روش های افزایش سرعت طراحی سایت

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی درزندگی روزمره ونیاز به استفاده از اینترنت و طراحی سایت برای کسب وکار ومشاغل لزوم به کار گیری وای فای یک نیاز ضروری و مبرم است ما در این مقاله برای بهتر استفاده کردن شما از طراحی سایت روش هایی را ارائه می کنیم.

 

قرار دادن طراحی سایت در رتبه اول گوگل

محل قرار گیری وای فا برای  طراحی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که وای فای باید در محلی قرار بگیرد که سیگنال دهی قوی داشته باشد. ممکن است در یک قسمت از خانه یا شرکت شما قدرت سیگنال دهی قوی باشد و در نقطه دیگر قدرت سیگنال دهی ضعیف باشد. پس با این توضیحات وای فارا درفضای باز و دور از وسایل الکترونیکی قرار بدهید و سعی کنید از موانع مانند درو دیوار دورترباشد تاقدرت سیگنال دهی قوی داشته باشد و بیشتر در دید باشد. برخلاف عموم هر چه مودم در ارتفاع باشد امواج رو به پایین را بیشتر پوشش دهی می کند و اگر در پایین قرار بگیرد قدرت پوشش دهی آن کاسته می شود.

 

 

طراحی سایت را در بهترین حالت تنظیم کنید

همانطور که می دانیم آنتن مودم هم به صورت داخلی وهم به صورت خارجی نصب می شود اگر مودم شما دارای دو آتن خارجی است سعی کنید برای استفاده در طراحی سایت از آن به صورت عمود برهم قرار دهید یعنی یکی را به صورت عمودی و دیگری را به صورت افقی قرار دهید. اگر مودم شما یک آنتن خارجی یا یک آنتن داخلی طراحی سایت دارد شما نیاز به آزمون و خطا دارید یعنی مثل بازی کحردن با آنتن رادیو برای پیدا کردن امواج که بببینید کدام حالت بهتر جواب می دهد. تولید محتوا در طراحی سایت از موارد بسیار ضروری و کاربردی می باشد که به کمک آن به راحتی قادر خواهید بود تا کاربران بیشتری را به وب سایت جذب نمایید.

 

 

استفاده از مبدل های پاورلاین برای طراحی سایت

اگر شرکت طراحی سایت شما در یک ساختمان چند طبقه قرار دارد و امکان نصب مودم را در مرکز شرکت یا خانه ندارید بهتر است شما از مبدل های پاور لاین استفاده کنید مبدل های پاورلاین از سیم کشی داخل ساختمان استفاده می کنند. کنترل تنظیمات امنیتی وایرلس و طراحی سایت با توجه به این موضوع که هر چه تعداد نفرات متصل به وایرلس شمابرای طراحی سایت  بیشتر باشد سرعت اینترنت طراحی سایت شما کاهش پیدامی کند پس با توجه به این موضوع امنیت وایرلس خود را چک کنید و امنیت آن را بالا ببرید و از کاهش سرعت آن جلوگیری کنید .با وارد کردن Ip وکد به آن رمز ورود بدهید.

 

 

 

سعی کنید از نرم افزار نقشه حرارتی کمک بگیرد

ممکن است شبکه های بی سیم دیگر با شبکه شما تداخل داشته باشد یا شما از پوشش شبکه ای طراحی سایت مورد نیازخود اطمینان نداشته باشید. می توانید از برنامه نرم افزاری که این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید. سعی کنید از خلوت ترین کانال ارتباطی استفاده کنید اگر شرکت یا خانه شما در یک محل پر تردد سیگنال اینترنتی قرار دارد سعی کنید از کانالی استفاده کنید که میزان تداخل شما کمتر باشد.

 

 

طراحی سایت خود را بروز رسانی کنید

اگر بابت استفاده از اینترنت پر سرعت در طراحی سایت هزینه بالایی را پرداخت کرده اید و کیفیت مورد نظر شما را ندارد ممکن است این یک مشکل نرم افزاری باشد و اگر سالیان پیش مودم خود را تهیه کرده اید سعی کنید مودم خودرا عوض کنید. آخرین راهکار، تماس با سرویس دهنده اینترنت اگر تمام موارد بالا را شما رعایت کردید ودر سرعت اینترنت طراحی سایت شما تاثیرگذار نبود با مرکز سرویس دهی اینترنت خود تماس بگیرید که جدید ترین تغیرات Ispو به روز رسانی را دراختیار شما قرار بدهند.