لیست طراحی سایت های پر کاربرد و پر بازدید

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران  شرکت طراحی سایت

در این مقاله قصد داریم تا به معرفی پربازدید ترین و پرکاربردترین و پرکلیک ترین وب سایت ها بپردازیم در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا با پر بازدید تریت وب سایت ها آشنا شوید. با مقاله ی کاربردی و آموزشی ایمیل مارکتینگ در طراحی سایت نیز آشنا شوید.

 

 

طراحی سایت نونگار پردازش

یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مرکز طراحی سایت که شما به راحتی می توانید طراحی سایت خود را به این مرکز واگذر کنید البته این مرکز خدمات دیگری مانند ارائه هاست و دامنینگ را نیز دارد.

 

طراحی سایت پرتینا

یکی از بهترین طراحی سایت هایی که شما می توانید در آن به صورت قانونی یک دامنه به نام خود ثبت کنید و خدمات دیگری مانند ارائه هاست و سرور را نیز به عهده دارد.

 

طراحی سایت پارس پک

این طراحی سایت که از خدمات اصلیش ارائه هاست ابری ،اینترنت پر سرعت جهت بر پایی یک سایت با کیفیت می باشد .از خصوصیات بارز این سایت ارائه پلن با هر بودجه ای می باشد البته ناگفته نماند این پلن ها به صورت دستی قابل تغیر هستند.

 

طراحی سایت مارکت همیار

کسانی که در طراحی سایت خود می خواهند از ابزارهای کاربردی برای افزایش قابلیت طراحی سایت ورد پرسی خود استفاده کنند بسیار مفید خواهد بود.

 

طراحی سایت فریش تم

این طراحی سایت برای کسانی که می خواهند کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند ودر طراحی سایت خود از قالب ورد پرس استفاده کنند بسیار مفید است .همچنین پشتیبانی این سایت از قالب ها قابل توجه می باشد.

 

طراحی سایت میلر لایت

با استفاده از این سرویس در طراحی سایت شما می توانید لیست مختلفی از ایمیل مارکتینگ بسازید و صفحات فرود بسازید.

 

طراحی سایت کارزا

این طراحی سایت در طراحی سایت به شمااین امکان را می دهد از وب سایت میلر لایت بدون پرداخت هزینه ای از وب سایت استفاده کنید و ازخدمات پشتیبانی آن بهره ببرید.

 

طراحی سایت mail chimp

این طراحی سایت در طراحی سایت ارائه دهنده سرویس ایمیل مارکتینگ است.

 

طراحی سایت زرین پال

با استفاده از طراحی سایت زرین پال در طراحی سایت خود می توانید برای خود یک درگاه پرداخت آنلاین داشته باشید.

 

طراحی سایت پونیشا

پونیشا طراحی سایتی است که درآن شما با خیل عظیم کارمندان و کارفرما ها در ارتباط هستید وبا به نمایش در آوردن پروژه خود در این سایت می توانید پروژه خود را به افراد متخصص بسپارید و پیشنهادات زیادی رابرای انجام پروژه خود دریافت می کنید و هرکدام را که متناسب با هزینه شما است می توانید انتخاب کنید.

 

 

طراحی سایت bidvertiser

اگر دوست دارید طراحی سایت شما ووب سایت شما در سطح جهان وسایت های خارجی تبلیغ داشته باشد این کار راحت و ساده نیست شما می توانید با استفاده از این وب سایت به ازای هر کلیک  در این سایت ،برای تبلیغ در سایت خارجی استفاده کنید و به  ازای هر کلیک از حساب شما کسر خواهد شد این وب سایت کاملا انگلیسی می باشد.