معرفی برنامه های کاربردی طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در حالی که برخی از روش ها ممکن است یکی از مهم ترین نقاط شروع برای هر پروژه طراحی سایت متفاوت باشد، مجموعه ای از دستورالعمل ها است. ایجاد دستورالعمل ها و استانداردها برای هر پروژه طراحی سایت حتی اگر در حوزه در اصل نباشد می تواند جریان کاری شما را افزایش دهد و همچنین طراحی سایت شما را پایدار و امیدوارانه به درستی توسعه می دهد. این واقعا مسول طراح است. شما نمی توانید یک توسعه دهنده را سرزنش کنید زیرا فریب پیکسلی شما در طراحی سایت نیستید. راهنمای آن ها با ایجاد سه نوع اصلی اسناد شروع کنید.

 راهنمای سبک قطعات سند مشخصات در اطراف صفحات این فرایند برای طراح که همچنان در حال توسعه بخش جلویی است توصیه نمی شود. در صورتی که این مورد باشد، گام دیگری را اضافه کنید که در آن شما یک پلت فرم جداگانه با راهنمای سبک کدگذاری شده و اجزای کد شده در طراحی سایت ایجاد می کنید. شما حتی می توانید شروع به برنامه نویسی در مرحله  کنید و مراحل را ترک کنید. دو مثال مشهور از این فرآیند عبارتند از بوت استرپ این ها چارچوب های کامل هستند و احتمالا راه بزرگتری نسبت به پروژه هایی طراحی سایت هستند که در حال کار بر روی آن هستید اما شما حق دارید.

 

 

راهنمای سبک در طراحی سایت

یک راهنمای سبک، سبک هر عنصر را در یک پروژه طراحی سایت تعریف می کند. این اساسا راهنمای عمومی برای توسعه دهندگان است. رنگ، تایپوگرافی، جداول، آیتم های لیست، استفاده از آیکون، تقسیم و بیشتر همه در این سند به طور دقیق تعریف شده است. هنگامی که آن ها را ایجاد می کنید، عناصر را بکشید و رها کنید و قوانین مربوط به هر عنصر را در طراحی سایت تنظیم کنید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید.

شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریع تر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان نکته نام عناصر حتی اگر توسعه دهندگان طراحی سایت ممکن است در انتهای کلاس های مختلف استفاده کنند، می توانند در هنگام اشاره به این عناصر مفید باشند. بگذارید بگوییم شما رنگ های مختلف تم برای یک طراحی سایت با نوار ناوبری شیب دار دارید. این راه ساده تر است به جای نام رنگ های مختلف به مراجعه کنید.

 

 

قطعات سند در طراحی سایت

در بسیاری از موارد این سند با راهنمای سبک در طراحی سایت یکسان است، اما در سطح متفاوت است. اجزاء شامل عناصر مانند جعبه ورودی، لغزنده، چرخ فلک، هدر، پاورقی و غیره هستند. این متفاوت از عمومی است که در این سند به شما کمک می کند تا هماهنگی در طول فرآیند طراحی سایت را حفظ کنید. توسعه دهندگان برای شناسایی عناصر تکراری آسان تر است، که این روند را سرعت می بخشد. همان طور که در بالا ذکر شد، در هنگام کار بر روی پروژه های طراحی سایت پاسخگو مفید است که شامل رفتار هر مولفه باشد. باز هم، توسعه دهنده متوسط ​​بر روی این نوع چیزها تمرکز نمی کند و نباید بخواهد اگر شما این واقعیت را نادیده نگیرید که متن در تلفن همراه در مرکز قرار دارد، متوجه نخواهید شد. به من اعتماد کن. هنگامی که فکر می کنید انجام شده است، قطعات خود را بکشید و رها کنید تا مطمئن شوید که قوانین را از ابتدا در طراحی سایت تنظیم کنید تا از ویرایش بی پایان ها، رنگ ها و اندازه قلم برای مدل های نهایی جلوگیری شود. نکته: اجزاء را برای جدا کردن فایل های . در طراحی سایت صادر کنید. مزیت بزرگ این است که هنگامی که مشتری شما تصمیم به تغییر چیزها می دهد، فقط باید فایل خاص  را به روز کنید. این یک نگهدارنده واقعی در طراحی سایت است.

 

 

مشخصات سند در طراحی سایت

آخرین مرحله برای مشخص کردن صفحات در طراحی سایت است. از آن جایی که ما قبلا سبک عناصر و اجزای را تعیین کرده ایم، تنها چیزی که به نظر می رسد این است که به این اجزا و ارجاعات نام گذاری و فاصله تعریف شود. ما از روش زیر برای و برای پلتفورمی که بزرگ است استفاده می کنیم، این واقعا مفید است که آن را از هم جدا کنیم اجزای صادراتی که در چندین صفحه به طور جداگانه در طراحی سایت استفاده می شوند. صادرات صفحات در طراحی سایت برای هر دو نوع صادرات ما از ترکیب لایه در طراحی سایت استفاده می کنیم که آسان است برای صادرات من می دانم که این همه به نظر درد است، اما به عنوان طراح طراحی سایت تعامل بسیار مهم است. خوشبختانه، برخی از پلاگین های فوق العاده وجود دارد.

برخی از آن ها را نجات می دهند. یکی از آن ها ستاره است. این ابزار می تواند تمام موارد فوق را در طراحی سایت مشخص کند، اما من ترجیح می دهم از آن برای فاصله و برچسب ها استفاده کنم. هر راهنمایی یا پیشرفت؟ ما دوست داریم که برخی از بازخورد ها در مورد این روش ایجاد مشخصات برای یک پروژه طراحی سایت را بشنویم. ایده های خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. اصول پشتیبانی طراحی سایت که جدید ترین و کاربردی ترین مقاله ی وب سایت ایده سافت نیز می باشد را مطالعه نمایید.

 

 

طراحی سایت فروشگاه آنلاین اختصاصی

فروشگاه پتروشام یک فروشگاه آنلاین اختصاص داده شده به یک مرکز باغبانی بین المللی است که نامزد شده است و اخیرا عنوان طراحی سایت روز را از هیئت داوران محترم دریافت کرد. این طراحی سایت به مراتب بالاتر از حد متوسط ​​بود و تعداد بسیار قابل توجهی در تمام عوامل ارائه شده که طراحی، قابلیت استفاده، خلاقیت و محتوا را پوشش می دادند. بنابراین، چه چیزی باعث می شود آن را بسیار ویژه و به یاد ماندنی، بیایید به ضخامت برنج. البته، ساختار داخلی این طراحی سایت تجارت الکترونیک بسیار متفاوت از سایر طراحی سایت های خرید نیست. شما هیچ راه حل های فوق العاده ای و رویکردهای هوشمندانه ای پیدا نخواهید کرد.

همه چیز مطابق قوانین اساسی ایجاد یک فروشگاه خوب و معقول است که محصولات را با کمک یک طرح کاشی کلاسیک به نمایش می گذارد. آنچه اهمیت دارد صفحه اصلی طراحی سایت است که تحت یک نگاه دقیق تر به یک زاویه کاملا جدید باز می شود. هنگامی که شما ابتدا بر روی صفحه اصلی تردید کنید، به نظر می رسد که طراح آن را از دست داده است. صفحه ای که تنها یک صفحه از یک پنجره مرورگر اصلی را می گیرد، شامل همه چیزهایی است که می توانید در طراحی سایت تصور کنید. یک منوی بزرگ، کشویی جعبه توضیحات، دکمه تماس به عمل و ناوبری اضافی در بالای صفحه وجود دارد. اگرچه ممکن است کلماتی را در ذهن داشته باشد، رویکرد عملگرایانه و محافظه کارانه استفاده از فضایی کاملا مناسب در طراحی سایت است.

 

 

ساختار مناسب در طراحی سایت

صفحه اول واقعا خوب فکر، ساختار یافته و متعادل است. محتوای عاقلانه در طراحی سایت به سه بخش اصلی که عمودی دارند تقسیم می شود. هر منطقه دارای فضای بسیار بالایی است زیرا برای نمایش داده ها به وضوح نمایش داده شده است که از طریق فرمت زیبایی در طراحی سایت پشتیبانی می شود. شما فورا می توانید مناطق کاربردی مانند یک منو، جعبه خوش آمدید و لغزنده تصویر را مشخص کنید. ناوبری اولیه بر اساس روند فعلی آن را از سمت چپ صفحه اشغال می کند و یک اثر لغزشی براق و صاف دارد. این شامل یک لوگو، منوی کشویی عمودی و لینک های اضافی در طراحی سایت است. آیکون های زیبا و تایپوگرافی خیره کننده نیز باید به خاطر داشته باشید.

زیرا آنها عمدتا مسئول ارائه یک تجربه واقعا دلپذیر هستند با استفاده از کارت پستال شما م توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریع تر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان ناوبری ثانویه در سمت راست بالای صفحه قرار دارد و شامل لینک های مفید، جزئیات حساب، رسانه های اجتماعی و ابزارهای اساسی در طراحی سایت برای مشتریان است.

 

 

اصول طراحی سایت موفق

اگرچه همه چیز بسته به شدت است، طراح موفق به ایجاد هر آیتم های منو خواندن و شسته و رفته. این بلوک نسبتا کوچک افقی به قابلیت استفاده کمک می کند. با تشکر از آن و منوی اصلی، همه چیز بر روی یک سطح قرار دارد. شما قادر به حرکت به هر صفحه بدون نفوذ عمیق به ساختار طراحی سایت هستید، و این واقعا مهم است. منطقه سلامت با یک توصیف کوچک اما الهام بخش و دکمه تمیز چشمک زدن بلافاصله پس از منطقه قبلی در طراحی سایت دنبال می کند. با توجه به یک پس زمینه رنگی جامد، تایپوگرافی تیز و بسیار فضایی فضایی به طور موثر تنظیم متن از بوم، در مقابل هر بخش به شدت متضاد است.

بر خلاف عناصر همسایه، ایستا و ثابت است، تبدیل شدن به یک نقطه کانونی در دریای لغزنده حرکت و منوهای پویا در طراحی سایت است. آخرین بخش منطقی صفحه، یک نوار لغزنده بزرگ است که بیشتر قسمت های صفحه نمایش را در طراحی سایت می گیرد و عکس های زیبا از مرکز باغ را نمایش می دهد. این کشیده شده به ارتفاع کامل است و آیکون های ظریف برای ناوبری استفاده می شود. این تصویر اصلی است که باعث جرقه کاربران برای بازدید از مکان طراحی سایت می شود.