روش های تعیین کننده اثرات منفی در صفحات طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

امروزه شما به سختی می توانید یک طراحی سایت پیدا کنید که یک نوار جستجو را ندارد، صرف نظر از این که آیا آن واقعا نیاز به یک یا نه. ایده داشتن تمام ویژگی های احتمالی که در طراحی سایت شما نصب شده است فقط در مورد ممکن است در واقع اثبات کند کار نمی کند، بلکه بر علیه شماست. حقیقت این نیست که هر طراحی سایت باید یک نوار جستجو داشته باشد، چرا که هر طراحی سایت نمی تواند آن را اداره کند. اگر طراحی سایت شما مقدار زیادی از محتوا، معمولا یک وبلاگ محبوب، سایت خبری یا طراحی سایت تجارت الکترونیک است چگونه به صفحه اول گوگل بیاییم یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

پس از آن می تواند به کاربران خود اضافه کردن ویژگی های اضافی برای کمک به پیدا کردن قطعه دقیق مورد نظر خود را اما برای بقیه طراحی سایت ها، یک موتور جستجو که صفحات بدون نتیجه را به بیش از هر چیز بازمی گرداند، نه تنها کار خوبی نمی کند، بلکه ممکن است باعث آسیب رساندن به تجربه کلی کاربران شما شود. در عوض، شما می توانید ناوبری طراحی سایت خود را تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام صفحات محتوا خود را به طور منظم ساختار یافته و به راحتی توسط بازدید کنندگان طراحی سایت قابل دسترسی است. بنابراین اگر طراحی سایت شما واقعا نیاز به یک ویژگی جستجو داشته باشد، باید آن تجربه جستجو را مثبت و لذت بخش بدست آورید تا احتمالا بتوانید.

 

 

چگونگی توسعه ی صفحات در طراحی سایت

طراحی سایت تجربه جستجوی خوب یک کار آسانی نیست، مخصوصا زمانی که به توسعه صفحات بدون نتیجه می انجامد. متأسفانه، بسیاری از طراحان طراحی سایت بیشتر وقت و انرژی خود را صرف طراحی صفحات نتایج جستجوی قابل استفاده می کنند که ما را با صفحات نتایج صفر کاملا قابل استفاده نمی کند. رسیدن به صفحه هیچ نتیجه ای آخرین چیزی است که شما برای بازدید کننده طراحی سایت خود آرزو می کنید و اگر بعد از تمام تلاش های خود برای مطابقت با پرس و جو خودتان، هیچ نتیجه ای نیافتید، مشکل شما، نه کاربر است.

در اینجا این است که کاربران شما به شما بیشتر در طراحی سایت نیاز دارند و فقط یک صفحه خالی را به عنوان یک نتیجه جستجو ارائه می دهند، راه خود را برای گفتن آیا هنوز در اینجا هستید؟ توقف اتلاف وقت خود را در این طراحی سایت و مرور یکی دیگر بنابراین آیا راهی وجود دارد که بتوانید شکسته شده از صفحات هیچ نتیجه ای را برطرف کنید و آنها را به نفع طراحی سایت خود کار کنید با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان در واقع پنج وجود دارد.

 

 

 

عدم نمایش جهت کاربران در طراحی سایت

بهترین راه برای جبران از صفحات هیچ نتیجه ای این است که آنها را از نمایش در صفحه کاربر ... در همه. مستند سازی عمیق تر محتوای طراحی سایت و کلمات کلیدی خود را انجام دهید. ساخت واژگان کنترل شده خود را. این به شما کمک می کند حداقل مسابقات جزئی برای یک پرس و جو جستجو، که بهتر از هیچ چیز است نمایش داده شود و همچنین پیشنهادهای خودکار برای جستجوهای جستجو ارائه نکات مثبت برای کاربر در طراحی سایت انجام دهید.مشخص کردن وضعیت نتایج جستجو در طراحی سایت  است.

ابتدا سکوت نکنید و برای کاربر روشن کنید که شما هیچ نتیجه ای برای نشان دادن برای پرس و جو جستجو در طراحی سایت ندارید. وقتی صفحه را خالی نگه دارید، کاربران باید حدس بزنند آیا صفحه هنوز در حال بارگذاری است یا تمام شده است. به یاد داشته باشید یکی از ویژگی های قابل استفاده در مورد قابلیت وضعیت سیستم در طراحی سایت ضروری است که بازخورد کاربران خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد بگویم و اگر منتظر نتایج باشند یا نه. پس از همه، شما گوگل نیستید، لازم نیست همه چیز را بدانید.

 

همکاری با کاربران در طراحی سایت

همان طور که قبلا ذکر شد، زمانی که موتور جستجو نتایج صفر را در طراحی سایت به دست می آورد، کاربر نباید کسی باشد که احساس خجالت و ناراحتی کند. کاربر به هیچ وجه نباید باور کند که او اشتباه کرده است. در عوض، شما می توانید طراحی سایت خود را انسانی و سعی کنید به آرامش ناامیدی با پیام های مضطرب تر مانند متاسفانه هیچ نتیجه مطابق با پرس و جو شما وجود دارد خوب اتفاق می افتد. بیایید دوباره امتحان کنیم  به این ترتیب شما باعث می شود که کاربر احساس کند که شما اهمیت می دهید و واقعا می خواهید اطلاعات کافی را در طراحی سایت ارائه کنید. کمک به کاربران در طراحی سایت صفحه هیچ نتیجه ای صفحه دیگری است که شما می توانید برای خودتان استفاده کنید.

اینجا چطور است هنگامی که یک کاربر به صفحه نتایج صفردر طراحی سایت رسیده است، وی بیش از هر زمان دیگری به کمک شما نیاز دارد و اساسا هر گونه کمک از قدردانی خواهد شد. شما می توانید راهنمایی های مفید برای اصلاح پرس و جو جستجو، و همچنین تشویق کاربر برای کشف برخی از دسته بندی های مربوطه، لینک ها و جستجو های برتر در طراحی سایت شما. راه دیگری برای ارائه حداقل برخی نتایج، استفاده از منابع شخص ثالث و نمایش اطلاعات مربوطه است و در نهایت، شما همچنین می توانید در حین هدایت دادن در طراحی سایت پول کسب کنید. در نظر بگیرید که قرار دادن تبلیغات صفحه نمایش و متن مربوط به پرس و جو جستجو در این صفحات باشد. ایده در اینجا این است که با تمرکز بر ارائه یک راه و خارج کردن کاربر از یک مرده پایان یابد.

 

 

 

 خلاقیت و نوآوری در طراحی سایت

یک راه عالی برای نگه داشتن کاربران خود حتی در زمانی که نتیجه ای برای نمایش در طراحی سایت وجود ندارد، این است که خجالت را تبدیل به سرگرم کننده کند. سعی کنید یک راه حل خلاقانه برای صفحه نتیجه صفر با ترکیب تمام نکات فوق ذکر کنید. اگرچه نمونه های زیادی در اینجا وجود ندارد اما هنوز می توانید و آن را بیابید. مطمئنا بعضی از استراتژی های ذکر شده در بالا ممکن است نیاز به منابعی داشته باشند که نه همه مدیران طراحی سایت، اما کمی خلاقیت و تمرکز مشتری می تواند لیمو هیچ نتیجه ای را به یک لیموناد بسیار خوشمزه تبدیل کند. که یک بار دیگر با این حال، اگر پیمایش بی نهایت را به عنوان بهترین گزینه برای طراحی سایت خود انتخاب کنید.

سعی کنید برخی از بهترین تکنیک های عمل را برای اطمینان از اینکه طراحی سایت شما با انتظارات کاربران مطابقت دارد، اعمال کنید. ابتدا نوار ناوبری را به بالای صفحه طراحی سایت می چسبانید و آن را به طور مداوم قابل مشاهده می کنید. سعی کنید ترکیبی از صفحه بندی سنتی و پیمایش بی نهایت را با اضافه کردن یک دکمه در انتهای صفحه، به کاربران اجازه دهید تصمیم بگیرند که آیا به محتوای بیشتری نیاز دارند یا کافی است. به این ترتیب شما یک پایه معمولی هم دارید و در نهایت اطمینان حاصل کنید که کاربران اگر بتوانند بر روی یک آیتم در خوراک کلیک کنند، می توانند به جایی که می رفتند در طراحی سایت بازگردند.

 

 

 

بکارگیری الگوهای ناوبری در طراحی سایت

طراحی سایت مطابق با نیازهای وب فعلی است. این پاسخگو است، زیبایی در تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه نمایش داده می شود که یک جایزه عالی برای طراحی سایت تجارت الکترونیک است. به دنبال پاسخگو بودن و در دسترس بودن تلفن همراه و رایانه لوحی، به معنای افزایش قابل ملاحظه نرخ تبدیل است و به عنوان یک نتیجه بالقوه درآمدی را افزایش می دهد؛ و دوم، آن را یک تجربه کاربری بهتر فراهم می کند. این طراحی سایت با عشق به بازدید کنندگان و محل خود ساخته شده است. کاملا واضح است که بسیاری از افراد خلاق و بسیار حرفه ای در دست دارند. هر عنصر کوچک از پالایش و لذت می برد. علاوه بر این، خلق و خوی در اینجا بسیار پیچیده است، زیرا شما نمی توانید مطمئن باشید که دقیقا چه چیزی باعث چنین اثر می شود.

با این حال، یکی از این ها مشخص است که همه چیز برای حضور در طراحی سایت جذاب، دوستانه و رضایت بخش است. طراحی، سلسله مراتب اطلاعات، الگوهای ناوبری، قابلیت استفاده و حتی محتوا طراحی شده اند تا بهترین مکان برای اقامت باشد. چیز بزرگ این است که این طراحی سایت نه تنها یک نمونه خوب از یک فروشگاه الکترونیکی مدرن است بلکه همچنین قادر است کاربران را با سرگرمی دلپذیر ارائه دهد. همچنین باعث می شود ما در مورد شیوه ای که ما باید نمونه هایی از این طراحی سایت ها را در نظر داشته باشیم، فکر می کنیم، نه تنها با کاربران، بلکه همچنین با لذت و لذت بردن. بر اساس بسیاری از نظرات متخصص و تجربه عملی، پیمایش بی نهایت به نظر نمی رسد که برای طراحی سایت های تجارت الکترونیک خوب عمل کند و مواردی که قبلا مورد استفاده طراحی سایت خرید اینترنتی را نشان می دهد نشان می دهد.