شما باید این کار را انجام دهید و این کار سرعت ایندکس شدن شمارا در سایت سرعت می بخشد و بعد از انجام این مراحل در ثبت نام گوگل اگر طراحی سایت شما در گوگل حتی با نام دامنه کامل وب سایت جستجو نشد برای سئو سایت با متخصص مشورت کنید. چراکه این امکان وجود دارد که مشکلی در طراحی سایت شما یا سرور شما وجود داشته باشد که مانع از ایندکس شدن سایت شما در موتورهای جستجو گوگل شود. در صورتی که سایت شما در موتورهای جستجو یافت شد دیگر نیاز به ثبت نام مجدد نیست.

 

 

ثبت نام مجدد طراحی سایت

ثبت نام مجدد در گوگل فقط طراحی سایت شما را به گوگل معرفی می کند و تکرار این کار هیچ تاثیری در رنگینک کردن طراحی سایت شما در موتورهای جستجو ندارد برای اینکه سایت شما در نتایج جستجو گوگل در رتبه اول باشد کارهای بسیاری باید انجام بدهید چه در داخل سایت و چه در خارج سایت و اول بودن در گوگل کار ساده ای نیست .

ایجاد محتوا در طراحی سایت

یکی از کارهایی که داخل طراحی سایت خود برای بالا بردن رتبه سایت خود باید انجام بدهید ایجاد مقاله ومحتواهای مرتبط با طراحی سایت خود است و به اشتراک گذاری این مقاله ها در انجمن گفتگو و تالارهای گفتمان ،تا دیگر کاربران در اینترنت از مقاله های شما اطلاع پیدا کنند و موتورهای جستجو گوگل از وجود سایت شما مطلع شوند .

 

 

نکته های ضروری در طراحی سایت

  • زمانی که طراحی سایت شما به اتمام رسیده ثبت نام در گوگل را انجام دهید وسایت شما موجود باشد و صفحات طراحی سایت به درستی آدرس دهی شوند و از عمل کرد صحیح سایت خود اطمینان خاطر داشته باشید
  • نکته بسیار مهم دیگر با لینک دهی در سایر طراحی سایت ها باعث معرفی سریع تر خود به موتورهای جستجو گر خواهید شد .